Skocz do zawartości

Mikrofon


Repik

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam problem

Problem jest taki że posiadam RadioBoss Advanced (5.5.5.0) oraz wszystko było pięknie do czasu (dzień pisania wątku)

Mogę albo nacisnąć na przycisk aby coś napisać albo skrót klawiszowy czyli po prostu "z"

I jak naciskam myszką na panel to gitarka

Ale jak naciskam "Z" aby coś powiedzieć to mikrofon mi przerywa, jak by pokaz slajdów tylko głosowy.

I nie wiem co mam robić bo tak wiecznie nie będzie mi się chciało naciskać myszką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz zainstalowanego Realteka na swoim systemie musisz w programie ustawić z domyślnego na Realtek.

 

Jeśli zaś High Definition Audio sprawdź który z dwóch zbiera dźwięk i ustaw go w programie.

 

Aby skonfigurować ustawienia mikrofonu / line-in, wykonaj następujące kroki:

 

1. W górnym pasku menu wybierz Ustawienia> Preferencje

Otworzy się okno dialogowe Ustawienia.

 

2. Kliknij opcję: Microphone/Line-in.

 

3 Wybierz wskazany przez Ciebie sterownik karty dźwiękowej.

 

settings_mic.png

 

Przycisk "MIC"

W tej sekcji można ustawić, jak działa przycisk "MIC". Przycisk znajduje się na pasku narzędzi i na karcie FX w oknie głównym.

 

Wybierz odpowiedni sterownik (DirectSound / WASAPI / ASIO / Windows Mixer) i Device - kartę dźwiękową, której chcesz używać.

 

Należy pamiętać, że nie zaleca się używania "kontrolera miksera Windows", ponieważ dźwięk z mikrofonu nie będzie emitowany w powietrzu, jeśli RadioBOSS będzie używany do transmisji do Internetu. Jeśli jednak do emisji jest aplikacja zewnętrzna, można użyć miksera systemu Windows.

 

Poziom muzyki - poziom listy odtwarzania, gdy mikrofon jest włączony. Fade in / out określa, jak szybko zmienia się objętość.

 

Wzmacniacz mikrofonowy - zwiększ głośność mikrofonu. Jeśli mikrofon jest zbyt cichy, sprawdź ustawienia karty dźwiękowej.

 

Push-to-Talk - włącz tryb Push-to-Talk dla przycisku Mic.

 

Wyłącz lokalne echo - po włączeniu nie słychać się w głośnikach / monitorach. Ale słuchacze łączący się z twoją stacją będą cię słyszeć. Jeśli echo jest nadal obecne, wyłącz monitorowanie mikrofonu w zakresie właściwości karty dźwiękowej.

 

Wejście liniowe (plik Line.in)

Ponadto użytkownicy mogą wybrać sterownik i urządzenie LINE.IN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać więcej szczegółów?

 

 

Nie znam Twojego programu ale w Samie jest cos takiego jak wybor karty dziwekowej

 

998_Ashampoo_Snap_2017.03..png

 

W moim przypadku na lapku mam zainstalowana karte dziwkowa zintegrowana oraz zewnetrzna z której korzystam. Nalezy ustawic taką pod która jest podłaczony mikrofon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.