Skocz do zawartości

kosti

Moderatorzy
 • Liczba zawartości

  166
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

Zawartość dodana przez kosti

 1. Był już podobny temat, może Twój problem dotyczy tego samego?
 2. kosti

  Dane z ramówki

  Przydałoby się takie coś. Spotkałem się z kilkoma stacjami, które używają innego oprogramowania zamiast standardowego autopilota, gdzie są restreamy (powtórki itp). Problem przy tego typu aplikacjach jest często taki, że nie ma możliwości wysłania metadanych [audycja/prezenter]. Skoro jest takie coś w ramówce jak "Trwa", przy aktualnie trwającej audycji, to chyba nie będzie dużego problemu dodać taki widget. @Wojtekco o tym myślisz?
 3. kosti

  IceCast

  Z jakiego maila korzystasz? Tzn usługodawcy poczty? Onet, Wp, Gmail?
 4. Czyli znowu piszesz, że coś jest super wspaniałe, a to dopiero plany... który to już theme? Szusty?
 5. No ale gdzie ten player? Chyba mi cos padło na oczy, bo widzę tylko ten z radiohosta.
 6. Nie będziemy usuwać tamtych tematów. Połączyłem je. Nie rób spamu.
 7. Co chwile zmieniasz templatke... To już chyba 5 wygląd Twojej strony jaki widzę... Mówiłem Ci, dokończ to na spokojnie, poproś kogoś o pomoc jak czegoś nie ogarniasz. Zastanów się jeszcze 5 razy, czy faktycznie WP jest Ci potrzebny...
 8. Z takim podejściem to możesz szukać... Wiatru w polu. Większość poważnych stacji wymaga próbki Twojej audycji. Czyli przykładowo nagrania wycinku 10 minut-owego w jaki sposób prowadzisz swój program. Jeśli nie dysponujesz takim, zawsze możesz skleić coś w Audacity, lub nagrać "na sucho" poza anteną. Ponadto napisz więcej informacji o sobie. Przykład: Wiek, czy grałeś już w jakimś radiu (jakim), z jakiego sprzętu/programu prowadzisz audycję, ile godzin w tygodniu możesz przeznaczyć na audycję.
 9. Podejrzewam, że to radio, które ma w podpisie... Ale mogę się mylić. Mimo wszystko, to nie temat o radiu Secretland, tylko o Ukradio. Jeśli w tym dziale istnieje takowy wątek, odnajdźcie i oceńcie jego stronę. "Nie chce mi się" - to nie wytłumaczenie.
 10. Obrażania i wyzwisk nie unikniesz na panelu pozdrowień, czy na FB, trole są wszędzie, z zazdrości, dla zabawy itp, będą robić na złość. Praktycznie każdy skrypt czatu ma opcje nadania moderatorów, i banowania idiotów. Jednak jak to mówią, Twój cyrk, Twoje małpy.
 11. Akurat jeśli chodzi o czat, to jeden z niezbędnych elementów, oczywiście w mojej opinii. Dzięki temu możliwa jest lepsza interakcja ekipy, ze słuchaczami, jak samych słuchaczy ze sobą. Nie mam tutaj na myśli jakiegoś bzdurnego xata, czy innego polfana, który tylko jest wg mnie ośmieszeniem dla strony. Chodzi bardziej o jakiś czat na skrypcie, który ma przed wszystkim służyć do pisania.
 12. Pokaż te skrypty zobaczymy czy da się coś zrobić. Jeśli są to te skrypty, o których myślę (wymagając PHP 5.2), to bardzo stare zabawki. Prawdopodobnie mają sporo luk.
 13. Może dokończ to na spokojnie... Z tego co zrozumiałem z wcześniejszych wpisów, robisz tę stronę za pomocą telefonu? Dlaczego? Co do certyfikatu, który upierasz się, że działa prawidłowo. Otóż, nie... nawet napisałem Ci czego brakuje, aby ten stan zmienić. Napiszę wyraźniej... przekierowanie 301 w pliku .htaccess. Na Twoją witrynę dalej można wejść używając używając http://. Nie chce mi się sprawdzać jakiego hostingu używasz, ale jak wpiszesz zapytanie do wielkiego, grubego wujka G mniej/więcej takie: wymuszenie https + nazwa hostingu To zostanie C
 14. Nie traktuj tego co napisałem jako hejt, czy próbę dogryzania, a jako wskazówki, co wypadałoby poprawić. Fajnie, że robisz wszystko sam i masz determinację, aby z tym walczyć. Pytanie tylko, czy Wordpress jest Ci potrzebny? Z perspektywy czasu może się przydać, pod warunkiem, że będziesz miał redaktorów, którzy będą pisać (nie ctrl+c ctrl+v) artykuły. W mojej ocenie zdecydowanie łatwiej zrobić radio w html/css/js/php bez użycia CMS-a. Wyjątkiem są tylko radia z dynamiczna treścią, ale jak wcześniej wspomniałem do tego potrzebni są ludzie, którzy maja tzw lekkie pióro.
 15. Może najpierw dokończ tę stronę zanim zaczniesz ją reklamować i mustrować prezenterów? 1. Rozjechana nawigacja + zasłaniająca wtyczka ... 2. Co do samej wtyczki.. źle skonfigurowana. 3. Pobierz wtyczkę?? Jaką?? + TUNEIN to linki do playlist, do odtwarzaczy winamp/wmp... 4. Może i ma.. ale oczywiście źle skonfigurowane, brak przekierowania 301 w .htaccess A to tylko niektóre błędy, które udało mi się wyłapać.
 16. 1. Gdzie SSL? 2. Gdzie responsywność? Widziałeś jak strona wygląda na telefonie? 1 kwietnia, fakt trafione
 17. W tym szablonie akurat były statystyki w JavaScript, a nie PHP. Są niestety z niektórymi serwerami problemy, aby poprawnie działały. Należy je przerobić, na PHP + ramka, tak byłoby najłatwiej. Może jak kiedyś znajdę chwilę, to zrobię update tych statystyk właśnie pod opisaną tutaj klasę. Jeśli chcesz, to napisz mi prywatna widomość z IP i PORTEM, Twojego serwera ShoutCast, wtedy będę mógł sprawdzić, czy wina leży po stronie hostingu, czy też skryptu.
 18. - Dział Internetowe stacje radiowe jest też w gruncie rzeczy do oceny stacji. Pisząc jakiś temat na FORUM, chyba każdy spodziewa się jakieś odpowiedzi, oraz liczy się z tym, że niekoniecznie będzie ona pozytywna. Mógłby być jakiś dział techniczny np. "co zmienić w moim radiu". Gdzie użytkownicy pisaliby, prośby o sugestie dotyczące wyglądu/funkcjonalności, bądź pomoc we wdrożeniu konkretnych rozwiązań. @WojtekCo myślisz na ten temat?
 19. @WojtekW mojej ocenie warto. Należy jednak to jakoś rozplanować, aby wszystko było w granicach rozsądku. 1. Treść tych działów moderowana, czyli akceptacja postu przez moderatora. Teraz mam trochę czasu, jestem dosyć często przy komputerze, więc mogę pomóc w tym. 2. Osobny regulamin tych działów, przede wszystkim opieranie się na dowodach, a nie spekulacjach osób przykładowo wyrzuconych z danej stacji. Można spróbować, jak nie wypali zlikwidować. Na pewno nie zaszkodzi.
 20. Widzę, że próbujesz użyć elementu z mojego szablonu... Musiałeś ostro porypać w pliku ustawienia.php Nawet nie wiem jakim cudem wskazuje Ci CSS z bootstrapa w linku panelu radiowego..
 21. Poprzednie forum miało spora aktywność dzięki działom "czarni prezenterzy" i "czarne radia". W tych tematach najwięcej się działo. Warto pomyśleć o powtórnym dodaniu tych miejsc.
 22. Przykładowo w pliku ze stylami css wpisz sobie: .audycja { color: red; } Następnie w pliku php np. na stronie statystyk, gdzie masz zaincludowaną tę klasę wywołaj: <span class="audycja"><?PHP echo $stats->get('servertitle'); ?></span> Można też bezpośrednio, bez dodawania stylu w pliku css: <span style="color:red;"><?PHP echo $stats->get('servertitle'); ?></span>
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.