Skocz do zawartości

Szukamy ludzi do radja.


Gajzel

Rekomendowane odpowiedzi

Hej witamy szukamy ludzi do radia z tym ze nie chodzi nam o typowe radyjko które gra jak wszystkie inne. Jak wam widomo nie muzyka w radiu jest najwazniejsza lecz przekaz informacji, oraz jak te informacje są przekaywane.

Chodzi nam o ludzi z prawdziwą pasją radiową którzy mieli styczność z radjem Fm lub radjem DAB. 

Posiadamy profesjonalne oprgramowanie radiowe.

Po pierwsze jest  przygotowywana baza utworów z kótrej wszyscy beda mogli grać w tej samej jakości, następnie właściciel radia ogarnie wam Automatition Software w resji full wraz z procesorem dziękowym ( cyzli tzw. playera) wszystko to bedzie podpięte do budowanej właśnie bazy utówrów.

Następnie szukamy kogoś kto bym mógł ogarnąć krótkie wiadomości które nie muszą być realizowane i montowane co godzinę wystarczy 3 razy w ciągu dnia mogło by to być 3,4,5, niezalaznych od siebie osób. (Czyli pubujemy zbudowac taki mały Newsroom) 

Oczywiscie trzeba to zmontować w formie podcastu i co pełną godzine zostanie to wyemitowane co za tym idzie audycje prezentrów musza być grane na czas, bo ja wiecie w radiu najwaznieszy jest czas. 

 

Co istotne dla niektórych osób nie gramy z Ników.
Audycje miały by być autorskie więc podpisujemy się imieniem i nazwiskiem.

Nie chcemy tu wchodzić w szczegóły ale interesujemy się takimi sytemami radjowymi jak system nadawania  2wcom, czy radja oparte na działaniu bionicznym jeśi chciłałby sie ktoś zając powaznie radjem zapraszamy.

Mozna domnie napisac na adres e-mailowy [email protected] lub odpisac bezposrednio na forum Radjowym.
 

Edytowane przez Gajzel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawna forma to radio nie radjo ...pisanie ze słuchu nie jest najlepszym rozwiązaniem. Oczywiście można posiadać dysleksje czy dysgrafie ale w dzisiejszych czasach każda przeglądarka dysponuje wbudowanymi słownikami i zachęcam do używania, pomaga nawet najlepszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zakładam na bekę napisane jako troll ale choć mogę się mylić sądzę i moja teza stąd bo analizowałem częstości popełniania błędów tzw. permutacje. 


przykład cyklicznej permutacji:

 

W dniu 17.06.2023 o 14:29, Gajzel napisał:

Hej witamy szukamy ludzi do radia z tym ze nie chodzi nam o typowe radyjko które gra jak wszystkie inne. Jak wam widomo nie muzyka w radiu jest najwazniejsza lecz przekaz informacji, oraz jak te informacje są przekaywane.

Chodzi nam o ludzi z prawdziwą pasją radiową którzy mieli styczność z radjem Fm lub radjem DAB. 

Posiadamy profesjonalne oprgramowanie radiowe.

Po pierwsze jest  przygotowywana baza utworów z kótrej wszyscy beda mogli grać w tej samej jakości, następnie właściciel radia ogarnie wam Automatition Software w resji full wraz z procesorem dziękowym ( cyzli tzw. playera) wszystko to bedzie podpięte do budowanej właśnie bazy utówrów.

Następnie szukamy kogoś kto bym mógł ogarnąć krótkie wiadomości które nie muszą być realizowane i montowane co godzinę wystarczy 3 razy w ciągu dnia mogło by to być 3,4,5, niezalaznych od siebie osób. (Czyli pubujemy zbudowac taki mały Newsroom) 

Oczywiscie trzeba to zmontować w formie podcastu i co pełną godzine zostanie to wyemitowane co za tym idzie audycje prezentrów musza być grane na czas, bo ja wiecie w radiu najwaznieszy jest czas. 

 

Co istotne dla niektórych osób nie gramy z Ników.
Audycje miały by być autorskie więc podpisujemy się imieniem i nazwiskiem.

Nie chcemy tu wchodzić w szczegóły ale interesujemy się takimi sytemami radjowymi jak system nadawania  2wcom, czy radja oparte na działaniu bionicznym jeśi chciłałby sie ktoś zając powaznie radjem zapraszamy.

Mozna domnie napisac na adres e-mailowy [email protected] lub odpisac bezposrednio na forum Radjowym.

Legenda:
poprawne kolor w założeniu celowe z błędem kolor 

Dlatego moja taka teza. (brane pod uwagę częstości słowo Radio i jego synonimy).

 

 

Reasumując tak więc przypadek że raz pisane poprawnie raz z błędem?

                                                                                                                                                                                  Pozdrawiam Wszystkich. 

Edytowane przez DJRadziu458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2023 o 14:29, Gajzel napisał:

Hej witamy szukamy ludzi do radia z tym ze nie chodzi nam o typowe radyjko które gra jak wszystkie inne. Jak wam widomo nie muzyka w radiu jest najwazniejsza lecz przekaz informacji, oraz jak te informacje są przekaywane
 

I tu bym się z kolegą nie zgodziła. Nie każdy podchodzi do radia w ten sposób,a ci którzy tak to słuchają sprawdzonych radii na falach FM typu RMF FM czy Radio Zet. Powiem na swoim przykładzie:od zawsze w radiach FM wkurzały mnie właśnie nudne newsy co godzinę i sterta reklam,a i muzyka była średnia.Jechało się autem i praktycznie spało słuchając takiego radia. Dlatego właśnie sięgnełam do radyjek internetowych i pierwsze,na które trafiłam było to nie istniejące już radio "Cyberparty". Spodobało mi się, że prowadzący miał kontakt ze słuchaczami i nikogo nie pomijał,mimo iż czat dosłownie tętnił tam życiem. I to właśnie wyróżnia radia internetowe od "typowych radii FM"-świetna muzyka,zabawa i rozrywka,a przede wszystkim możliwość zamówienia utworu na życzenie i posłuchania swojej ulubionej piosenki! Co więcej: jeśli trafisz na radio,które gra muzykę w twoich klimatach to nie trzeba nawet czekać na audycje prezentera,bo można i posłuchać pilota.Tak więc moim zdaniem drogi kolego dobra muzyka to podstawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kosti zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.