Skocz do zawartości

Tani hosting serwerów shoutcast, kont www dla stacji radiowych / POMOC dla nowych stacji.


Rekomendowane odpowiedzi

🫠Witajcie ciepło radiowicze.

🤪Otóż, przychodzę do was jako nowa alternatywa swojego radia internetowego. Nie musicie już tak dużo płacić za utrzymanie swojego radia. Koszt stacji radiowej na castpol.pl to już 20 zł miesięcznie. Posiadamy wiele maszyn, które są w stanie obsłużyć serwery gier, shoutcasty, konta www i wiele innych usług m.in. takie jak autopiloty radiowe.

😍 A może po prostu nie wiesz jak otworzyć swoje radio? Napisz do mnie na maila [email protected] również pomogę

Tworzę strony, prowadzę hosting, pomagam tym, którzy radzą sobie trochę gorzej w internecie.


Widziałem nie raz strony radiowe, które w ogóle nie przyciagają wzroku. Totalna katastrofa. Możecie to zmienić. Jeśli chcecie coś zmienić w swoich maleńkich społecznościach to napiszcie do mnie. Oczywiście - większość mojej pomocy, jak pomoc w ustawieniach radia itd jest darmowa, ale już np tworzenie strony internetowej dla radia itd - już nie. To trzeba brać pod uwagę.

www.castpol.pl - weź w końcu swoje radio w garść. Dlaczego nie masz dzisiaj 50, 100 lub więcej słuchaczy? Bo zrobiłeś/zrobiłaś stronę najprościej jak się dało. Możemy to zmienić.

 

Administrator

www.castpol.pl

www.gameservers24.com

 

Pozdrawiam🤫

 

PS. Może w końcu dasz sobie szansę? A nie ciągniesz swoją stację na oparach... 🤐 Wielu ludzi się dziwi - mam jednego słuchacza... ludzie nie słuchają...

Ale... jak mają Cię słuchać skoro masz stronę z XIX wieku i w ogóle się do tego nie przykładasz...? ech... 

Tomek z CasTpol

Edytowane przez Castpol
dopisane dane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Castpol zmienił(a) tytuł na Tani hosting serwerów shoutcast, kont www dla stacji radiowych / POMOC dla nowych stacji.

Czy ja wiem czy tak mało u Was??

 

Cytat

Shoutcast SHOUT PRO 4

11,50€

Autopilot : 15 GB

Shoutcast : 150 slotów

Jakość nadawania : do 128 kbps

Panel administracyjny : TAK

 

Co nam daje jakieś 130 euro rocznie czyli ponad 500 zł za tą sumę mam dedykowanego VPSa z pojemnością  min 50GB na którym zainstaluje Azure i bede miał nadawanie w 320kbps oraz przynajmniej 200 slotów. 

Edytowane przez Robcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla Ciebie 20-30 zł miesięcznie za utrzymanie serwera to drogo... To ile według Ciebie to powinno kosztować? 5 zł ? Ruszylbys firmę za takie pieniądze? Bo ja nie. Prawda jest taka że dzisiaj dobry serwer dedykowany to koszt 700 zł miesięcznie. Nie mówię o szajsie z ovh za 50 zł. To ile tych serwerów trzeba by założyć żeby zarobić. Tu nie mówimy tylko o serwerze ale też o pomocy, supporcie itd w tej cenie. Trzeba komuś pomóc, odpisać itd. Czas kosztuje. A jak wiemy prowadzenie czegokolwiek w Polsce dzisiaj graniczy z cudem bo koszty serwerów i podatków to dramat. 

Edytowane przez plebantv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze że droga , ja  stwierdziłem ze nie jest to najtańsze rozwiązanie. Po za tym firmy które oferują podobne usługi także maja coś takiego jak pomoc/suport to chyba normalna rzecz w tego typu działalności, wiec nie przesadzajmy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hosting game raczej średni taki jak panel używacie pectrodactyl to jakby zainstalować sobie ogp panel czy easy-wi moim zdaniem hosting profesjonalny to ma autorski panel instalacji apek ;) 

Co do hostingu radiowego to tak ani drogo ani najtaniej.
na +
- chęci pomocy świerzakom 
- support niby czynny 24/h (nie testowałem) posługuje się stroną

 

7 godzin temu, plebantv napisał:

Jeśli dla Ciebie 20-30 zł miesięcznie za utrzymanie serwera to drogo... To ile według Ciebie to powinno kosztować? 5 zł ? Ruszylbys firmę za takie pieniądze? Bo ja nie. Prawda jest taka że dzisiaj dobry serwer dedykowany to koszt 700 zł miesięcznie. Nie mówię o szajsie z ovh za 50 zł. To ile tych serwerów trzeba by założyć żeby zarobić. Tu nie mówimy tylko o serwerze ale też o pomocy, supporcie itd w tej cenie. Trzeba komuś pomóc, odpisać itd. Czas kosztuje. A jak wiemy prowadzenie czegokolwiek w Polsce dzisiaj graniczy z cudem bo koszty serwerów i podatków to dramat. 


co do game hostingu chyba niema lepszej opcji jak hosting brać pod uwagę niż serverproject konta www też od 1 pkt co = 1zł  (1 pojemności dysku)

a co do ovh to panie nie kupisz tam dedyka za 50 zł  a raczej nigdzie nawet poleasingowe kimsufi to koszta powyżej 100zł  może jakiegoś  ipv6 + ipv4 ale współdzielone to może z kilkoma portami coś ala mikr.us ale to średnie rozwiązanie.  No i kto w PL ma najlepszy anti DDoS tylko OVH jak zależy komuś na niskim pingu za 50 zł to mały vps  nie najmniejszy najmniejszy to +/- 13 ziko 

a jak szukać budgetowego dedyczka to SDC ma niedrogie w PL lokalizacji ale wybrałbym i tak OVH czy Atmana jak produkcyjnie powód "zabezpieczenia" 90% hostingów leci na ovh przecież to chyba nie przypadek.. Pozdrawiam ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Biorąc pod uwagę konkurencję myślę, że drogo nie jest. Jeśli cena zaczyna się od 20 zł miesięcznie za shoutcast i autopilot (od teraz będzie to oferta 320 kbps) bo do niedawnych czasów od 128 kbps trzeba było kupić licencję, to nie jest to źle. Są firmy, gdzie sam autopilot kosztuje najmniej 20 zł wzwyż. Za to samo, w firmie której dobrze znam trzeba zapłacić około 50 zł miesięcznie. W sumie nawet nie, bo jeśli porównamy oferty z 320 kbps to szybko okaże się, że u nas 50 slotów 5 GB autopilot 320 kbps będzie kosztować 20 zł a u konkurencji 70 zł. Dlatego uważam, że ceny są na prawdę bardzo konkurencyjne.


Oczywiście, nie neguje, że wykupienie VPSa może okazać się tańszym rozwiązaniem w niektórych przypadkach i masz racje. Bo dzisiaj VPS można wyrwać w granicach pewnie 25 zł nawet jak się uda. Ale nie każdy też jest tak bardzo zapoznany ze światem linuxa. Powiedziałbym, że większość ludzi z Linuxem nie miało nawet styczności. Już tak reasumując, dziękuje Tobie za opinie - uważam, że 20 zł to bardzo mało w dzisiejszym świecie za utrzymanie kogoś usługi. W normalnym świecie taka usługa powinna być wiele, wiele droższa - ale jest konkurencja i dla rynku, dla klientów to zdrowe.

 

Jeśli chodzi o rynek shoutcast, to raczej wygląda on ubogo. Z tego nie ma wielkich pieniędzy. Zakładając, że firma najmniej musi zainwestować 300 zł w jakiś sensowny serwer do stacji radiowych miesięcznie to w moim przypadku muszę założyć 15 stacji radiowych, żeby dopiero wyszło na 0. A jak spojrzysz na stacje radiowe, to raczej ten rynek cały czas maleje. Tak mi się wydaje.

 

A jeszcze opowiem o pterodactyl. To na prawdę dobry panel. Moim zdaniem na rynku aktualnie nie ma lepszego, jeśli chodzi o panele licencjonowane lub OPEN SOURCE. Oczywiście panele autorskie zapewne będą zawsze lepsze. Pterodactyl też potrafi zmienić serwer jednym kliknięciem na serwer z modami. Pewnie, jeśli chodzi o pluginy jest już gorzej. Dostęp do FTP jest z poziomu panelu więc też nie zajmie dużo czasu dograć taki plugin na serwer.

Edytowane przez Castpol
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pewnie :) można sprawdzić np radiosympatyk.pl muzyka gra z naszego hostingu. Można popytać czy są zadowoleni czy też nie. Ale i tak jak piszemy, że mają państwo możliwość zwrotu kosztów bez najmniejszego problemu, jeśli faktycznie ktoś uzna, że nie spełnia jego oczekiwań. Nie robimy z tym problemów. Policzymy pewnie tylko za czas w którym usługa była uruchomiona. Jeśli założmy zapłacisz 30 zł a zrezygnujesz po 10 dni, bo się okazuje, że to nie Twoja bajka to oddamy resztę czyli 20 zł. A zapytasz, no tak bo to nie uczciwe itd, ale gdybyśmy oddawali 100% kosztów to prowadziłoby to do nadużyć ze strony klientów, biorąc sobie np serwer Counter Strike na 2 tygodnie, pograne było a później zwrot kosztów też by był. Naszą stronę też trzeba zrozumieć. 

 

Politykę zwrotów stosujemy dla każdego klienta w równym stopniu. Nie liczymy inaczej serwerów radiowych, a inaczej serwerów gier. Daje przykład tutaj np serwerów gier dlatego, że ktoś wykorzystuje naszą przestrzeń pamięci RAM powiedzmy 20 GB przez 2 tygodnie po czym chciałby zwrot kosztów. Jeden klient to nic, a co jeśli mamy takich 10 klientów, ktorzy chcą testować? To robi się automatycznie 200 GB RAM zamrożonych na darmo. Dlatego w moim odczuciu jest to uczciwe podejście. Klient może równie dobrze zrezygnować po 1 dniu wtedy zapłaci tylko 1 zł, a 29 zł zostanie mu oddane. 

Edytowane przez Castpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wytrzasnąłeś takie liczby jak 20GB RAM? W jaki sposób to liczyłeś? 
Azuracast, albo Libretime można uruchomić z powodzeniem na VPS-ie, który ma 2GB RAM.
Są to całe systemy radiowe, czyli automatyzacja + serwer Shoutcast/Icecast.
Więc te dane to są trochę od czapy. 

Kolejna sprawa, to Twoja polityka zwrotów, która jest defacto niegodna z prawem. 
Nie będę się tu rozpisywał na ten temat.
 

Cytat

Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

 

Przydatne linki na ten temat:

https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/prawo-odstapienia-od-umowy/

https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/prawo-odstapienia-od-umowy/terminy-odstapienie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś o czym mówie. Ja mówie o serwerze gier np RUST, który pobiera zależnie od kwestii 10 GB RAM i więcej. Nie mówilem o serwerze radiowym.

Ja nie mówie, że klient nie ma prawa do odstąpienia od umowy, a to różnica. Oczywiście, że ma. Dziwne przytaczasz zatem przepisy bo w takim razie i firma hetzner.de też się nie stosuje do nich. Ja zrezygnowałem z serwera po 10 dniach, co ciekawe zostałem i tak obciążony kosztami za 10 dni użytkowania.


Nikt nie mówi o tym, że nie można zrezygnować z usługi. Można.

 

Jak wiesz istnieje coś takiego jak :

 

||Jeżeli zażądali Państwo rozpoczęcia świadczenia usług przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, zapłacą nam Państwo kwotę proporcjonalną do zakresu świadczeń spełnionych do chwili, w której poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.||

 

Bardzo proszę nie zarzucać rzeczy, które nie są nieprawdziwe. Każdy ma prawo zrezygnować z usługi w terminie 14 dni. Wynika to jak mówisz z przepisów i tak też robimy. Pobieranie opłat za czas, w którym usługa działała nie jest naruszeniem żadnych przepisów.

Edytowane przez Castpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Castpol napisał:

Nie zrozumiałeś o czym mówie. Ja mówie o serwerze gier np RUST, który pobiera zależnie od kwestii 10 GB RAM i więcej. Nie mówilem o serwerze radiowym.

Ja nie mówie, że klient nie ma prawa do odstąpienia od umowy, a to różnica. Oczywiście, że ma. Dziwne przytaczasz zatem przepisy bo w takim razie i firma hetzner.de też się nie stosuje do nich. Ja zrezygnowałem z serwera po 10 dniach, co ciekawe zostałem i tak obciążony kosztami za 10 dni użytkowania.

- To forum dotyczy głównie internetowych stacji radiowych, a nie gier takich jak RUST. Twoja oferta napisana tutaj jest skierowana właśnie do ludzi, którzy mają, bądź chcą mieć radio internetowe. Dlatego ten przykład zużywania 20GB RAM-u ma się nijak do pytania, które zostało Ci zadane(okres testowy).

- Hetzner nie jest polską firmą, a niemiecką. 

 

Nie będę się kłócił o interpretacje prawne odstąpienia od umowy. Jak to mówią, Twój cyrk, Twoje małpy. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli argumenty się skończyły. Hetzner to niemiecka firma ale mówisz o przepisach europejskich bo jak wiadomo te całe 14 dni itd wprowadziła Europa. A jak wiemy Niemcy leżą w Europie. 

 

Jeszcze raz powtarzam że umożliwiamy osobom rezygnację umowy w terminie 14 dni bo czemu by nie. Jesteśmy świadomi że nie każdemu panel czy usługa może się podobać. Mimo że staramy się aby usługi były na najwyższym poziomie. A jeśli chodzi o gry to przytoczyłem tylko takie porównanie bo to najwięcej zasobów jak wiadomo zjada. 

 

No dobrze. Dziękuję oczywiście za dyskusje. To też buduje żeby pewne rzeczy zmieniać. Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedna rzecz , jak to jest że na stronie internetowej piszecie że jesteście od 2008

Screenshot_20240228-222958.thumb.png.56aaddf35414915beb9be3d0cbab6915.png

 A WHOIS mówi coś innego: 

Screenshot_20240228-223327.png.834391d0d261ed416523c9c4381b3d8e.png

Screenshot_20240228-223758.png.801380ebc73493d3b724cbdd79761c7a.png

 

 Nie ładnie tak okłamywać przyszłych klientów. 

W dniu 15.02.2024 o 23:35, plebantv napisał:

Jeśli dla Ciebie 20-30 zł miesięcznie za utrzymanie serwera to drogo... To ile według Ciebie to powinno kosztować? 5 zł ? Ruszylbys firmę za takie pieniądze? Bo ja nie. Prawda jest taka że dzisiaj dobry serwer dedykowany to koszt 700 zł miesięcznie. Nie mówię o szajsie z ovh za 50 zł. To ile tych serwerów trzeba by założyć żeby zarobić. Tu nie mówimy tylko o serwerze ale też o pomocy, supporcie itd w tej cenie. Trzeba komuś pomóc, odpisać itd. Czas kosztuje. A jak wiemy prowadzenie czegokolwiek w Polsce dzisiaj graniczy z cudem bo koszty serwerów i podatków to dramat. 

Piszesz o firmie ale na stronie nie ma informacji na temat NIP czy REGON czy też nr KRS, następna sprawa brak bramki płatności, co po tym wszystkim można stwierdzić że kręci wałki 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zauważysz NIP i bramka płatności również istnieje po wybraniu płatności PAYPAL masz do wyboru płatność BLIK, przelewy24 itd. jak najbardziej problemu nie ma. Nie doszukiwałbym się tutaj oszustwa, bo żadnego oszustwa nie ma. Przecież nie zakładam kont www, serwerów radiowych itd fikcyjne. Mamy kilka serwerów dedykowanych i to, że oferujemy takowe usługi żadnym oszustwem nie jest. Usługi są na tyle tanie, że nie zależy mi na oszukiwaniu ludzi, ale na tym, żeby za jakąś niższą cenę mieli równie dobrą jakość jak u konkurencji. Wiadomo, łatwo się ocenia - warto samemu spróbować.

Edytowane przez Castpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, plebantv napisał:

Tak bo firma faktycznie istnieje od roku 2008 i to jest prawda. Było dwóch właścicieli ale firma istnieje od 2008. 

Ale domeny zarjestrowane są jedna w tym roku a druga w tamtym roku , więc nie ma spójności. 

5 minut temu, Castpol napisał:

Jak zauważysz NIP i bramka płatności również istnieje po wybraniu płatności PAYPAL masz do wyboru płatność BLIK, przelewy24 itd. jak najbardziej problemu nie ma.

Nie widziałem by był NIP i Regon. Portal PayPal ma różne formy płatności i to oni oferuje różne metody zasilania portfela "gdy karta nie przypięta do konta". Ja wiem dlaczego u Was jest PayPal bo nic nie wymagają, czy się działa legalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeśli chodzi o domenę gameservers24.com to masz rację, bo domena ta została dopiero wprowadzona w tym roku, żeby ułatwić działanie na rynku międzynarodowym. To prawda. A jeśli chodzi o domenę castpol.pl spójrz sobie nawet w archiwa google.pl że firma istniała dużo dużo wcześniej. Później firma została reaktywowana, stąd masz nową datę zarejestrowania domeny.

 

Fajnie, że dociekasz :D Na prawdę firma nie powstała po to, żeby kogoś oszukać. Byłbym mega zadowolony, żeby Ci, co tak bardzo narzekają jednak spróbowali na własnej skórze, a potem może wyrazili swoją opinie.

Edytowane przez Castpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Castpol napisał:

Tak, jeśli chodzi o domenę gameservers24.com to masz rację, bo domena ta została dopiero wprowadzona w tym roku, żeby ułatwić działanie na rynku międzynarodowym. To prawda.

A castpol jest z tamtego roku i zostało przedłużone 12 grudnia 2023. A data utworzenia to 08.01.2023🙂 Screenshot_20240228-223327.png.9b613293e324617de03c97e1230aac20.png

Ach zauważyłem że dodałeś NIP na stronie szkoda tylko że nie aktualny Screenshot_20240228-234236.thumb.png.384f7230e41b5480514dc6c22294996c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy znasz trochę przepisy ale ja korzystam z usług tej firmy. Zauważ że dzisiaj można prowadzić firmę nie mając nawet regonu. Oni nawet mogą sobie prowadzić działalność nierejestrowaną i działają zgodnie z prawem. Taka rzeczywistość. Jestem z tą firmą bardzo długo i mogę potwierdzić że istnieją długi czas na rynku. Była przerwa w rejestracji domeny stąd jest jak jest. 

 

Nie rozumiem tej nagonki na nich. Może prowadzą działalność nierejestrowaną i mają do tego prawo. Ale każdy jakiś zacofany i myślą że regon bo bez tego to firma krzak. No już tak nie jest. Dziś można prowadzić firmę bez regonu. Jeśli nie przekraczają pewnego dochodu miesięcznie to wszystko jest okay. 

 

Pozdrawiam. 

Edytowane przez plebantv
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, plebantv napisał:

Nie wiem czy znasz trochę przepisy ale ja korzystam z usług tej firmy. Zauważ że dzisiaj można prowadzić firmę nie mając nawet regonu. Oni nawet mogą sobie prowadzić działalność nierejestrowaną i działają zgodnie z prawem. Taka rzeczywistość. Jestem z tą firmą bardzo długo i mogę potwierdzić że istnieją długi czas na rynku. Była przerwa w rejestracji domeny stąd jest jak jest. 

 

Nie rozumiem tej nagonki na nich. Może prowadzą działalność nierejestrowaną i mają do tego prawo. Ale każdy jakiś zacofany i myślą że regon bo bez tego to firma krzak. No już tak nie jest. Dziś można prowadzić firmę bez regonu. Jeśli nie przekraczają pewnego dochodu miesięcznie to wszystko jest okay. 

 

Pozdrawiam. 

Działaność nierejestrowana ma swoje limity zarobkowe , 75% pensji minimalnej "3181,50 zł" na miesiąc.Można owe przywileje stosować jeśli dana osoba przez 60 miesięcy nie miał zarejestrowanej gospodarczej.  Mi tylko o jedno chodzi by była prawda napisana... A czy jesteś klientem ciężko mi powiedzieć, bo z mojego punktu widzenia jest to multikonto owego serwisu. 

Również Pozdrawiam 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, 90Pablo10 napisał:

Zastanawia mnie jedna rzecz , jak to jest że na stronie internetowej piszecie że jesteście od 2008

Screenshot_20240228-222958.thumb.png.56aaddf35414915beb9be3d0cbab6915.png

 A WHOIS mówi coś innego: 

Screenshot_20240228-223327.png.834391d0d261ed416523c9c4381b3d8e.png

Screenshot_20240228-223758.png.801380ebc73493d3b724cbdd79761c7a.png

 

 Nie ładnie tak okłamywać przyszłych klientów. 

Piszesz o firmie ale na stronie nie ma informacji na temat NIP czy REGON czy też nr KRS, następna sprawa brak bramki płatności, co po tym wszystkim można stwierdzić że kręci wałki 

Ja kilka lat działam głównie w branży "game" i nie pamiętam więcej hostingów większych niż: 
- pukawka
- serverproject
- servhost (już rip) - już nie istnieją
- enderchest
- liveserver 

Ci wszyscy mają full api płatności najczęściej to bramki typu tpay,homepay ect. ale mają, nie będę już wspominał o autorskich panelach zarządzania usługami bo to podstawa.
Który hosting używa opensorce?
webpaneli takich jak pectrodactyl,ogppanel czy easy-wi? ja mam ogp u siebie ale ja na tym nie zarabiam.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem o po co te dyskusje. Jest oferta, jesli ktoś jest zainteresowany wie gdzie sie udać , jesli ktos uważa że są lepsze oferty przeczyta i pojdzie sobie dalej. 

Dla tych którzy szukaja drugiego dna firma jako taka jak tu  tu powiedziano działa od dłuższego czasu co można sprawdzić choćby tutaj

https://web.archive.org/web/20110901000000*/https://castpol.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Robcio napisał:

Panowie nie wiem o po co te dyskusje. Jest oferta, jesli ktoś jest zainteresowany wie gdzie sie udać , jesli ktos uważa że są lepsze oferty przeczyta i pojdzie sobie dalej. 

Dla tych którzy szukaja drugiego dna firma jako taka jak tu  tu powiedziano działa od dłuższego czasu co można sprawdzić choćby tutaj

https://web.archive.org/web/20110901000000*/https://castpol.pl

 

Robcio, dziękuje za komentarz. Pewnie. Też jestem tego zdania. Dyskusja jest potrzebna oczywiście, ale to już tak bardziej przerodziło się w najeżdżanie. Jeśli chodzi o płatności to są bramki. Były : BLIK, były przelewy24 - dzisiaj zostało to jeszcze bardziej rozwinięte. Firma Castpol istniała wiele lat temu i to jest prawda. Po prostu było dwóch właścicieli, nie dawno firma miała przerwę w działaniu dlatego, że poprzedni właściciel zrezygnował z jej prowadzenia. Stąd przerwa w rejestracji domeny. A jeśli chodzi o hosting, który używa open source to mogę ich wskazać bardzo bardzo wiele. Np dla przykładu to azura hosting, jeśli chodzi o serwery radiowe. Korzystają z panelu azuracast i nie ma nikt z tym problemu.

 

Mamy swoje rozwiązania - nie tylko open source, ale wdrożenie wiele wiele usprawnień, które na prawdę sprawiają, że te panele są nawet lepszym wyborem na dzisiaj niż płatne opcje.

 

Pozdrawiam serdecznie i oczywiście zachęcam - każdy może do nas napisać - na wszystko odpowiemy. Nikogo nigdy nie zamierzamy oszukać. 20 zł to nie są pieniądze warte oszukiwania. Dzięki robcio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Robcio napisał:

Panowie nie wiem o po co te dyskusje. Jest oferta, jesli ktoś jest zainteresowany wie gdzie sie udać , jesli ktos uważa że są lepsze oferty przeczyta i pojdzie sobie dalej. 

Dla tych którzy szukaja drugiego dna firma jako taka jak tu  tu powiedziano działa od dłuższego czasu co można sprawdzić choćby tutaj

https://web.archive.org/web/20110901000000*/https://castpol.pl

Dyskusje nie są złe jeśli są kulturalne po to są fora . Dla mnie jest wyznacznikiem WHOS bo po tym można stwierdzić czy jest ciągłość , porządna firma nie pozwoli sobie by przepadła domena"przedłużenie domeny nie jest drogę nawet gdy się zawiesiło działalności"a po web archive można to stwierdzić że było kilka takich zdarzeń. Swojego czasu Dj Arti też lubiał robić reaktywację umarłych projektów...  

Pan Tomasz projekt sprzedał w roku 2010...Screenshot_20240301-071116.thumb.png.34224930e5c4566ebddf040b404b3966.png

I przez te lata czekał aż się domena zwolni. Niech będzie że działa owa firma od 2008 roku z przerwami .

Jednak lepiej wejść z nową firmą niż się podawać za starą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.