Skocz do zawartości

Wojtek

Administratorzy
 • Liczba zawartości

  53
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Wojtek w dniu 30 Października 2017

Użytkownicy przyznają Wojtek punkty reputacji!

Reputacja

5 Neutral

1 obserwujący

O Wojtek

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Hosting gdzie były wgrane szablony zakończył działalność. Jestem w kontakcie z @Little_gray żeby wgrać ponownie szablony.
 2. @Jarek Jeżeli masz na myśli ilość unikalnych słuchaczy w porównaniu do całości to jesteś w błędzie. Jeżeli słuchacze odtwarzają radio przez SSL-Proxy (https://), czyli głównie odtwarzacze na stronie, to taki słuchacz jako unikalny widoczny jest 1, a faktycznie słuchaczy może być i tysiące. Bo SSL-Proxy widoczne jest jako jeden słuchacz, mimo że dalej (za nim) może być ich wielu.
 3. @kosti Może i faktycznie w tych działach był największy ruch, ale czy warto dla nich znów wprowadzać tutaj kłótnie?
 4. Pola "Login" i "Montuj" powinny być puste.
 5. Niestety swoją świetność przeszło zdecydowanie wiele for dyskusyjnych, gdzie większość osób obecnie korzysta z grup na Facebook i to raczej prędko się nie zmieni. Co masz na myśli pisząc, że w działach panuje nieład? Odnośnie wyglądu samych statystyk pozostały one bez zmian, a to dlatego że jest planowane coś nowego w Panel Radiowy i tam statystyki będą wyglądać zupełnie inaczej.
 6. Wojtek

  24cast.pl

  Temat zamykam. Hosting zakończył działalność.
 7. Temat zamykam. Hosting zakończył działalność.
 8. Cześć! W ciągu kilku ostatnich dni dokonałem kilku zmian na Portalu Radiowym: Postanowiłem zrezygnować ze strony głównej (bloga) portalu dostępnej pod adresem https://portalradiowy.pl - Na stronie tej od wielu lat nic się nie działo. Pierwotny zamysł był taki, aby pojawiały się tam różne artykuły na tematy radiowe, jednak nie sprawdziło to się z braku czasu. W związku z tym strona portalu została zamknięta i obecnie przekierowuje na forum. W związku z powyższym, trzeba było gdzieś przenieść generatory statystyk, które wcześniej dostępne były na stronie portalu. Generato
 9. Wojtek

  Dziwne IP

  Wszystko jest poprawnie, niczym się nie musisz przejmować. Dzieje się tak w momencie, gdy słuchacz słucha radia przez link https, strumień wówczas jest puszczane przez nasze Proxy-SSL i w SHOUTcast tak to wygląda potem na liście, że jest adres IP naszego proxy, a w nawiasie właściwy adres IP słuchacza.
 10. Wojtek

  Generatory

  Jest to znany nam problem i dotyczy on przeglądarki Google Chrome w wersji od 80. Szczegółowy opis - https://blog.chromium.org/2019/10/no-more-mixed-messages-about-https.html Niestety nie jest on związany tylko z naszymi radiami, ale większością działających w sieci Internet. Jedyne rozwiązanie obecnie to dodanie odtwarzacza radia na stronę, która nie obsługuje SSL (tj. adres http zamiast https). Wkrótce zaproponujemy dla naszych klientów rozwiązanie tego problemu, jednak będzie ono wymagało przejścia na inne oprogramowanie.
 11. I czemu oraz komu takie coś ma służyć? Już lepiej po prostu ukryć ilość słuchaczy, np. na stronie.
 12. Wojtek

  Zabezpieczenia

  Nie istnieją takie zabezpieczenia, każdy dźwięk można nagrać lepiej lub gorzej (bezpośrednio, pośrednio, dyktafonem itd.).
 13. Wojtek

  Statystyki w panelu

  Wersja v2.0.0.28 jest jedną z pierwszych wersji v2 i jednocześnie nie zalecana do używania, zawiera wiele błędów, nie udostępnia statystyk w taki sposób jak nowsze wersje. Zalecana i najbardziej stabilna wersja to SHOUTcast Server v2.5.5.733.
 14. Wojtek

  Potrzebuję .ogg

  OGG to rodzaj kodeku, tak jak MP3, aacPlus.
 15. Wojtek

  problem z logowaniem

  Na tą stronę nie można się zalogować i nie ma nic pod tym adresem.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.