Skocz do zawartości

vZetRadio-MuzykaWszechczasów


Rekomendowane odpowiedzi

Witamy!

vZetRadio z ogromną pryzjemnoscią chcemy jeszcze nie zaprezentować A po krótce opisać naszą stację radia internetowego Oraz pomysł,

pomysł na powstanie e-radia internetowego których na dzień dzisiejszy juz nie ma za wiele.  Nie ma za wiele  gdyż w latach 2000-2022 było to dla twórców e-stacji coś nowego! coś co i tak nie miało prawa działać dłużej niż 1 góra 2 lata. mamy tutaj na myśli zupełnie amatorskie e stacje radia internetowego. które powstawały raczej dla kolegów znajomych Ale szansę na dalszy rozwój takich stacji był znikomy. z racji na znikome szanse rozwojowe Takiej e-stacji radiowej Oraz na zmieniające się przepisy odnośnie stremingu I restrmingu w ostatnich latach I obecnie. tym bardziej takie amatorskie stacje prawa bytu dalszego nie miały. rok 2024! to idealny rok dla vZetRadio Abyśmy mogli wejść na rynek e-stacji radiowej. I dla was z wami tworzyć grupę,grono słuchaczy którzy poszukują bądz mają swoje ulubione kawałki które są naszymi ulubionymi kawałkami na każdą okazję!. vZetRadio wam tego zapewni. Jak narodził się pomysł na e-stację? Tak naprawdę pomysł na e-stację był od dawna. kwestia to kontent na e-stację co mielibysmy grać? mamy przecież rożnegorodzaju stację eterowe które grają wszytko? NIE. w stacjach eterowych nie zagrają I nie grają już tego co chciałbyś usłyszeć drogi słuchaczu. dla czego? otoż "Komercja" każda stacja eterowa teoretycznie goni za pieniązkiem, więc zagrają to na czym stacja może zarobic za promo! Tutaj z pomocą dla spragnionych I poszukujących słuchaczy.. swoich ulubiony kawałków muzycznych powstaje I przychodzi vZetRadio. Nasz kontent bedzie opierał się na utworach muzycznych. różnorodnego gatunku muzycznego sprzed 10-15lat Oraz współczesne nowości! Dla czego Tak? a dla tego aby nie zamykać się tylko dla jednego słuchacza. A stanońć otworem dla każdego słuchacza spragnionego posłuchac swojego ulubionego utworu. Co z audycjami? nie racjonlne byłoby powstanie e-stacji ktore gra tylko ap. Audycje wstępnie zaplanowane są jako cykliczne różne pory różne dni. będzie popyt? będzie sprzedaż 'tzn' zmiany. 

Na chwilę obecną? jeszcze nie posiadamy strony www która już jest w budowie! jesteśmy stanowczo zamknięci na reklamę 'tzw' na dzikusa korzystając z darmowych stron.

Zatem jaki jest cel tego wpisu? cel jest prosty, budując rozgłośnię radiową ogłaszasz wstepnie wielkie otwarcie- powstanie- radia. Nasza strona powinna powstać do końca 03.2024br Na chwilę obecną właśnie pracujemy nad kwestiami formalnymi które umożliwią wgl powstanie I legalne działanie vZetRadio. działanie na dzikusa to żaden rozwój A jedynie amatorka. 

Dla czego wybraliśmy portalradiowy? Jako jedyny z wszystkich dostępnych wygląda na najbardziej wiarygodny. 

Więcej.. o nas? podamy wkrótce!

Edytowane przez VzetRadio
edycja nagłówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jakoś dziwnie mi to wygląda gdzieś już coś podobnego widziałem. Na pierwsze co mi się rzuca w oczy to to że wytykasz ze wszędzie wkoło jest komercja choć nie do końca rozumiem twojego rozumowania tego pojęcia... sam chcesz grać utwory sprzed 10-15 lat oraz współczesne nowości. To  jest właśnie komercja.  No chyba że chcesz grać utwory zarówno te starsze jak i nowsze które będą promować artystów niszowych, których nie słyszałeś lub nie usłyszysz w wielkich stacjach.

Startujesz tu z promocja czegoś czego namacalnie jeszcze nie ma, brak www, choćby małego zalążka tego co "ma grać" w postaci choćby pilota,  brak czegokolwiek.

Ogłaszanie czegoś czego może nie być, sory ale byli już tutaj tacy magicy którzy zapraszali na otwarcie swoich "wielkich" stacji na których miała nawet pojawić się królowa Elżbieta czy jakoś tak :) jest słabą promocją.

Jak już zaczniesz działać chętnie obejrzę to cudo choćby tylko po to by może czegoś nauczyć się. I jeszcze jedno co rzuca się w oczy, a przynajmniej powinno Tobie - słownik. Naprawdę ciężko się czytało.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Robcio - strasznie ciężko się czyta to "wypracowanie".

 

Zapowiedź powstania e-radia, które może będzie do końca marca. 

Takich zapowiedzi było już wiele - szczególnie jeden z użytkowników tego portalu w tym celował.

Plany fajne - realizacja ................... się zobaczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • VzetRadio zmienił(a) tytuł na vZetRadio-MuzykaWszechczasów

Elo oo kolejny projekt pana "UK  Radio" co wierzysz że to wypali? czy kolejne afery będą jak z poprzednim?
Jedynie co ja sądzę puki co że sam w to wierzysz tylko.
I dziwi mnie jedno w regulaminie jest jedno konto legitne nie robienie sobie multikont.
Zaczyna się zawsze od strony porządnej www i sociali a tu puki o puchy...
Jeśli to będzie jak UK to nie wróże sukcesu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, DJRadziu458 napisał:

Elo oo kolejny projekt pana "UK  Radio" co wierzysz że to wypali? czy kolejne afery będą jak z poprzednim?
Jedynie co ja sądzę puki co że sam w to wierzysz tylko.
I dziwi mnie jedno w regulaminie jest jedno konto legitne nie robienie sobie multikont.
Zaczyna się zawsze od strony porządnej www i sociali a tu puki o puchy...
Jeśli to będzie jak UK to nie wróże sukcesu. 

Jeżeli już postanowił Pan zarzućić bądz z góry założyć że, vZetRadio posiada tzw multikonta? co jest absolutnie nie prawdą. Ale fajnie by było aby Pan okazał jakies potwierdzenie na swoje domniemanie. bo w chwili obecnej tylko tak to można nazwać. Jakie jest stanowisko vZetRadio w tej sprawie? nie posiadamy żadnego tzw multikonta poza obecnym które jest jedyne I oficjalnie założone na potrzeby reklamy!. nie mamy żadnego związku I nie posiadamy żadnej istotnej wiedzy od stacji czy uzytkowniku W/w Prosimy nie powiązywać nas z czymś innym.. z czym nie mamy nic wspólnego. 

Pozdrawiamy vZetRadio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, VzetRadio napisał:

Jeżeli już postanowił Pan zarzućić bądz z góry założyć że, vZetRadio posiada tzw multikonta? co jest absolutnie nie prawdą. Ale fajnie by było aby Pan okazał jakies potwierdzenie na swoje domniemanie. bo w chwili obecnej tylko tak to można nazwać. Jakie jest stanowisko vZetRadio w tej sprawie? nie posiadamy żadnego tzw multikonta poza obecnym które jest jedyne I oficjalnie założone na potrzeby reklamy!. nie mamy żadnego związku I nie posiadamy żadnej istotnej wiedzy od stacji czy uzytkowniku W/w Prosimy nie powiązywać nas z czymś innym.. z czym nie mamy nic wspólnego. 

Pozdrawiamy vZetRadio.


Chodzi mi o to że niemal identyczny sposób pisowni, kolejna sprawa z pewnych źródeł wiem że konto @VzetRadio i  i usunięte twoje konto na własną prośbę to jedno i to samo. nie chodzi żebym coś Ci zarzucał bo mi to jest ogólnie wszystko jedno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, VzetRadio napisał:

Jeżeli już postanowił Pan zarzućić bądz z góry założyć że, vZetRadio posiada tzw multikonta? co jest absolutnie nie prawdą. Ale fajnie by było aby Pan okazał jakies potwierdzenie na swoje domniemanie. bo w chwili obecnej tylko tak to można nazwać. Jakie jest stanowisko vZetRadio w tej sprawie? nie posiadamy żadnego tzw multikonta poza obecnym które jest jedyne I oficjalnie założone na potrzeby reklamy!. nie mamy żadnego związku I nie posiadamy żadnej istotnej wiedzy od stacji czy uzytkowniku W/w Prosimy nie powiązywać nas z czymś innym.. z czym nie mamy nic wspólnego. 

Pozdrawiamy vZetRadio.

Skoro reprezentujesz radio zachowaj jakiś poziom swojej wypowiedzi. Błędy ortograficzne i stylistyczne, że aż oczy bolą. Od kiedy zdanie zaczynamy z małej litery?! Prezentując radio powinno się prezentować jego poziom, jak widać z wypowiedzi poziomu brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, soundplayer napisał:

Skoro reprezentujesz radio zachowaj jakiś poziom swojej wypowiedzi. Błędy ortograficzne i stylistyczne, że aż oczy bolą. Od kiedy zdanie zaczynamy z małej litery?! Prezentując radio powinno się prezentować jego poziom, jak widać z wypowiedzi poziomu brak. 

Dziękujemy w imieniu całego radia za cenną uwagę, oraz wyczerpującą odpowiedź! jednak jaki jest cel i charakter odpowiedźi?. 

Pozdrawiamy vZetRadio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się zastanowił VzetRadio jaki był cel Twojego wypracowania.

 

Reklama czy informacja o projekcie radiowym, który może powstanie za 2 miesiące moim zdaniem jest przedwczesna.

Rozumiem, gdyby była już strona radia i trwały jakieś próby czy inne "dopieszczenia" projektu to ok.

Nie za bardzo rozumiem co chciałeś w ten sposób osiągnąć pisząc o czymś czego nie ma.

 

Ale mimo wszystko życzę powodzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dinoz aur napisał:

Ja bym się zastanowił VzetRadio jaki był cel Twojego wypracowania.

 

Reklama czy informacja o projekcie radiowym, który może powstanie za 2 miesiące moim zdaniem jest przedwczesna.

Rozumiem, gdyby była już strona radia i trwały jakieś próby czy inne "dopieszczenia" projektu to ok.

Nie za bardzo rozumiem co chciałeś w ten sposób osiągnąć pisząc o czymś czego nie ma.

 

Ale mimo wszystko życzę powodzenia.

Szanowny Panie,W pierwszym poście opisaliśmy że strony nie ma któa jest w budowie. i dodatkowo od miesiąca trwają już porozumienia w kwesti legalizacji e-stacji vZetRadio, Zatem uruchomienie stacji w okreslonym czasie do końca marca br, to tylko czas przybliżony! faktycznie uruchomienie może nastąpić wcześniej. wszelkie informacje reklamowe takie jak banery,logo,strona www zostaną przedstawione w najbliższym czasie do wglądu I opini publicznej. 

Pozdrawiamy vZetRadio

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, VzetRadio napisał:

Szanowny Panie,W pierwszym poście opisaliśmy że strony nie ma któa jest w budowie. i dodatkowo od miesiąca trwają już porozumienia w kwesti legalizacji e-stacji vZetRadio, Zatem uruchomienie stacji w okreslonym czasie do końca marca br, to tylko czas przybliżony! faktycznie uruchomienie może nastąpić wcześniej. wszelkie informacje reklamowe takie jak banery,logo,strona www zostaną przedstawione w najbliższym czasie do wglądu I opini publicznej. 

Pozdrawiamy vZetRadio

 

Może ja mało kumaty jestem. Ale mi się wydaje, że taka informacja miała by sens gdybyś np potrzebował pomocy w jakimś zakresie związanej z tworzeniem tego projektu. Szukał potencjalnych chętnych do zapełnienia ramówki. Chciał poznać koszty itd itd.

Piszesz, że od miesiąca trwają już prace w kwestii legalizacji - strasznie długo jak na moje oko.

Podsumowując - czekamy, aż ten projekt powstanie.  Życzę powodzenia i nie jest to sarkazm.

 

Edytowane przez Dinoz aur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając te wszystkie wypowiedzi biorąc pod uwagę ich styl, ton oraz jakość gramatyczną i ortograficzną dałbym se rękę odciąć że to jeden i ten sam człowiek.

 

W dniu 30.01.2024 o 16:18, VzetRadio napisał:

nie posiadamy żadnego tzw multikonta poza obecnym które jest jedyne I oficjalnie założone na potrzeby reklamy!.

 

Mała sugestia... reklamuje się cos co już istnieje. To co teraz robisz to co najwyżej zapowiedź czegoś co zapewne nie powstanie nigdy.

Stworzenie strony nawet takiej na start to kwestia paru godzin ewentualnie kilku dni. Chyba że jest to strona dedykowana tworzona i kodowana od podstaw to możemy wtedy najpierw zacząć gadać o finansach :D a później terminach.  Jednak nic nie szkodzi by postawić tymczasową stronę na której coś juz będzie choćby player i zegar do odliczania startu :D .

Gadanie o załatwianiu formalności które trwają xx czasu to już żart. W erze załatwianie wszystkiego online to kwestia kliku rejestracji na odpowiednich portalach typu zaiks i wykonanie przelewów/ u znowu finanse/ 

Naprawdę dla osoby która dąży do tego by stworzyć "jakiś" projekt i myślącej o tym poważnie załatwienie, zrobienie oraz wdrożenie tego wszystkiego powinno zająć nie więcej niż tydzień. No chyba że ktoś na otwarcie szykuje jak kolego od UKRadio wielką pompę i czeka aż król Karol oraz ser Elton John znajda wolny termin. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Robcio napisał:

Czytając te wszystkie wypowiedzi biorąc pod uwagę ich styl, ton oraz jakość gramatyczną i ortograficzną dałbym se rękę odciąć że to jeden i ten sam człowiek.

 

 

Mała sugestia... reklamuje się cos co już istnieje. To co teraz robisz to co najwyżej zapowiedź czegoś co zapewne nie powstanie nigdy.

Stworzenie strony nawet takiej na start to kwestia paru godzin ewentualnie kilku dni. Chyba że jest to strona dedykowana tworzona i kodowana od podstaw to możemy wtedy najpierw zacząć gadać o finansach :D a później terminach.  Jednak nic nie szkodzi by postawić tymczasową stronę na której coś juz będzie choćby player i zegar do odliczania startu :D .

Gadanie o załatwianiu formalności które trwają xx czasu to już żart. W erze załatwianie wszystkiego online to kwestia kliku rejestracji na odpowiednich portalach typu zaiks i wykonanie przelewów/ u znowu finanse/ 

Naprawdę dla osoby która dąży do tego by stworzyć "jakiś" projekt i myślącej o tym poważnie załatwienie, zrobienie oraz wdrożenie tego wszystkiego powinno zająć nie więcej niż tydzień. No chyba że ktoś na otwarcie szykuje jak kolego od UKRadio wielką pompę i czeka aż król Karol oraz ser Elton John znajda wolny termin. 

Szanowny Panie wielokrotnie pisaliśmy i prośliśmy, aby nie wiązać naszego projektu z czymś z czym nie mamy nic wspólnego. jeżeli już takowe zarzuty powstają w naszym kierunku! prosimy o konkrety. tym czasem, Jesteśmy absolutnie zamknięci na darmowe reklamy typu darmowa strona, zegary, liczniki! Ale Pan smiało może sobie taki zegar na drzwiach wejsciowych do domu powieśić wraz z licznikiem odwiedziń gosci. skoro takie bibbeloty pana nie rażą. ponad to! nikt nie będzie narzucał Nam planów jak mamy postawić projekt I kiedy opublikować. działamy tylko i wyłącznie za zasadzie swoich własnych wytycznych według planów. Nic nie zostanie wydane do puki nie bedzie skonczone. więc szanowny Panie taki specialny nacisk na nasz projekt abyś my szybciej coś wydali? nie ma sensu! gdyż jesteś grupą ktora jest nieugięta i stanowcza. Jest trmin,jest plan, są zasady. co panskiej wypowiedzi czytuję

Cytat

No chyba że ktoś na otwarcie szykuje jak kolego od UKRadio wielką pompę i czeka aż król Karol oraz ser Elton John znajda wolny termin. 

Zakładamy iz na samo otwarcie e-stacji vZetRadio możliwe że przybędzie sam Jarosław Kaczyński i Jego Mafia. 

Pozdrawiamy vZetRadio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę kolego że masz małe pojęciem o czymkolwiek co przekonuje mnie jeszcze bardziej w tym że masz wiele wspólnego z kolegą od UKRadio.

 

5 godzin temu, VzetRadio napisał:

Jesteśmy absolutnie zamknięci na darmowe reklamy typu darmowa strona, zegary, liczniki!

 

Gdzie napisałem o darmowych "rzeczach", skoro nie potrafi Pan czytać ze zrozumieniem tego co napisałem to słabo widzę ten cały projekt. Wiele firm i osób  tworzy /za pieniądze/  strony także pod serwisy radiowe, tworzone są tam także dodatki choćby zegar odliczający czas do konkretnego wydarzenia. Ale co ja będę tłumaczył komuś kto ma "swoje wytyczne". Od samego początku w każdej wypowiedzi jakieś wymyślone problemy, bzdury i głupoty jakich mało. Odnoszę wrażenie że wszystko robione tylko po to by nakręcić kolejną "gównopburzę" na tym forum.

 

5 godzin temu, VzetRadio napisał:

wielokrotnie pisaliśmy i prośliśmy, aby nie wiązać naszego projektu z czymś z czym nie mamy nic wspólnego. jeżeli już takowe zarzuty powstają w naszym kierunku! prosimy o konkrety. 

 

Konkrety podałem wyżej, a kolejna wypowiedz jeszcze te konkrety pogłębia. Styl Twojej wypowiedzi jest niemal identyczny, gramatyka, ortografia oraz formułowanie zwrotów wręcz identyczne. Do tego brak sensownych i rzeczowych argumentów w wypowiedziach sprawia że każdy kto zagląda na te forum zapewne kojarzy ten projekt z tym o którym już wielu tu wspominało. 

 

 

 

5 godzin temu, VzetRadio napisał:

wielokrotnie pisaliśmy i prośliśmy

 

Wypowiedzi w formie mnogiej? Czy to jakieś samouwielbienie?? Na razie są tylko Twoje odpowiedzi w tym temacie.

 

Po raz kolejny apeluję, skoro to tak poważny projekt mam nadzieje że nie będziesz odpowiadał za cześć merytoryczną na stronie "waszego" radia. Błędy zarówno ortograficzne, stylistyczne jak i interpunkcyjne  aż ranią oczy.  Proponuje zainstalować słownik do przeglądarki, w telefonie powinien już być wbudowany. No chyba że to także dla "Was" z darmowy bibelot wiec zapewne blee. 

Apel do administracji forum - zamknąć temat i poczekać do końca 03.2024 .

 

Edytowane przez Robcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.