Skocz do zawartości

Premiera w Szpila Radio


Rekomendowane odpowiedzi

Szpila Radio

 

Szpila Radio

 

Premiera albumu Aldaria - Land of light

Sobota 01.04.2017 godz. 15:00

Niedziela 02.04.2017 godz.15:00

Kanał Heavy Metal

 

Premiera albumu Anna Wyszkoni - Jestem tu nowa

Sobota 01.04.2017 godz. 16:00

Niedziela 02.04.2017 godz.16:00

Kanał Polska Muzyka

 

Premiera albumu The Ryszard Kramarski Project - music inspired by The Little Prince

Sobota 01.04.2017 godz. 17:00

Niedziela 02.04.2017 godz.17:00

Kanał Rock/Metal

 

 

Lider Millenium, Ryszard Kramarski wydał swój pierwszy solowy album. Materiał ukazał  się 27 marca 2017 roku.

Ryszard Kramarski o swoim solowym albumie:

Od wielu lat próbowałem nagrać i wydać swój solowy album, ale za każdym razem kończyło się to jednak nagraniem kolejnego albumu Millenium, czego nigdy oczywiście nie żałowałem i uważam, że były to słuszne decyzje. Nadszedł jednak ten moment i po kilku ostatnich miesiącach pracy w studiu miło mi przedstawić wszystkim fanom art rockowych dźwięków swój pierwszy solowy album, który nazwałem The Ryszard Kramarski Project - music inspired by The Little Prince. Do pracy nad albumem zaprosiłem muzyków, których znam i bardzo cenie od wielu lat. Na gitarach zagrał Marcin Kruczek (Moonrise , Nemezis , Hipgnosis). Na bębnach i instrumentach perkusyjnych Grzegorz Fieber (Loonypark , Padre). Na basie Paweł Pyzik (Another Pink Floyd), a partie wokalne cudownie zaśpiewała Karolina Leszko , która od kilku lat współpracuje z Millenium. Ja, czyli Ryszard Kramarski, zagrałem oczywiście na instrumentach klawiszowych oraz na gitarze akustycznej. Płyta ukaże się już w marcu i będzie to typowy klasyczny ,progresywny, melodyjny koncept album inspirowany wspaniałą książką Antoine De Saint-Exupery „Mały Książę" Nie usłyszycie na tym albumie zwariowanych szybkich utworów, skomplikowanego połamanego metrum i progmetalowych gitarowych rifów. Usłyszycie za to melodyjne partie wokalne, wokalizy i solówki gitarowo-klawiszowe oraz orkiestrowe filmowe klimaty. Muzyka ta powinna spodobać się fanom takich wykonawców jak Camel, The Alan Parsons Project, Pink Floyd lub Marillion.

 

350x350http://szpila-radio.pl/PREMIERA-SOBOTA.png[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.