Skocz do zawartości

Pobieranie użytecznych programów radiowych

DJRadziu458
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam oddaje do Publicznego użytku możliwość pobrania np Sam,VirtualDJ itp programów z naszego hostingu.

Strona jest zrobiona tak żeby jak najmniej buforowała cel pożytek dla osób dopiero startujących ;) 
Adres: https://programy.megathebest.pl 

inne nasze projekty:
- https://megathebest.pl - nasze radio
- https://discord.wrtteam.pl - pomocny serwer webmastersko techniczny,radiowy i gamingowy
- https://wrtteam.pl (wkrótce) chwilowa reinstalacja

Polecamy też partnerski serwis zewnętrzny https://tuxinfo.pl (poradniki radiowe + filmy instruktażowe jak to wykonać) 

promo.png

Edytowane przez DJRadziu458
  • Like 2

Super , że ktoś pomyślał żeby dać do użytku publicznego takie programy . Osoby , które zaczynają swoją przygodę z graniem na radio często szukają takich programów . A to mają podane na tacy ;) Wielkie dzięki ;) dzięki temu każdy może szybko pobrać sobie program i zacząć działać. 

• Like 2

Rozumiem że programy są dostępne dla wszystkich ale wersje free albo trial?? Przydałaby się mała informacja przy każdym z nich choćby jaka wersja. Sam samowi nie równy podobnie jak z innymi programami. Widzę ze używasz wordpressa jest wiele fajnych wtyczek które służą do tego. U nas na stronie taki dział też funkcjonuje ale jest ograniczony tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

dow1.png

dow2.png

• Like 1

Update.
Wydana V3 Website

Wersja V3 posiada:
- układ całkiem nowy
- więcej programów
- dodany support Discord

Screenshot_14.png

13 godzin temu, Robcio napisał:

Rozumiem że programy są dostępne dla wszystkich ale wersje free albo trial?? Przydałaby się mała informacja przy każdym z nich choćby jaka wersja. Sam samowi nie równy podobnie jak z innymi programami. Widzę ze używasz wordpressa jest wiele fajnych wtyczek które służą do tego. U nas na stronie taki dział też funkcjonuje ale jest ograniczony tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

dow1.png

dow2.png

Wszystkie programy są pełne wersje nie jakieś triale 

u nas niema ograniczeń co do rejestracji ponieważ posiadamy własny hosting,może kiedyś zrobimy coś podobnego ale nie jest to planowane jesteśmy multiserwisem nie tylko samo radio

- serwery mail
- serwery www
- serwery shoutcast
- serwery game

Wkrótce forum wróci i serwer MTA (GTA San Andreas Multiplayer) 

13 godzin temu, Robcio napisał:

dow1.png

dow2.png

zauważyłem że macie forum jest sens forum od wordpresa nie lepiej MyBB? większe możliwości ;) 

co do ver oprócz sam wszystkie najnowsze ;) bo sam nie mam pełnej najnowszej a cracka czy triala bez sensu 

Super zmiany idą w dobra stronę, co raz lepiej to wygląda. 

4 godziny temu, DJRadziu458 napisał:

Wszystkie programy są pełne wersje nie jakieś triale 

u nas niema ograniczeń co do rejestracji ponieważ posiadamy własny hosting,może kiedyś zrobimy coś podobnego ale nie jest to planowane jesteśmy multiserwisem nie tylko samo radio

Spytałem o wersje i nawiązując do ograniczeń u mnie bo jakby nie było o ile programy typu GG czy Skype ok bo sa darmowe to jednak pełne wersje VurtualDj, RadioBoss czy tym podobnych to już mało legalne sprawy trzeba mieć legalna licencję a i to nie zezwala na "dzielenie" się tym

4 godziny temu, DJRadziu458 napisał:

zauważyłem że macie forum jest sens forum od wordpresa nie lepiej MyBB?

Zależało mi na integracji, jedno konto do wszystkiego, a z tego co sie orientuje trzeba trochę nakombinować sie zeby MyBB podłączyć pod bazę użytkowników WP.  Testowałem kilka rozwiązań i Asgaros - dedykowane forum pod WP wydaje mi sie najlepsza, dużo możliwości ustawień, kilka przydatnych bajerów /dodatkowe bbcody/, integracja z baza danych WP.

V3.1 Mini Update wyglądu 
- bardziej czytelniejszy
- opisy
Screenshot_1.thumb.png.313bd590579528f671b41fdb4d278942.png

Screenshot_3.thumb.png.7e9ff8e5d4f85941c26a2b4e744b616b.png

5 godzin temu, Robcio napisał:

Super zmiany idą w dobra stronę, co raz lepiej to wygląda. 

Spytałem o wersje i nawiązując do ograniczeń u mnie bo jakby nie było o ile programy typu GG czy Skype ok bo sa darmowe to jednak pełne wersje VurtualDj, RadioBoss czy tym podobnych to już mało legalne sprawy trzeba mieć legalna licencję a i to nie zezwala na "dzielenie" się tym

Zależało mi na integracji, jedno konto do wszystkiego, a z tego co sie orientuje trzeba trochę nakombinować sie zeby MyBB podłączyć pod bazę użytkowników WP.  Testowałem kilka rozwiązań i Asgaros - dedykowane forum pod WP wydaje mi sie najlepsza, dużo możliwości ustawień, kilka przydatnych bajerów /dodatkowe bbcody/, integracja z baza danych WP.

Co do połączenia trochę trzeba przerobić ale warto jeśli chodzi o MyBB czy IPB lub IPS tak samo jak ktoś z MyBB przechodzi na IPS lub na odwrót też musi troche się natrudzić ale są efekty niż domyślny CMS ;) 
A jeśli chodzi jak bez roboty to zostaje tylko wbudowane forum przypominające trochę phpbb w WP