Skocz do zawartości

Nowe informacje Na temat Naszej stacji Edycja


sowsermusic

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie nasza Rozgłośnia Radiowa planuje wyruszyć w Marcu Tego Roku w Planach mamy Oczywiście z Waszą pomocą i z zaangażowaniem
Własne Kanały w platformach telewizyjnych
Współpraca z zespołami klubami muzycznymi 
własny sklep z koszulkami innymi Gadżetami 
Szukamy 
Partnerów
Sponsorów 
Prezenterów 
Moderatorów 
Lektorów 
Chcemy Zrobić Najlepszą Stację Radiową na świecie 
Strona na początku będzie na domenie Płatnej oraz możliwe jak się uda z licencją Radiową  
Jesteśmy w Trakcie budowy Domeny Plany mogą się przesunąć zobaczymy i informujemy w dniach
Będziemy mieli Czat na stronie i możliwość Transmisji live dla DJ

Edytowane przez sowsermusic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, sowsermusic napisał:

A to nie wiedziałem masz skype GG podaj to Będziesz moim wspólnikiem i mi pomożesz 

Kurcze powiedz mi w jakim wieku jesteś i co tak naprawdę wiesz o radiu? Wkurzać mnie to zaczyna że ludzie bez wiedzy biorą się za zakładanie radia. Sama odpowiedź którą zacytowałem stwierdza że masz z 15 lat i oczekujesz że ktoś będzie Ci chciał pomóc bo zostanie twoim wspólnikiem "iksde"  biznesmen się znalazł. Nie będę wypowiadał się dobrze o czymś co jest kolejnym projektem "gUwno". Proponuje na początku zapoznać się z tematem a nie zakładać sobie radyjko bo dostałem 100zł to sobie kupie serwer shoutcast plus autopilota i zrobię stronę choinkę na darmowej domenie i będę wielkim właścicielem radia. Już widzę te tłumy pchających się ludzi aby grać w twoim radiu. Ahhh 

Edytowane przez onlynow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to pewnie macie szklane kule w domu i prognozujecie komu sie uda a komu nie. 

Pomijając już fakt,  że z góry patrzycie na każdy tu przedstawiany projekt i krytukujecie cos co jest tylko jedynie zamyslem tudzież zarysem (chociaż autor powinien już pisząc temat przedstawić jakieś demko by móć sensownie odnieść sie w temacie bo tak to trochę próżne ..)

Trzymam kciuki i chętnie pomogę w owym projekcie.

Edytowane przez Jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jarek napisał:

Wy to pewnie macie szklane kule w domu i prognozujecie komu sie uda a komu nie. 

Pomijając już fakt,  że z góry patrzycie na każdy tu przedstawiany projekt i krytukujecie cos co jest tylko jedynie zamyslem tudzież zarysem (chociaż autor powinien już pisząc temat przedstawić jakieś demko by móć sensownie odnieść sie w temacie bo tak to trochę próżne ..)

Trzymam kciuki i chętnie pomogę w owym projekcie.

Jak nie patrzeć na projekt z góry skoro tutaj nie ma żadnych konkretów. "Chcemy Zrobić Najlepszą Stację Radiową na świecie" - ile razy czytałem takie płytkie teksty. 
Patrzy realistycznie gdyby tutaj były jakieś konkrety a nie stek bzdur napisanych jak każdy inny to pewnie rekcja byłaby inna. Po drugie krytyka jest potrzebna. 

Edytowane przez onlynow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszkę dziwne ze ktoś chce tak wskoczyć na rynek radiowy z takim rozmachem / platformy tv, współpraca z zespołami sklep/ a zastanawia się nad licencją. Jeśli zwariowałbym do końca i chciał stworzyć najlepsza stacje na świecie to zacząłbym od licencji, na małą stację i dopiero rozwijałbym biznes. W sumie zero konkretów oprócz wielkich marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.