Skocz do zawartości

Poszukuję Ludzi do stworzenia konkretnego radia


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam 28 lat poszukuję ludzi do stworzenia konkretnego zadbanego radia w którym mi będą pomagać ludzie rzetelni z normalnym podejściem do życia 

chce stworzyć radio z fajną ekipą a swoją drogą prezenterów prezenterek zapraszam do kontaktu poprzez portal jestem gotowy do działania od zaraz

chce kogoś kto umie ogarnąć stronę i serwery ładną stronę zrobić i zadbać o radio zemną również 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie zostanie wywalony chce konkretne radio a ty Kosti lepiej przyhamuj bo twoje słowa są nie na miejscu tylko śmieszne jeleniem jesteś ty człowieku !!! może tak cie w huja robili ale ja mam 28 lat i chce konkretną ekipę mieć


chce stworzyć miłe radio spoko DJ i działać z nimi wspólnie a nie jak inne radia po 15 latków zatrudniają ja chce od 18 ekipę mieć spoko co jak mnie nie będzie będzie 1 osoba pilnowała wszystkiego a nie na łapu capu zatrudniała i już gra ktoś stałe radio chce a nie jakąś żenadę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyhamować to raczej Ty powinieneś koleś.

Niestety tak to wygląda, na tym forum jestem od 2012 roku, jeszcze przed "resetem" i nie jednego cwaniaczka widziałem, który w ten sposób postępował.

Piszesz, że masz 28 lat, fajnie ja mam 26 z tą różnicą, że wiem jak poprawnie napisać "chuj".

Gdybyś chciał faktycznie coś porządnego stworzyć, to zainwestowałbyś najpierw w profesjonalną stronę, albo przynajmniej kupił jakiś unikatowy szablon.

Ty z kolei chcesz, kogoś kto będzie w Twojej ekipie i będzie ogarniał stronę. No super profesjonalne podejście, nawet nie założyłeś, że w przyszłości posprzeczasz się z autorem strony i może on usunąć swoją pracę z serwera, więc cała praca Twoja, oraz pozostałych członków ekipy pójdzie jak krew w piach.

 

Polecam przemyśleć strategię jeszcze raz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być nie miły hernes1988, ale z takim podejściem to raczej nie znajdziesz nikogo innego, ajj może znajdzie się ta jedna osoba, która myśli i pisze jak Ty. Zaczął bym przygodę z radiem internetowymi z dobrym słownikiem poprawnej polszczyzny. Chcesz stworzyć radio ? Ok, ale masz już ich 1500 100 900, a więc po co kolejne takie ? Nic to nie zmieni, a jedynie ludzie którzy zaangażują się w projekt stracą czas.

 

Radio, to nie jest napisać dwa 3 słowa, zakupić serwer i heja banana. Przemyśl dokładnie, jak to ma wyglądać, pomyśl co chcesz, a czego nie i dopiero bierz się do roboty. Ty napisałeś dwa zdania typu "Robie radio, strona bedzie i czekam na ludzi".

 

Zła droga od samego początku, ale powodzenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.