Skocz do zawartości

kosti

Moderatorzy
 • Liczba zawartości

  186
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  21

Zawartość dodana przez kosti

 1. Cześć. W jakim sensie ukrytego? Maskowanie Tor-em, lub VPN-em? Pokaż jakieś zrzuty ekranu, ewentualnie same adresy IP. Jeżeli dany osobnik notorycznie omija bana IP, to niestety nie ma możliwości innej blokady. Dam ci jednak radę. Najlepiej to ignorować, powiedzieć pozostałym prezenterom, aby robili to samo. Wiadoma sprawa, że to nic przyjemnego czytać bluzgi na swój temat, jednak niekarmiony troll zdycha z głodu.
 2. kosti

  Problem ze statystykami

  Zrób pełen zrzut ekranu i pokaż tu.
 3. kosti

  Problem ze statystykami

  Po prostu dodaj do wyjątków AdBlocka. Ewentualnie zmień na tego.
 4. kosti

  Problem ze statystykami

  Z tego co widzę, statystyki wyświetlają się poprawnie. Edit// Problemem może być Twoja przeglądarka, a konkretnie jakaś wtyczka blokująca reklamy typu AdBlock.
 5. kosti

  Problem ze statystykami

  Jakiś link do strony?
 6. Może napisz coś więcej na temat tego nowego radia? Jakiś link do strony? Plany?
 7. Czyli normalnej strony radia nie ma, sam panel radiowy? Coś tu nie gra.
 8. kosti

  Potrzebuję pomocy

  Sprawdź na innym hostingu, czy jest tak samo. Wrzuć cały katalog ze stroną, do kogoś znajomego na chwilę i zobacz.
 9. Co prawda szablon teraz różni się sporo od pierwotnej wersji, ale spoko. PS. Treści nie moje jakby co.
 10. A strona radia? Masz już jakąś, albo chociaż koncepcję, bądź fundusze na unikalną stronę?
 11. kosti

  Skrypty z panelu radiowego

  Problem rozwiązany hmm, lecz zostawię info dla pozostałych użytkowników. KOD: /* Wyróżnienie trwającej audycji */ .trwajaca-audycja { font-family: 'Kaushan Script', cursive; color: #ff0033; font-weight: bold; } Faktycznie nie działa, wygląda na to, że klasa trwajaca-audycja nie jest podpięta do skryptu ... Aby zmienić styl trwającej audycji, należy się odnieść bezpośrednio do pogrubionego elementu b. Jest to jedyny taki element w skrypcie, więc nie będzie kolidował z pozostałymi. b { font-family: 'Kaushan Script', cursive; color: #ff0033; font-weight: bold; } Należy pamiętać, aby w opisach audycji do pogrubiania używać: <strong>cośtam</strong> zamiast <b>
 12. kosti

  Skrypty z panelu radiowego

  Najpierw ten kod na samej górze dokumentu: @import url('https://fonts.googleapis.com/css2?family=Kaushan+Script&display=swap'); Przykładowo dla tej wyróżnionej audycji, która trwa: /* Wyróżnienie trwającej audycji */ .trwajaca-audycja { font-family: 'Kaushan Script', cursive; color: #ff0033; font-weight: bold; } Globalnie w całej ramówce: /* Tło strony i czcionka */ body { padding: 0px; margin: 10px 0px 10px 0px; background-color:#0b2907; font-size: 15px; font-family: 'Kaushan Script', cursive; } PS. Lepiej stosować CTRL + F5, wtedy masz pewność, że wszystkie style zostały pobrane i wczytane na nowo. Samo F5 to zwykłe odświeżanie, więc część skryptów/stylów może być użytych z pamięci podręcznej. Przez to nie zobaczysz zmian, które wprowadziłeś.
 13. kosti

  Skrypty z panelu radiowego

  Po zapisaniu ustawień w panelu, otwórz ramówkę i wciśnij CTRL + F5.
 14. kosti

  Skrypty z panelu radiowego

  Z Twojego serwera też powinno działać, jeżeli dasz bezpośredni link do obrazka. Chyba, że... na serwerze masz ustawioną blokadę hotlinkowania.
 15. kosti

  Skrypty z panelu radiowego

  Hmm przecież w Twojej ramówce jest tło. Co prawda powtarza się, ale jest. Więc w czym problem?
 16. kosti

  Statystyki

  ../ to cofnięcie się o jeden katalog Przykładowo: home/strona/strona-wazna/index.php - strona home/strona/ustawienia.php aby dodać ustawienia.php ze strona do index.php w strona-wzana w index.php musi to wyglądać tak: <?PHP include('../ustawienia.php'); ?>
 17. kosti

  Statystyki

  <?php include('../szablon/includes/ustawienia.php');?> <?php /** * SHOUTcast 2 statistics class * * @author PortalRadiowy.pl * @copyright 2016 PortalRadiowy.pl * @version 1.3 */ Zmień na: <?php /** * SHOUTcast 2 statistics class * * @author PortalRadiowy.pl * @copyright 2016 PortalRadiowy.pl * @version 1.3 */ $ip='s3.slotex.pl'; $port='7400'; $czas='20'; Skasuj include i daj bezpośrednio w plik. Prawdopodobnie podałeś złą ścieżkę do ustawienia.php. Efekt: Klik //edit zapomniałem o $czas='20';
 18. kosti

  Statystyki

  <?php include('../szablon/includes/ustawienia.php');?> Daj zawartość tego.
 19. Znowu zmiany, niekoniecznie na lepsze. Przecież tu nic do siebie nie pasuje... Na górze chaos.. Panel boczny chaos do kwadratu.. Stopka hmm nawet nie wiem jak to opisać. W kontakcie przyciski do udostępnienia, oraz prawdopodobnie pozostałość po wtyczce z formularzem. Znowu zapowiadasz wielki re-start, a robisz wszystko po łebkach, niedokładnie. Usiłujesz zrobić profesjonalne radio, z profesjonalną stroną... Jak rozmawialiśmy jakiś czas temu, powiedziałem Ci gdzie robisz błędy. Te, które tutaj pokazałem to tylko nieliczne. Kolejna sprawa APKA, mówiłeś, że ma być jakaś super wypasiona za $$, a tutaj jakaś taka średnia. Przyjrzę się jej dokładniej jak będę miał chwilę. Która to już próba? 10?
 20. Był już podobny temat, może Twój problem dotyczy tego samego?
 21. kosti

  Dane z ramówki

  Przydałoby się takie coś. Spotkałem się z kilkoma stacjami, które używają innego oprogramowania zamiast standardowego autopilota, gdzie są restreamy (powtórki itp). Problem przy tego typu aplikacjach jest często taki, że nie ma możliwości wysłania metadanych [audycja/prezenter]. Skoro jest takie coś w ramówce jak "Trwa", przy aktualnie trwającej audycji, to chyba nie będzie dużego problemu dodać taki widget. @Wojtekco o tym myślisz?
 22. kosti

  IceCast

  Z jakiego maila korzystasz? Tzn usługodawcy poczty? Onet, Wp, Gmail?
 23. Czyli znowu piszesz, że coś jest super wspaniałe, a to dopiero plany... który to już theme? Szusty?
 24. No ale gdzie ten player? Chyba mi cos padło na oczy, bo widzę tylko ten z radiohosta.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.