Skocz do zawartości

arekbog123

Użytkownicy
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez arekbog123

 1. arekbog123

  Radio Kozienice

  Nazwa radia: Radio Kozienice Link Radia: http://radiokozienice.cba.pl/ Link do Odsłuchu: http://radiokozienice.panelradiowy.pl/radio ew. http://s1.slotex.pl:7248/listen.pls Rodzaj Granej Muzyki: Wszystkie gatunki prócz DiscoPolo Jakość Nadawania: Na żywo - 128 kbps, Autopilot - 48 kbps Kanały Muzyczne: Jeden - Główny Coś od Siebie: Radio Kozienice powstało niedawno. Celem radia ma być informowanie o tym, co #SięDzieje w Kozienicach i w Powiecie Kozienickim. Na próbę audycje są w piątki stała audycja "Piątki Pozdrowień" oraz w sobotę program "Tylko HITY..." gdzie emitowane są utwory jednego wykonawcy. Radio chce stawać się nowoczesnym, dlatego mamy social media na Facebooku, Instagramie i Snapchacie. Rekrutacja prezenterów trwa na naszej stronie w zakładce Rekrutacja. Testowana jest także jakość 256 kbps - ale tylko w czasie audycji Na Żywo. Mamy nadzieje, że radio przypadnie do gustu. Slogan radia: Kochamy KOZIENICE!
 2. arekbog123

  Własna strona na strone pliku pls

  Witajcie. Chciałbym urozmaicić moją stacje radiową nadającą nieregularnie o strone z plikiem pls. Na przykładzie jak ma np. Radio Radom.pl, czyli https://www.radioradom.pl/radioradompl_listen.pls O taki chodzi mi plik / link. Ktoś wie jak zrobić? Dzięki serdeczne.
 3. arekbog123

  Kolekcja jingli radiowych

  A tu jeszcze więceeeej jingli - zawarłem zegarynki (pełne godziny) oraz okolicznościowe https://chomikuj.pl/sabrinacarpenterpl/Jingle+i+wstawki+do+radia
 4. arekbog123

  Radio Boguś

  Radio zmieniło nazwę z dniem 1 września na bbRadio. Wkrótce podam szczegóły w tym dziale. Proszę zaarchiwizować lub usunąć.
 5. arekbog123

  Problem z autopilotem ReadyCast

  Spróbuj w Total Commander. Little_gray o tym poradnik zrobił. Obejrzysz go tu:
 6. arekbog123

  Szukam radia

  Strona: http://radiobogus.panelradiowy.pl/radio lub https://radiobogus.jimdo.com Napisz mi na priv na forum lub na email: radiobogus@gazeta.pl i się dogadamy w tej sprawie. Radio Boguś - Tylko EXTRA Granie!
 7. arekbog123

  Szukam radia

  Napisz mi na priv na forum lub na email: radiobogus@gazeta.pl i się dogadamy w tej sprawie.
 8. arekbog123

  Muzyka w radiach internetowych

  Ja jako założyciel i prezenter wolę słuchać Radio Boguś, gdzie są prawie te same przeboje jak w radiu ale bez reklam.
 9. arekbog123

  Radio Boguś

  - Nazwa radia: Radio Boguś - Adres strony internetowej: http://radiobogus.weebly.com - Adres do słuchania radia: http://s1.slotex.pl:7056/listen.pls - Rodzaj granej muzyki: Pop - Informacje o radiu: Radio Boguś powstało dnia 23 czerwca 2016 roku. Od początku w Radiu Boguś nie emituje reklam, informacji, tylko 100% hitów, a od marca 2017 emituje swój program całą dobę. Nasi słuchacze mogą być na bieżąco z audycjami z facebookego profilu na https://facebook.com/RadioBogus, a także mogą nas słuchać w aplikacji "Panel Radiowy" po wpisaniu identyfikatora 57430. Slogan: Tylko EXTRA Granie! Radio Boguś - Tylko EXTRA Granie!
×
×
 • Utwórz nowe...