Skocz do zawartości

Szablon Radiowy PHP HTML/CSS


kosti

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, mam dla Was kolejny szablon pod radio.

Do edycji przyda się minimalna wiedza z zakresu PHP HTML/CSS. 

 

Generalnie, aby uruchomić na nim swoją stację wystarczy edytować plik:

inc/ustwienia.php

Wszystko jest opisane w komentarzach, więc nie powinno sprawić nikomu większego problemu edytowanie tych ustawień. 

Struktura opis itp, jest opisana wewnątrz szablonu. 

 

Co potrzebne:

  • Jakiś program do edycji kodu polecam Notepad++
  • Serwer może być jakiś wykupiony, lub lokalny na komputerze np XAMPP
  • Program do grafiki, polecam darmowy GIMP

 

ZOBACZ DEMO

 

Pobierz z GitHub-a

 

UWAGA: Szablon prawdopodobnie NIE będzie działał poprawnie na darmowych hostingach.

 

 

 

 

screen2.png

  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Miałem się nie wypowiadać na tematy związane z tym człowiekiem, jednak widzę, że próbuje przykryć swoje niepowodzenia odwracając uwagę na coś innego.

Po kolei:
Pierwotna strona miała być zrobiona za 800 zł, jednak stanęło na 400, ponieważ autor tematu stwierdził, że go nie stać, a nie, że mnie wyśmiał.

Doszliśmy do porozumienia, że kilka funkcji zostanie pominięte w projekcie, a cena zostanie obniżona do 400.
Strona na której miałem się wzorować, którą podesłał UKRADIO:
 

http://www.edenfm.com.br/


Kolejna kwestia:
Szablon udostępniony tutaj, jest to zwykły HTML/CSS/PHP.
Natomiast szablon wykonany dla UKRADIO, jest na Wordpress-a.

 

Dalej:
Kopię szablonu UKRADIO, otrzymał dziś. Zgadza się.
Była to jedynie moja dobra wola, ponieważ nie musiałem jej trzymać.
Wcześniej natomiast twierdził, że plików mu nie muszę wysyłać, gdyż robi sobie kopię na bieżąco z serwera, więc mu nie potrzebne.

 

Ostatnia kwestia:

Jak jest możliwe, że sprzedałem Ci gotowca, który był na forum, skoro w trakcie tworzenia szablonu, wszystko konsultowałem z Tobą, nanosiłem Twoje poprawki itp? Stąd te screeny, które opublikowałeś z resztą..

PS. to zrzut ekranu finalnej wersji, którą otrzymał UKRADIO.
SCR-ukradio.png

 

Kwestie oceny, czy oba szablony są identyczne pozostawiam Wam...
Widać jednak, że poziom odklejenia tego człowieka wywaliło już dawno poza orbitę okołoziemską...

 

EDIT:
Jedyne czego mi wstyd to, to że podjąłem się współpracy z Tobą.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, UKRADIOFM napisał:

 

Mam nagraną z Tobą rozmowę w której jak stwierdziłeś ( ZE NAWET GDYBYŚ SPRZEDAŁ MI GOTOWCA CO TO ZA RÓŻNICA ZE SAM WYRAZIŁEM Z TEGO ZADOWOLENIE ) 

 

Jesteś oszustem Kosti za 400,- wcisnąłeś MI gotowca  . 

W rozmowie powiedziałem Ci jedynie to, że jest to nie możliwe, aby to zrobił, bo cały czas konsultowaliśmy wszystko na Skype.

Jak mi już podniosłeś ciśnienie wystarczająco powiedziałem coś takiego:
"Nawet jakby był to gotowiec, to nie powinno być to dla Ciebie różnicy, bo dostałeś stronę jaką chciałeś"

Co nie zmienia faktu, że nie przyznałem się do twoich wyssanych z palca zarzutów.

 

Nie będę powtarzał po innych użytkownikach w innych tematach związanych Twoją osobą...

Jednak kto normalny dzwoni grubo po północy dyskutować o projekcie sprzed roku.

Chyba tylko, ktoś kto chce odwrócić uwagę od własnych niepowodzeń i wybrnąć z urojeń z Davidem Hasselhoffem. 

 

Tak jak napisałem, czy oba szablony są identyczne, albo nawet podobne, pozostawiam do oceny użytkownikom forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, kosti napisał:

W rozmowie powiedziałem Ci jedynie to, że jest to nie możliwe, aby to zrobił, bo cały czas konsultowaliśmy wszystko na Skype.

Jak mi już podniosłeś ciśnienie wystarczająco powiedziałem coś takiego:
"Nawet jakby był to gotowiec, to nie powinno być to dla Ciebie różnicy, bo dostałeś stronę jaką chciałeś"

Co nie zmienia faktu, że nie przyznałem się do twoich wyssanych z palca zarzutów.

 

Nie będę powtarzał po innych użytkownikach w innych tematach związanych Twoją osobą...

Jednak kto normalny dzwoni grubo po północy dyskutować o projekcie sprzed roku.

Chyba tylko, ktoś kto chce odwrócić uwagę od własnych niepowodzeń i wybrnąć z urojeń z Davidem Hasselhoffem. 

 

Tak jak napisałem, czy oba szablony są identyczne, albo nawet podobne, pozostawiam do oceny użytkownikom forum.

 

Znów robi z buzi pupe i próbuje odwrócić uwagę od swoich poprzednich wpisów.

Człowieku masz urojenia i jesteś chory na głowę, a twoja głupota wykracza po za wszelka skalę.

Ktoś Ci zrobił za 400 zł stronę na szablonie pod WP a ty wkręcasz że to darmowy szablon z tego forum.

Jeszcze nie dawno chciałeś robić projekt strony za 2700 zł , a teraz nie stać Cię na 800 zł ! Sam sobie orasz pole !

Chłop Ci poszedł na rękę zrobił stronę w miarę możliwości w budżecie 400 zł, a ty go wyzywasz od złodziei i oczerniasz.

Davidem Hasselhoff zrobi Ci lepszą po znajomości za upojną noc w hotelu ;)

Skończ te swoje urojenia i czym prędzej udaj się do psychiatry i poddaj się leczeniu ! 

Właśnie dokonałeś samo zaorania na tym forum, czekamy na pozwy i niech Hasselhoff będzie z tobą ! ;) 

 

Pozdrawiam ! 

Edytowane przez Aragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy śmiać sie czy płakać. Człowiek który oszukuje wszystkich od xxx czasu próbuje wmówić że ktoś jest oszustem. Człowiek który nie ma pojęcia czym jest szablon html a czym php, jaka jest różnica w kodowaniu i dostosowaniu tego ile czasu zajmuje osadzenie, zgranie wszystkich rzeczy mówi o oszustwie.

 

człowieku poszedłbyś do firmy która "profesjonalnie" zajmuje sie robieniem szablonów też dostałbyś gotowy wzór który byłby dostosowany do twoich potrzeb, czyli osadziliby ci playerka parę widżetów zmieniliby trochę grafik ewentualnie kolorystykę, czcionkę i za to zapłaciłbyś minimum  2,5 tys albo i wiecej. Jeszcze wcisnęliby ci pseudo pozycjonowanie i jakies inne duperele i skończyłoby sie na  5 tys. 

 

Najgorsze ze człowiek che pomóc, a wychodzi na to że tylko sobie zaszkodził bo ktoś miał jakąś wizje cos mu się przyśniło i rano jak się obudził nic z tego nie było i nie było to wina Tuska.

 

Miałem okazje współpracować z Kostim parę razy. ustalenia były jasne i konkretne  dotyczące zarówno tego co oczekuje jak i ceny, Zawsze wywiązał się perfekcyjnie, a cena moim zdaniem nigdy nie była przesadzona. jesli miałbym komuś polecać osobę od takich spraw spokojnie byłby nią Kosti.

 

 

EDIT:

 

sprawdziłem ile kosztuje licencja na mojego thema którego dostosowałem do swoich potrzeb sam - w chwili obecnej na 1 rok z aktualizacja i suportem to 55 dolarów... człowieku widzisz różnice?? Jeden rok, them oryginalny, nie dostosowany do potrzeb radia, goły bez widzetów, grafik itp rzeczy  który moze miec kazdy kosztuje  około 250 zł.

Edytowane przez Robcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, UKRADIOFM napisał:

 

Jak dla mnie Kosti to oszut i złodziej  .  w tym wszystkim najgorsze jest to że nie Okradł mnie tylko moją Żonę .  A szablon jaki wydał - to " nakładka" na themke A nie themka . naciągnął ja na 400 A chciał 800,- . 

 

Odradzam jakiej kol wiek współpracy z Tym człowiekiem .

 

Zwracam się do administracji oraz moderacji o ukaranie i wydalenie tego wypaczonego podmiotu z grona forum oraz reakcje ze względu na ten i poprzednie wpisy, które są zwykłą atencją i bezsensownym nabijaniem postów.

 

Odradzać to można współpracy raczej z Twoją osobą, to co tu piszesz przekracza wszelkie granice dobrego smaku, kultury i zasad dyskusji na forum.

Chciałeś wykonawcy na projekt strony za 2700 zł, teraz nie stać cię na 800 zł, a jak ktoś zrobi projekt za 400 zł z dobrej woli to oczerniasz go od złodziei i śmiesz twierdzić że okradł twoją żonę. No Hit będą o Tobie krążyć legendy na tym forum i w Internecie, będziesz królem memów i sucharów ;)

Szef iplay radio projektu, który istnieje tylko w twojej chorej wyobraźni.  Hasselhoff poleca najlepsza bania w sieci  ! ;)

Ćpać nie trzeba, żeby mieć bekę, wystarczy poczytać twoje wypociny.

Ubaw po pachy, ale czas to zakończyć zatem proszę administracje oraz moderacje o reakcję i uciszenie tego Pana od Hasselhoffa 👌

 

Edytowane przez Aragon
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, UKRADIOFM napisał:

Jak dla mnie Kosti to oszut i złodziej  .  w tym wszystkim najgorsze jest to że nie Okradł mnie tylko moją Żonę .  A szablon jaki wydał - to " nakładka" na themke A nie themka . naciągnął ja na 400 A chciał 800,- . 

 

 

No i wszystko jasne, żona sie wkurzyła że kolejny projekt mężą nie wypalił. Zonie też wciskałeś bajkę o Davidzie Hasselhoffie?? A moze nie dostała zaproszenia na wielkie otwarcie?? człowieku wez sie ogarnij i nie rób z siebie błazna. I jezcze jedno - co to jest nakładka na themka?? masz chyba namyśli dostosowanie themu do twoich potrzeb??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do uciszania/banowania tego użytkownika, to zaczekam na reakcję pozostałych członków administracji, aby nie było później tekstów, że zbanowałem go za "prawdę". 
 

Motyw dla UKRADIO był tworzony na bazie motywu Generic, który jest przeznaczony do tworzenia nowych motywów.
https://pl.wordpress.org/themes/generic/
 

Cytat

A fully responsive, SEO-ready, schema-ready, social-media-ready, accessibility-ready, translation-ready, and jQuery-ready starter theme for designers and developers, which comes with its own built-in, lightweight CSS grid (https://generic.tools/grid/). This generic/starter/clean/simple/bare/blank/minimalist/example/cheatsheet/white-label/HTML5/CSS3/base/foundation/framework/skeleton/boilerplate/whatever theme was created specifically as a tool to assist you with building client sites virtually from scratch or building your own themes. It's updated to reflect new standards and trends in web design to provide a solid foundation for features that every website is expected to support nowadays, but please post bug reports, suggestions for improvement, or support requests on GitHub

 

Co do kolejnej bredni o Twojej żonie... Człowieku.. Jak ja z nią nawet nie rozmawiałem..

Wszystko było ustalane wyłącznie z Tobą.

Nie interesuje mnie, czy dokonałeś przelewu ze swojego, czy z jej konta.

 

Nie chce mi się nawet już więcej komentować tych wypocin, które udowadniają jedynie coraz większe odklejenie tego człowieka. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zażartowałem jakiś czas temu, myśląc (błędnie), że nie jesteś aż tak oderwany od rzeczywistości, że weźmiesz coś takiego na poważnie.

Nawet w żarcie, który do ciebie napisałem nie posłużyłem się żadnymi Twoimi danymi, które nie są dostępne publicznie.

 

Co do Twoich chorych wizji... Myślę, że dałeś przez ostatni czas ich niezły pokaz. 😉

Jedynie do czego się przyznaję to... przyznaję się do błędu, jaki popełniłem wchodząc z Tobą w jakąkolwiek współpracę.

Rok, temu, gdy robiłem dla Ciebie tę stronę też dałem się nabrać, na zapewnienia jakie to radio będzie super, wspaniałe i jakie to masz górnolotne plany.

Dlatego też poświęciłem naprawdę sporo czasu, później pomagając ci bezpłatnie z radiem, czasem nawet tłumacząc totalnie podstawowe rzeczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem szablon dla radia, ale do rzeczy. Dla porównania szablon plus pluginy, plus dodatki graficzne i wsparcie suportu na rok, koszt 89 dolarów czuli około 378 zł za szablon. Ale jeszcze trzeba go  wgrać i ustawic wszystko na swoim miejscu, gdyby zlecić komuś dostosowanie tego szablonu to kolejne koszta i myślę że kosztorys wkroczył by grubo ponad 1500 zł, a może nawet więcej gdyby robiła to firma. 

Do czego zmierzam, za 400 zł nikt by Ci tego nie zrobił w takim budżecie, ba 800 zł  to jeszcze za mało, a ty płaczesz, że ktoś to Ci zrobił strone po kosztach za przysłowiowe grosze.

Jeszcze nazywasz Kostka złodziejem i oszustem bo Ci pomógł i jeszcze wcześniej udzielał Ci bezpłatnie pomocy.

Wstyd ! 

 

Co do mojej wypowiedzi, a wiesz czym jest sarkazm i czarny humor ?

Jesteś człowieku odklejony od rzeczywistości, twoje posty nie zawierają żadnego przydatnego kontentu, tylko jakieś urojone historię, gorzkie żale że Cię hejtują, szykanują oraz ataki na odpowiedzi opozycji. W sumie sam sobie zapracowałeś na te opinie i tytuł farmazoniarza. Zatem konkluzja i postawa innych użytkowników forum jest w pełni zasadna.

Czekamy na opinię pozostałych moderatorów, administracji forum aby szanownego Pana wyciszyć / usunąć z tego forum albo przynajmniej ukarać stosowanie do zachowania. 

Mam nadzieję że administracja oraz moderacja przychyli się do mojej prośby, a pozostali użytkownicy forum i świadkowie tego cyrku który odstawiłeś poprą moja prośbę.

 

Tego już nie zatuszujesz, i odwrócenie uwagi innym tematem też nic Ci nie pomoże.

 

W Każdym razie za taki cyrk na moim forum już po pierwszym takim temacie dostał byś perma za trolowanie, więc tutaj i tak admini i moderatorzy są bardzo wyrozumiali, a ty to wykorzystujesz.

Tylko patrzę kiedy ich cierpliwość się skończy i zrobią z Tobą porządek bo tylko zaśmiecasz forum tym swoim spamem bez żadnej wartości intelektualnej.

Piszesz śmieciowe posty dla atencji, oby pisać i nabijać posty, mało tego oczerniasz moderatora, atakujesz innych użytkowników bo wyrażają swoją opinię czy też konstruktywną krytykę na temat tego co piszesz i jak się zachowujesz względem innych na tym forum.

Ale ten temat pozostawiam administracji do rozliczenia.

 

A Tobie radzę się ogarnąć, wrócić na ziemię i skorzystać z usług dobrego psychiatry bo masz coś z głową nie tak. Klepki Ci się przesuneły i oderwaleś się od rzeczywistości. 

 

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez Aragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, UKRADIOFM napisał:

Proszę uważać na słowa na temat mojej Żony !  bo za chwilę Ja mogę napisać coś ,  na któregoś z Twojego członka rodziny . A tego byśmy oboje nie chcieli . 

 

Człowieku ty masz jakieś problemy psychiczne?? Jeśli uważasz ze ktoś obraża Ciebie lub Twoją zonę tp śmigaj do twoich prawników i niech sie tym zajmą. Jak na razie wszędzie gdzie tylko możesz obrażasz innych, mam screena z usuniętego już tematu gdzie zostałem ewidentnie obrażony przez Ciebie, jest tu wiele Twoich wypowiedzi w których bezpodstawnie oczerniasz Kostiego. Co prawda nie mam swoich prawników ale mogę szybko znaleźć i wierz  mi oni sobie poradzą z tym lepiej niż Ci Twoi wyimaginowani.

 

Wszelkie tłumaczenia temu człowiekowi na jakiej zasadzie działa dostosowanie szablonu, kodowanie, załadowanie na serwer, dogranie wszelkich rzeczy na stojącej stronie, nie wspomnę o zmianach które jak znam życie wprowadzał na bieżąco są dla niego nie dla ogarnięcia. Miałem okazje przed Kostim bawić się u niego na stronie ale jego oczekiwania przerosły moje umiejętności i cierpliwość. Gość chciał stronę wordpressa robiąc ją na telefonie. Kosti przykro mi ale z tego co widzę wpadłeś jak śliwka w kompot. Umawiasz sie z gościem na coś co za chwile jest zmieniane, a później gość twierdzi ze nie na to sie umawialiście. Dobrze że nie wziął kredytu na ten projekt bo jeszcze zgłosiłby na policje że wyłudziłeś kredyt być moze od innego człowieka mimo że pracowałeś dla niego.

 

7 godzin temu, UKRADIOFM napisał:

Ale skąd ja wiem czy nie zaciągnąleś na Mnie kredytu . moze Mi napiszesz ze to tez moja chora wizja ? hmm  no przyznaj sie Kosti jak mnie weryfikowałeś  majac moje dane personalne . 

 

 

Byc moze dostaniesz kredyt na imie i nazwisko o jakiegoś lichwiarza ale w normalnym banku raczej nie przejdzie. Wątpię Panie Marcinie /nazwisko też znam/ by bez choćby dowodu osobistego, numeru PESEL można było dostać normalnie kredyt. W wieku 33 lat powinien Pan to wiedzieć, takich rzeczy uczą w szkole chyba także w Gliwicach.

Mam nadzieje ze ujawnione tu i teraz Pana dane nie naruszają żadnych przepisów,,, znalezione w intrenecie /potrafię szukać jak Pan już wcześniej zauważył chyba/. Oczywiście mógł Pan podać tu i ówdzie fałszywe dane ale takowe znalazłem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.