Skocz do zawartości

Radio project X Reaktywacja


kristoph

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie Project X music i flow FM wróciliśmy po 8 latach aby znów zacząć przekazywać co to najlepsze z nową siła muzyki wierzymy ze z waszą pomocą pomału odbudujemy to co było kiedyś i znów radio stanie się numer 1 na tej stronie to nie tylko radio ale portal paranormalny który was zaciekawi jeśli lubicie takie klimaty oraz filmy online premiery jak i rownierz urbexy i wszelkiego rodzaju świetnych informacji zapraszamy radio dziala od tygdnia ponownie portal dziala od 2017 pozdrawiam

 

link do radia ProjectX 

link portal paranormalny

LINK  fp radia

latest-4203647956sss.png.cf2d468349cf06a0fa6da9d4fb886672.png

Project-X-4.thumb.jpg.bed5726858cea73dd8fa5486567e41b8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy sa po to zeby portal zarabial sam na siebie utrzymanie serwera to troche kosztuje plus serwer radia itd nie mam wprowadzonej darowizny trzeba sobie jakos radzic i daje rade  2 sprawa to nie moja audycja dzieki przekaze opinie prezenterowi narazie  jeszcze nie gram moja ostatnia audycja 8 lat temu jak bys mnie uslyszal to raczej zmienil bys zdanie i swoja ocenke   pozdrawiam

Edytowane przez kristoph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest strona glowna radia tylko podstrona... strona glowna to  portal paranorrmalny jesli uwarzasz ze to slabo wyglada to grubo XD A jesli mialbym sie skupic na stronie glownej aby bylo to radio to zrobilbym lepszy temat bo znam sie na kodowaniu strony bo sam ja zrobilem  ale nie chce  bo ma tak wygladac jak jest teraz tak mialo byc zamierzone od poczatku  pozdrawiam

Edytowane przez kristoph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kristoph napisał:

jesli mialbym sie skupic na stronie glownej aby bylo to radio to zrobilbym lepszy temat bo znam sie na kodowaniu strony bo sam ja zrobilem

 

 

Co tu sie znać?? Używasz Wordpressa jak miliony innych ludzi na całym świecie. Do tego pracujesz na  Kadence, jednym z lepszych themów blokowych dla wordpressa. Nie wiem czy wersji PRO ale nawet jeśli wersja FREE to i tak masz "setki" możliwości, począwszy od wgarnia gotowych szablonów po przez kombinacje z kolorystyką, czcionkami. Nie trzeba być mega programistą aby to ogarnąć. 

I jeszcze jedno co biorę pod uwagę u siebie...zdanie innych ludzi. Coś co może i podoba się tobie nie musi podobać sie innym. Moja strona budowana jest także dzięki pomysłom moich prezenterów czy użytkowników. Strona tym bardziej radiowa powinna być w miarę przejrzysta i czytelna, ludzie uwielbiają prostotę. Nasrane za przeproszeniem miliona playerów czy innych bajerów nie jest najlepszym pomysłem. Pozwól ludziom decydować.

Edytowane przez Robcio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio w podstronie innego serwisu to kiepski pomysł. 
Jeżeli już musisz to integrować z tym projektem, to polecam zrobić to w subdomenie.
Przykładowo: x.archiwumtajem.pl lub radio.archiwumtajem.pl.

Wordpress lub inny CMS, przydatny jest jedynie, gdy masz zamiar publikować dodatkowe treści, czyli artykuły, filmiki etc.

Jeżeli ma to być "tylko" radio, to polecam zrobić stronę czysto na kodzie.
Ramówka, odtwarzacz i jakaś forma kontaktu.
Jak to będzie radio o tematyce takiej jak główny serwis, to może się udać. 
Natomiast jak w odtwarzaczu będzie można usłyszeć 'dj-a', z tekstami typu 'jedziemy, lecimy', to daleko nie zajedzie projekt. 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona taka sobie, za dużo wszystkiego na kupę i strona staje się mało czytelna dla potencjalnego użytkownika.

Ogólnie radio powinieneś osadzić w subdomenie jeśli to ma być część innego projektu. 

Osiem lat to szmat czasu, wiec po tak długiej przerwie zapewne potrzebujesz się zaklimatyzować ponownie w świecie stacji internetowych.

Na pewno wiele się zmieniło od tego czasu, powodzenia. :) 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i dziekuje za opinie wlasnie skonczylem prace nad szata graficzna radyjka zrobilem stronke na subdomenie przyznam odrazu ze to byl naprawde dobry pomysl wszelkie uwagi ktore pisaliscie postaralem zrealizowac mysle ze teraz stronka wyglada bardziej przyjaznie oraz ten player tez byl dobrym rozwiazaniem gdyz jak odswierzam stronke nie przeszkadza to w sluchaniu muzyki wielkie dzieki

                                                                                                                                 LINK DO RADIA

 

latest-4203647956sss.png.dc54982ab992130f4f47d2dbe75f8e2a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślałem że czasy się zmieniły i że takich projektów jest już mniej. Gdzie tutaj znaleźć jakiekolwiek pozytywy? Gdzie TY widzisz jakieś pozytywny? Obudźcie się jak już chcecie coś tworzyć,sprawdźcie jak wyglądają takie strony to nie 2005 rok,tylko czego tutaj wymagać jak kreatywność taka że nawet nazwy nie potrafi się własnej wymyślić. 

Zero pomysły,bazowanie na gó**o filmie i jeszcze połączenie to z portalem ze zjawiskami paranormalnymi   NIEZŁE COMBO ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, onlynow napisał:

Myślałem że czasy się zmieniły i że takich projektów jest już mniej. Gdzie tutaj znaleźć jakiekolwiek pozytywy? Gdzie TY widzisz jakieś pozytywny? Obudźcie się jak już chcecie coś tworzyć,sprawdźcie jak wyglądają takie strony to nie 2005 rok,tylko czego tutaj wymagać jak kreatywność taka że nawet nazwy nie potrafi się własnej wymyślić. 

Zero pomysły,bazowanie na gó**o filmie i jeszcze połączenie to z portalem ze zjawiskami paranormalnymi   NIEZŁE COMBO ;) 


Niestety, kolejny minus…
Projekt, który nie potrafi zorganizować sobie samodzielnie prezenterów, i próbuje werbować prezenterów innych stacji internetowych.

Takie zachowania są już karygodne, nie świadczy to dobrze o projekcie.
 

IMG_1485.thumb.jpeg.5c1d33cb3d3fdc74b75de8110655bbaa.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po piierwsze to moja sprawa jaka nazwe wymyslam na radio i moja sprawa czy jest radio polaczone z portalem... combo to masz niezle w glowie dziekuje 

10 godzin temu, onlynow napisał:

Myślałem że czasy się zmieniły i że takich projektów jest już mniej. Gdzie tutaj znaleźć jakiekolwiek pozytywy? Gdzie TY widzisz jakieś pozytywny? Obudźcie się jak już chcecie coś tworzyć,sprawdźcie jak wyglądają takie strony to nie 2005 rok,tylko czego tutaj wymagać jak kreatywność taka że nawet nazwy nie potrafi się własnej wymyślić. 

Zero pomysły,bazowanie na gó**o filmie i jeszcze połączenie to z portalem ze zjawiskami paranormalnymi   NIEZŁE COMBO ;) 

 

9 godzin temu, Aragon napisał:

yhy ale nikt nikomu nie nie zabroni goscinnej aydycji zagrac to nie jest werbowanie ani zabieranie komus prezenterow goscinke to mozna wszedzie nie wiem jak jest u was na radiu moze czasy sie zmienily ze nie mozna grac goscinek  ale kiedys ja jako dj grywalem na kazdym radiu i nikt niemial nic do tego wiec nie rozumiem co to za oskarzenia serio zabraniacie grac komus goscinek ???
Niestety, kolejny minus…
Projekt, który nie potrafi zorganizować sobie samodzielnie prezenterów, i próbuje werbować prezenterów innych stacji internetowych.

Takie zachowania są już karygodne, nie świadczy to dobrze o projekcie.
 

IMG_1485.thumb.jpeg.5c1d33cb3d3fdc74b75de8110655bbaa.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Aragon napisał:

Niestety, kolejny minus…
Projekt, który nie potrafi zorganizować sobie samodzielnie prezenterów, i próbuje werbować prezenterów innych stacji internetowych.

Takie zachowania są już karygodne, nie świadczy to dobrze o projekcie.

 

Sam nie pochwalam rekrutacji w taki sposób, są inne możliwości. Trzeba jednak dodać iz choć w  sposób kulturalny zrobione. Jakbyś zobaczył nie które próby rekrutacja naszej ekipy to byś się za głowę złapał. Bywają takie że na koniec prezenter który grzecznie odmawia jest zbluzgany i to tak na grubo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Robcio napisał:

Sam nie pochwalam rekrutacji w taki sposób, są inne możliwości. Trzeba jednak dodać iz choć w  sposób kulturalny zrobione. Jakbyś zobaczył nie które próby rekrutacja naszej ekipy to byś się za głowę złapał. Bywają takie że na koniec prezenter który grzecznie odmawia jest zbluzgany i to tak na grubo.


@Robcio ja o tym dobrze wiem, długo w tym siedzę. Co nie zmienia faktu ze mimo, iż zrobił to z pełną kulturą, to jednak nie pochwalam takich praktyk.

 

@kristoph czasy się zmieniły, to szef radia decyduje czy zgadza się na gościnne audycje swoich prezenterów czy nie.  Stacji jest teraz ogrom większych lub mniejszych i każdy stara się uchronić przed nie uczciwą konkurencją i tzw podbieraniem prezenterów. O dobrego prezentera dziś trudno, a nie którzy idą na łatwiznę nie koniecznie uczciwie próbując podbierać prezenterów innych stacji. 
Takie zachowania są już karygodne, i godne potępienia, ponadto nie świadczyto dobrze o projekcie, potem takie niesnacki będą się za wami ciągnąć, ludzie przypną wam swego rodzaju łatkę, która w społeczności radiowej zostanie z wami na długo i raczej nie ułatwi wam dalszego rozwoju radia. Zatem jeśli chcesz rekrutować prezenterów rób to uczciwie. 

 

 

 

Edytowane przez Aragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kristoph napisał:

po piierwsze to moja sprawa jaka nazwe wymyslam na radio i moja sprawa czy jest radio polaczone z portalem... combo to masz niezle w glowie dziekuje 

 

 

oho kogoś tutaj zabolało :) , brak kreatywności,lenistwo a dodatkowo problem z przyjęciem krytyki (trzeba było nie dodawać tutaj tego tematu) ale nie będę się gryzł w język jak widzę że coś jest gówniane... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aragon napisał:


@Robcio ja o tym dobrze wiem, długo w tym siedzę. Co nie zmienia faktu ze mimo, iż zrobił to z pełną kulturą, to jednak nie pochwalam takich praktyk.

 

@kristoph czasy się zmieniły, to szef radia decyduje czy zgadza się na gościnne audycje swoich prezenterów czy nie.  Stacji jest teraz ogrom większych lub mniejszych i każdy stara się uchronić przed nie uczciwą konkurencją i tzw podbieraniem prezenterów. O dobrego prezentera dziś trudno, a nie którzy idą na łatwiznę nie koniecznie uczciwie próbując podbierać prezenterów innych stacji. 
Takie zachowania są już karygodne, i godne potępienia, ponadto nie świadczyto dobrze o projekcie, potem takie niesnacki będą się za wami ciągnąć, ludzie przypną wam swego rodzaju łatkę, która w społeczności radiowej zostanie z wami na długo i raczej nie ułatwi wam dalszego rozwoju radia. Zatem jeśli chcesz rekrutować prezenterów rób to uczciwie. 

 

 

 

Rozumiem to rzeczywiscie sie duzo zmienilo.... nie wiedzialem ze takie rzeczy maja miejsce wypada mi tylko przeprosic i raczej juz tego bledu nie popelnie nie zalezy mi aby ktos mial jakies pretensje o to  ale o mila dobra atmosfere jeszcze raz sory i pozdrawiam

Godzinę temu, onlynow napisał:

oho kogoś tutaj zabolało :) , brak kreatywności,lenistwo a dodatkowo problem z przyjęciem krytyki (trzeba było nie dodawać tutaj tego tematu) ale nie będę się gryzł w język jak widzę że coś jest gówniane... 

lenistwo ? to rzeczywiscie oceniasz ksiazke po okladce takie tematy sa mi obce... nawet nie wiesz ile wkladam pracy aby portal prowadzic nie bede ci tlumaczyc bo to duzo by zajelo  ... moze byc gowniane dla cb bo widze ze malo cie interesuja takie tematy ale nie wazne przyjmuje krytyke ale nie zawsze co jest gowniane dla ciebie jest gowniane dla innych  pozatym inni sobie robia forum podpinaja pod to radio a ja sobie podpiolem pod portal zeby sobie ludzie mogli sluchac fajna muze podczac czytania roznych artykulow ktore dotycza calego swiata nie widze zeby to bylo takie zle 

4 godziny temu, Robcio napisał:

 

Sam nie pochwalam rekrutacji w taki sposób, są inne możliwości. Trzeba jednak dodać iz choć w  sposób kulturalny zrobione. Jakbyś zobaczył nie które próby rekrutacja naszej ekipy to byś się za głowę złapał. Bywają takie że na koniec prezenter który grzecznie odmawia jest zbluzgany i to tak na grubo.

rozumiem ja takich praktyk nie stosuje to nie wporzadku wobec prezentera i radia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.