Skocz do zawartości

Wojtek

Administratorzy
 • Zawartość

  45
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Wojtek wygrał w ostatnim dniu 30 Październik 2017

Wojtek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

5 Neutral

1 obserwujący

O Wojtek

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wojtek

  Dziwne IP

  Wszystko jest poprawnie, niczym się nie musisz przejmować. Dzieje się tak w momencie, gdy słuchacz słucha radia przez link https, strumień wówczas jest puszczane przez nasze Proxy-SSL i w SHOUTcast tak to wygląda potem na liście, że jest adres IP naszego proxy, a w nawiasie właściwy adres IP słuchacza.
 2. Wojtek

  Generatory

  Jest to znany nam problem i dotyczy on przeglądarki Google Chrome w wersji od 80. Szczegółowy opis - https://blog.chromium.org/2019/10/no-more-mixed-messages-about-https.html Niestety nie jest on związany tylko z naszymi radiami, ale większością działających w sieci Internet. Jedyne rozwiązanie obecnie to dodanie odtwarzacza radia na stronę, która nie obsługuje SSL (tj. adres http zamiast https). Wkrótce zaproponujemy dla naszych klientów rozwiązanie tego problemu, jednak będzie ono wymagało przejścia na inne oprogramowanie.
 3. I czemu oraz komu takie coś ma służyć? Już lepiej po prostu ukryć ilość słuchaczy, np. na stronie.
 4. Wojtek

  Zabezpieczenia

  Nie istnieją takie zabezpieczenia, każdy dźwięk można nagrać lepiej lub gorzej (bezpośrednio, pośrednio, dyktafonem itd.).
 5. Wojtek

  Statystyki w panelu

  Wersja v2.0.0.28 jest jedną z pierwszych wersji v2 i jednocześnie nie zalecana do używania, zawiera wiele błędów, nie udostępnia statystyk w taki sposób jak nowsze wersje. Zalecana i najbardziej stabilna wersja to SHOUTcast Server v2.5.5.733.
 6. Wojtek

  Potrzebuję .ogg

  OGG to rodzaj kodeku, tak jak MP3, aacPlus.
 7. Wojtek

  problem z logowaniem

  Na tą stronę nie można się zalogować i nie ma nic pod tym adresem.
 8. Wojtek

  Słychać na jeden kanał

  Może napisz jaki to mikrofon konkretnie jest (producent, model), czy jest podłączany na USB, czy mini-jack?
 9. Wojtek

  Radio Azjatyckie Wakai.pl

  Warto również dodać, że nie jest to "radio sezonowe" i działa już nieprzerwanie od dobrych kilku lat.
 10. Wojtek

  Jak postawić radio na własnym serwerze? DNAS

  Najnowszy serwer SHOUTcast 2 (DNAS) pobierzesz po zarejestrowaniu i zalogowaniu się na oficjalnej stronie - http://shoutcast.com/BroadcastNow
 11. @popmix korzystasz z funkcji Live DJ w usłudze Auto DJ i masz włączoną opcję E-RDS w serwerze SHOUTcast 2 - system E-RDS nie może być włączony, jeżeli korzystasz z funkcji Live DJ. W innym wypadku statystyki będą pokazywać błędne informacje. A wystarczyło zapoznać się z informacjami, do których link prowadzi w wielu miejscach... https://slotex.pl/pomoc/korzystanie-z-funkcji-live-dj
 12. Wojtek

  Problem z stats

  To nie zadziała. Skorzystaj z naszej klasy do statystyk: https://forum.portalradiowy.pl/thread-25.html
 13. Najpierw napisz jakie to mają być przeróbki.
 14. Pisane na szybko, nie testowałem. function shoutcast_stats($ip, $port, $password='', $sid=1) { $ch = curl_init(); curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, 'http://'.$ip.':'.$port.'/'.($password == '' ? 'statistics?json=1' : 'admin.cgi?pass='.urlencode($password).'&sid='.$sid.'&mode=viewjson')); curl_setopt($ch, CURLOPT_USERAGENT, 'Mozilla/5.0 (PortalRadiowy.pl)'); curl_setopt($ch, CURLOPT_HEADER, 0); curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true); curl_setopt($ch, CURLOPT_TIMEOUT, 3); $curl_exec = curl_exec($ch); return ($curl_exec ? json_decode(iconv('UTF-8', 'UTF-8//
 15. Jeżeli oczekujesz gotowca, zgłoś to w dziale Giełda - https://forum.portalradiowy.pl/forum-34.html i podaj budżet jaki możesz na to przeznaczyć. Na pewno ktoś się zgłosi.
×
×
 • Utwórz nowe...