Skocz do zawartości

Wojtek

Administratorzy
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Wojtek wygrał w ostatnim dniu 30 Październik 2017

Wojtek ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

5 Neutral

1 obserwujący

O Wojtek

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Wojtek

  Generatory

  Jest to znany nam problem i dotyczy on przeglądarki Google Chrome w wersji od 80. Szczegółowy opis - https://blog.chromium.org/2019/10/no-more-mixed-messages-about-https.html Niestety nie jest on związany tylko z naszymi radiami, ale większością działających w sieci Internet. Jedyne rozwiązanie obecnie to dodanie odtwarzacza radia na stronę, która nie obsługuje SSL (tj. adres http zamiast https). Wkrótce zaproponujemy dla naszych klientów rozwiązanie tego problemu, jednak będzie ono wymagało przejścia na inne oprogramowanie.
 2. I czemu oraz komu takie coś ma służyć? Już lepiej po prostu ukryć ilość słuchaczy, np. na stronie.
 3. Wojtek

  Zabezpieczenia

  Nie istnieją takie zabezpieczenia, każdy dźwięk można nagrać lepiej lub gorzej (bezpośrednio, pośrednio, dyktafonem itd.).
 4. Wersja v2.0.0.28 jest jedną z pierwszych wersji v2 i jednocześnie nie zalecana do używania, zawiera wiele błędów, nie udostępnia statystyk w taki sposób jak nowsze wersje. Zalecana i najbardziej stabilna wersja to SHOUTcast Server v2.5.5.733.
 5. Wojtek

  Potrzebuję .ogg

  OGG to rodzaj kodeku, tak jak MP3, aacPlus.
 6. Na tą stronę nie można się zalogować i nie ma nic pod tym adresem.
 7. Może napisz jaki to mikrofon konkretnie jest (producent, model), czy jest podłączany na USB, czy mini-jack?
 8. Warto również dodać, że nie jest to "radio sezonowe" i działa już nieprzerwanie od dobrych kilku lat.
 9. Najnowszy serwer SHOUTcast 2 (DNAS) pobierzesz po zarejestrowaniu i zalogowaniu się na oficjalnej stronie - http://shoutcast.com/BroadcastNow
 10. @popmix korzystasz z funkcji Live DJ w usłudze Auto DJ i masz włączoną opcję E-RDS w serwerze SHOUTcast 2 - system E-RDS nie może być włączony, jeżeli korzystasz z funkcji Live DJ. W innym wypadku statystyki będą pokazywać błędne informacje. A wystarczyło zapoznać się z informacjami, do których link prowadzi w wielu miejscach... https://slotex.pl/pomoc/korzystanie-z-funkcji-live-dj
 11. Wojtek

  Problem z stats

  To nie zadziała. Skorzystaj z naszej klasy do statystyk: https://forum.portalradiowy.pl/thread-25.html
 12. Najpierw napisz jakie to mają być przeróbki.
 13. Pisane na szybko, nie testowałem. function shoutcast_stats($ip, $port, $password='', $sid=1) { $ch = curl_init(); curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, 'http://'.$ip.':'.$port.'/'.($password == '' ? 'statistics?json=1' : 'admin.cgi?pass='.urlencode($password).'&sid='.$sid.'&mode=viewjson')); curl_setopt($ch, CURLOPT_USERAGENT, 'Mozilla/5.0 (PortalRadiowy.pl)'); curl_setopt($ch, CURLOPT_HEADER, 0); curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true); curl_setopt($ch, CURLOPT_TIMEOUT, 3); $curl_exec = curl_exec($ch); return ($curl_exec ? json_decode(iconv('UTF-8', 'UTF-8//
 14. Jeżeli oczekujesz gotowca, zgłoś to w dziale Giełda - https://forum.portalradiowy.pl/forum-34.html i podaj budżet jaki możesz na to przeznaczyć. Na pewno ktoś się zgłosi.
 15. Do uzyskania listy słuchaczy musiałbyś przerobić klasę, którą wskazał kosti. Może wkrótce zaktualizuję ją o taką opcję.
×
×
 • Utwórz nowe...