Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oddaje do Publicznego użytku możliwość pobrania np Sam,VirtualDJ itp programów z naszego hostingu.

Strona jest zrobiona tak żeby jak najmniej buforowała cel pożytek dla osób dopiero startujących ;) 
Adres: https://programy.wrtteam.pl

inne nasze projekty:

- https://discord.wrtteam.pl - pomocny serwer webmastersko techniczny,radiowy i gamingowy
- https://wrtteam.pl - forum wielotematyczne

Polecamy też partnerski serwis zewnętrzny https://tuxinfo.pl (poradniki radiowe + filmy instruktażowe jak to wykonać) 
 

promo.png

Edytowane przez DJRadziu458
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super , że ktoś pomyślał żeby dać do użytku publicznego takie programy . Osoby , które zaczynają swoją przygodę z graniem na radio często szukają takich programów . A to mają podane na tacy ;) Wielkie dzięki ;) dzięki temu każdy może szybko pobrać sobie program i zacząć działać. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że programy są dostępne dla wszystkich ale wersje free albo trial?? Przydałaby się mała informacja przy każdym z nich choćby jaka wersja. Sam samowi nie równy podobnie jak z innymi programami. Widzę ze używasz wordpressa jest wiele fajnych wtyczek które służą do tego. U nas na stronie taki dział też funkcjonuje ale jest ograniczony tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

 

 

 

 

dow1.png

dow2.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update.
Wydana V3 Website

Wersja V3 posiada:
- układ całkiem nowy
- więcej programów
- dodany support Discord

 

Screenshot_14.png

13 godzin temu, Robcio napisał:

Rozumiem że programy są dostępne dla wszystkich ale wersje free albo trial?? Przydałaby się mała informacja przy każdym z nich choćby jaka wersja. Sam samowi nie równy podobnie jak z innymi programami. Widzę ze używasz wordpressa jest wiele fajnych wtyczek które służą do tego. U nas na stronie taki dział też funkcjonuje ale jest ograniczony tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

 

 

 

 

dow1.png

dow2.png

Wszystkie programy są pełne wersje nie jakieś triale 

u nas niema ograniczeń co do rejestracji ponieważ posiadamy własny hosting,może kiedyś zrobimy coś podobnego ale nie jest to planowane jesteśmy multiserwisem nie tylko samo radio

- serwery mail
- serwery www
- serwery shoutcast
- serwery game

Wkrótce forum wróci i serwer MTA (GTA San Andreas Multiplayer) 

13 godzin temu, Robcio napisał:

Rozumiem że programy są dostępne dla wszystkich ale wersje free albo trial?? Przydałaby się mała informacja przy każdym z nich choćby jaka wersja. Sam samowi nie równy podobnie jak z innymi programami. Widzę ze używasz wordpressa jest wiele fajnych wtyczek które służą do tego. U nas na stronie taki dział też funkcjonuje ale jest ograniczony tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

 

 

 

 

dow1.png

dow2.png

zauważyłem że macie forum jest sens forum od wordpresa nie lepiej MyBB? większe możliwości ;) 

co do ver oprócz sam wszystkie najnowsze ;) bo sam nie mam pełnej najnowszej a cracka czy triala bez sensu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zmiany idą w dobra stronę, co raz lepiej to wygląda. 

 

4 godziny temu, DJRadziu458 napisał:

Wszystkie programy są pełne wersje nie jakieś triale 

u nas niema ograniczeń co do rejestracji ponieważ posiadamy własny hosting,może kiedyś zrobimy coś podobnego ale nie jest to planowane jesteśmy multiserwisem nie tylko samo radio

 

Spytałem o wersje i nawiązując do ograniczeń u mnie bo jakby nie było o ile programy typu GG czy Skype ok bo sa darmowe to jednak pełne wersje VurtualDj, RadioBoss czy tym podobnych to już mało legalne sprawy trzeba mieć legalna licencję a i to nie zezwala na "dzielenie" się tym

 

4 godziny temu, DJRadziu458 napisał:

zauważyłem że macie forum jest sens forum od wordpresa nie lepiej MyBB?

 

Zależało mi na integracji, jedno konto do wszystkiego, a z tego co sie orientuje trzeba trochę nakombinować sie zeby MyBB podłączyć pod bazę użytkowników WP.  Testowałem kilka rozwiązań i Asgaros - dedykowane forum pod WP wydaje mi sie najlepsza, dużo możliwości ustawień, kilka przydatnych bajerów /dodatkowe bbcody/, integracja z baza danych WP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V3.1 Mini Update wyglądu 
- bardziej czytelniejszy
- opisy
Screenshot_1.thumb.png.313bd590579528f671b41fdb4d278942.png

Screenshot_3.thumb.png.7e9ff8e5d4f85941c26a2b4e744b616b.png

5 godzin temu, Robcio napisał:

Super zmiany idą w dobra stronę, co raz lepiej to wygląda. 

 

 

Spytałem o wersje i nawiązując do ograniczeń u mnie bo jakby nie było o ile programy typu GG czy Skype ok bo sa darmowe to jednak pełne wersje VurtualDj, RadioBoss czy tym podobnych to już mało legalne sprawy trzeba mieć legalna licencję a i to nie zezwala na "dzielenie" się tym

 

 

Zależało mi na integracji, jedno konto do wszystkiego, a z tego co sie orientuje trzeba trochę nakombinować sie zeby MyBB podłączyć pod bazę użytkowników WP.  Testowałem kilka rozwiązań i Asgaros - dedykowane forum pod WP wydaje mi sie najlepsza, dużo możliwości ustawień, kilka przydatnych bajerów /dodatkowe bbcody/, integracja z baza danych WP.

Co do połączenia trochę trzeba przerobić ale warto jeśli chodzi o MyBB czy IPB lub IPS tak samo jak ktoś z MyBB przechodzi na IPS lub na odwrót też musi troche się natrudzić ale są efekty niż domyślny CMS ;) 
A jeśli chodzi jak bez roboty to zostaje tylko wbudowane forum przypominające trochę phpbb w WP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Update V 3.3

Dodano:
Advanced SystemCare (optymalizacja) czyści pamięć podręczną,ciasteczka malware,advare optymalizuje rejestr systemowy i wiele innych wpływa to na kondycje systemu.
Driver Booster (sterowniki) od teraz sterowniki szybciej się instalują jak i nie musisz zastanawiać się jakie one były program sam wykona skanowanie na podstawie układów.
iTubeGo YouTube Downloader (pobieranie) program służy do pobierania Video lub mp3 z większości serwisów takich jak Youtube,Facebook czy Tiktok i inne 

Pełne opisy na stronie. 



                                                                                                                                                 
Miłego korzystania. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mogę  powiedzieć na przykładzie mojej ekipy. Wiadome iz na pierwszym miejscu są wszelkie nowe wersje programów do nadawania. Następna rzeczą są wszelkie programy do obróbki audio /konwersja, przycinanie, zgrywanie/. Drugie miejsc u mnie w poszukiwanych zajmują jingle, oraz coraz częściej wtyczek/pluginów poprawiających jakość nadawania polepszających mikrofon do swoich programów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% programów są ogólnodostępne w necie czy na chomikuj ta strona ma na celu scentralizować wszystko w jednym miejscu,my tylko je hostujemy to jak hosting np każdy jeden czy gier,czy shoutcast nie odpowiada za strumień,pliki czy ich pochodzenie. Za takie coś odpowiada użytkownik końcowy. przykład chomikuj.
każdy pobiera proste jak wszędzie na własną odpowiedzialność są to też kilka z nich triale co nie miałem do nich licencji ale w podstawowej darmowej ver działają zawsze jak ktoś będzie chciał pełno zawsze można zakupić licke lub klucz prosta sprawa.
 

Edytowane przez DJRadziu458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Update Website V 3.4

Dodano:
3 aplikacje mobilne na prośbę jednej z osób,dodaje to publicznie ułatwi to każdemu.
Mnie samemu też,ponieważ jak ktoś zapyta o aplikacje z czego mogę prowadzić audycje z telefonu lub tableta?
- odpowiem krótko dając link. https://programy.wrtteam.pl  - sekcja urządzenia mobilne

APPRADIO.PRO (Android) do prowadzenia audycji.
MediaCast  (Android) do prowadzenia audycji.
iziCast (IOS) program do prowadzenia audycji.

Pełne opisy na stronie. 

Edytowane przez DJRadziu458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.