Skocz do zawartości

Wojtek

Administratorzy
 • Liczba zawartości

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Wojtek w dniu 30 Października 2017

Użytkownicy przyznają Wojtek punkty reputacji!

1 obserwujący

O Wojtek

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Wojtek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

5

Reputacja

 1. Wojtek

  IceCast

  Linki po rejestracji są wysyłane od nas prawidłowo. Dziennie mamy rejestracje kont i zostają one aktywowane. Czy sprawdziłeś katalog spam? Zawsze można też się z nami skontaktować w takiej sytuacji.
 2. Wojtek

  Usługa premium

  To też ciekawe, że w takim razie wiadomość pisze ktoś zupełnie inny, nie właściciel danego panelu lub osoba co faktycznie wysłała SMS i zgłasza ten błąd. Jednak we wiadomości było wspomniane o tym wątku na forum. A sama wiadomość rozpoczęła się od wulgaryzmów kierowanych pod naszym adresem.
 3. Wojtek

  Usługa premium

  @Jacek Dlaczego zgłaszasz tego typu sprawę na forum, zamiast napisać do PanelRadiowy.pl bezpośrednio na e-mail (co zrobiłeś co prawda, ale dużo później)? Wysyłając wiadomość SMS pod numer 7455 o dowolnej treści, opłata zostanie pobrana zawsze, bo to numer SMS Premium i nie należy on tylko do PanelRadiowy.pl, ale do wielu klientów operatora płatności. Na stronie gdzie widnieją informacje o płatności, znajdują się również informacje gdzie składa się ewentualne reklamacje i jest to strona operatora płatności. Już przedłużyliśmy Twoją usługę premium. Dlaczego nie zadziałało automatyczne przedłużenie? System otrzymał wiadomość o następującej treści: "PANEL%3FFUNFREE%3F" co właściwie daje "PANEL?FUNFREE?". A powinno być tak: "PANEL%20FUNFREE" co właściwie daje "PANEL FUNFREE". Czemu tak się stało? Prawdopodobnie taką wiadomość Twoja aplikacja do wysyłania SMS wysłała. Być może jest ustawione jakieś błędne kodowanie znaków. Założenie tego tematu na forum wygląda, jakbyśmy Ci nie odpowiadali tygodniami i nie chcieli pomóc, a przypominam, że wiadomość SMS została wysłana o godzinie 15:43 w dniu dzisiejszym.
 4. Linki zostały zaktualizowane. Gdyby któryś był niepoprawny, proszę o informację.
 5. Hosting gdzie były wgrane szablony zakończył działalność. Jestem w kontakcie z @Little_gray żeby wgrać ponownie szablony.
 6. @Jarek Jeżeli masz na myśli ilość unikalnych słuchaczy w porównaniu do całości to jesteś w błędzie. Jeżeli słuchacze odtwarzają radio przez SSL-Proxy (https://), czyli głównie odtwarzacze na stronie, to taki słuchacz jako unikalny widoczny jest 1, a faktycznie słuchaczy może być i tysiące. Bo SSL-Proxy widoczne jest jako jeden słuchacz, mimo że dalej (za nim) może być ich wielu.
 7. @kosti Może i faktycznie w tych działach był największy ruch, ale czy warto dla nich znów wprowadzać tutaj kłótnie?
 8. Pola "Login" i "Montuj" powinny być puste.
 9. Niestety swoją świetność przeszło zdecydowanie wiele for dyskusyjnych, gdzie większość osób obecnie korzysta z grup na Facebook i to raczej prędko się nie zmieni. Co masz na myśli pisząc, że w działach panuje nieład? Odnośnie wyglądu samych statystyk pozostały one bez zmian, a to dlatego że jest planowane coś nowego w Panel Radiowy i tam statystyki będą wyglądać zupełnie inaczej.
 10. Wojtek

  24cast.pl

  Temat zamykam. Hosting zakończył działalność.
 11. Temat zamykam. Hosting zakończył działalność.
 12. Cześć! W ciągu kilku ostatnich dni dokonałem kilku zmian na Portalu Radiowym: Postanowiłem zrezygnować ze strony głównej (bloga) portalu dostępnej pod adresem https://portalradiowy.pl - Na stronie tej od wielu lat nic się nie działo. Pierwotny zamysł był taki, aby pojawiały się tam różne artykuły na tematy radiowe, jednak nie sprawdziło to się z braku czasu. W związku z tym strona portalu została zamknięta i obecnie przekierowuje na forum. W związku z powyższym, trzeba było gdzieś przenieść generatory statystyk, które wcześniej dostępne były na stronie portalu. Generatory dostępne są obecnie pod nowym adresem https://staty.portalradiowy.pl/ odnośnik do nich jest również na forum w menu. Była to też świetna okazja do odświeżenia samych generatorów i pokazania ich w bardziej nowoczesny sposób. Do statystyk z odtwarzaczem, została też dodana możliwość wprowadzenia własnego adresu URL SSL do odtwarzacza. Kilka poprawek na samym forum, porządek z tematami, wątkami i działami. Może ktoś z Was ma jakieś sugestie odnośnie forum? Może jakieś zmiany w działach, scalenie niektórych? Zachęcam Was do aktywności na naszym forum!
 13. Wojtek

  Dziwne IP

  Wszystko jest poprawnie, niczym się nie musisz przejmować. Dzieje się tak w momencie, gdy słuchacz słucha radia przez link https, strumień wówczas jest puszczane przez nasze Proxy-SSL i w SHOUTcast tak to wygląda potem na liście, że jest adres IP naszego proxy, a w nawiasie właściwy adres IP słuchacza.
 14. Wojtek

  Generatory

  Jest to znany nam problem i dotyczy on przeglądarki Google Chrome w wersji od 80. Szczegółowy opis - https://blog.chromium.org/2019/10/no-more-mixed-messages-about-https.html Niestety nie jest on związany tylko z naszymi radiami, ale większością działających w sieci Internet. Jedyne rozwiązanie obecnie to dodanie odtwarzacza radia na stronę, która nie obsługuje SSL (tj. adres http zamiast https). Wkrótce zaproponujemy dla naszych klientów rozwiązanie tego problemu, jednak będzie ono wymagało przejścia na inne oprogramowanie.
 15. I czemu oraz komu takie coś ma służyć? Już lepiej po prostu ukryć ilość słuchaczy, np. na stronie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.