Skocz do zawartości

Muzyka w radiach internetowych


Jarek

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki rodzaj muzyki najbardziej lubicie sluchać w radiach internetowych?

 

 

Nikt nie będzie raczej słuchał ostrego metalu skoro lubi Disco Polo. Każdy będzie szukał takich stacji, które nie dosc ze grają jego ulubione gatunki to jeszcze mają coś w sobie. Nie ma co ukrywać w dzisiejszych czasach radio internetowe w większości przypadków gra dla określonych grup np. dla użytkowników strony. Słuchacze którzy trafiają tam z przypadku albo zostają zachęceni własnie tym "czymś" albo idą dalej.  Dla mnie stacją musi zyc, sam autopilot mnie nie kręci, samą muzę mogę sobie włączyc na aimpie lub wieży. Miłe jest jak od czasu do czasu ktoś pogada ze słuchaczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dziś "polatałem" sobie po różnych radyjkach reklamowanych na tym forum oraz z wykazu na portalu i większość "nadaje" muzykę disco polo i podobne oraz inne tzw "łupu cupu".

Ciężko znaleść coś do posłuchania z dobrej muzyki / o braku stron radia już nie wspomnę - większość ma tylko link do odsłuchu na fb /.

Gdzie się dało poczytałem tez ramówki - kilka audycji na tydzień.

Na kliku radyjkach zdarzyło mi się usłyszeć coś poza wymienionymi wyżej - jednak były to rodzynki w "cieście" discopolowego chłamu.

Nie wiem czy to ja miałem pecha - czy jest to aktualna tendencja na wszystkich radiach w necie.

Byłbym wdzięczny za podanie namiarów na radyjka grające inną muzykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2018 o 17:25, Dinoz aur napisał:

Dziś "polatałem" sobie po różnych radyjkach reklamowanych na tym forum oraz z wykazu na portalu i większość "nadaje" muzykę disco polo i podobne oraz inne tzw "łupu cupu".

Ciężko znaleść coś do posłuchania z dobrej muzyki / o braku stron radia już nie wspomnę - większość ma tylko link do odsłuchu na fb /.

Gdzie się dało poczytałem tez ramówki - kilka audycji na tydzień.

Na kliku radyjkach zdarzyło mi się usłyszeć coś poza wymienionymi wyżej - jednak były to rodzynki w "cieście" discopolowego chłamu.

Nie wiem czy to ja miałem pecha - czy jest to aktualna tendencja na wszystkich radiach w necie.

Byłbym wdzięczny za podanie namiarów na radyjka grające inną muzykę.

Zapraszam. http://szpila-radio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

ninozaur jeśli uważasz że muzyka disco polo jest chłamem to możesz jej nie słuchać ale zauważ że na koncerty disco polo przychodzi więcej ludzi niż na koncerty gwiazd muzyki pop czy też rock to nie jest mit kolego to jest fakt i każdy  nawet ten kto muzyki disco polo niby nie słucha to i tak zna kazdą piosenkę disco polo lepiej niż piosenkę jakiś tam gwiazdy muzyki pop czy rock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2018 o 21:21, michal napisał:

 na koncerty disco polo przychodzi więcej ludzi niż na koncerty gwiazd muzyki pop czy też rock to nie jest mit kolego to jest fakt

 

Pogratulować wiedzy i ............ poczucia humoru.

 

Ale żeby nie być gołosłownym podam Ci kilka przykładów

 

Rok 2000 - koncert pod Krakowem Scorpions - widzów około 800 000 !!!

 

Rok 1997 - Koncert J.M. Jarre w Moskwie - widzów około 3 500 0000 !!!

 

Rok 1994 - Koncert Roda Stewarta na Copacabanie - widzów około 3 500 000 !!!

 

To tylko kilka przykładów.   Koncertów na których bywa ponad 100 000 widzów gwiazd rocka mógłbym Ci tu wyliczyć setki.

Rozumiem, że "gwiazdy" ukochanego przez Ciebie nurtu nawet w Pcimiu Górnym są w stanie zebrać na swoim koncercie tłumy - ile ??  20 000 czy 30 000 widzów ??
 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dinoz aur napisał:

 

Pogratulować wiedzy i ............ poczucia humoru.

 

Ale żeby nie być gołosłownym podam Ci kilka przykładów

 

Rok 2000 - koncert pod Krakowem Scorpions - widzów około 800 000 !!!

 

Rok 1997 - Koncert J.M. Jarre w Moskwie - widzów około 3 500 0000 !!!

 

Rok 1994 - Koncert Roda Stewarta na Copacabanie - widzów około 3 500 000 !!!

 

To tylko kilka przykładów.   Koncertów na których bywa ponad 100 000 widzów gwiazd rocka mógłbym Ci tu wyliczyć setki.

Rozumiem, że "gwiazdy" ukochanego przez Ciebie nurtu nawet w Pcimiu Górnym są w stanie zebrać na swoim koncercie tłumy - ile ??  20 000 czy 30 000 widzów ??
 

 

Pięknie wytłumaczone !

Lubię starsze kawałki Disco Polo, ale jak czytam głupoty jakie wypisuje Michał, to mnie krew zalewa.

Dodam tylko jeden z nielicznych przykładów które działy się w sumie niedawno. Bilety na koncert Metalliki w Wawie czy Krakowie zostały wyprzedane w zaledwie parę godz, a mi udało się dostać bilety jedynie do czech bo były tańsze. Jeśli nie jeździsz na koncerty rockowe, to co Ty człowieku możesz o tym wiedzieć ! ;)

Edytowane przez ShaKe
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.