Skocz do zawartości

Pogram w DOBRYM radio.


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule. Wracam do mojego wielkiego hobby, niemal pasji (wiekszą jest motoryzacja), czyli grania dla ludzi i gadania do nich przez mikrofon. Jednakże mam pewne wymogi. jako osoba z wiekiem 40+ i doświadczeniem takze w prowadzeniu audycji w prawdziwym radiu (regionalnym ale jednak) szukam wyąłcznie takiej stacji, ktora ma jakieś sensowne grono słuchaczy lub potrafi takie grupy słuchaczy skutecznie budować, chocby poprzez rozszerzanie spektrum muzycznego.

Co gram?

A co Państwo sobie zyczą? ;) Żarcik. Głownie muzyka elektroniczna, techno, trance, D'n'B, Dubstep, Rave, House ale takze Dancefloor, hip, hop, rap, R'n'B, Pop i wiele innych gatunków muzyki ogólnie nazywanej popularną lub przynajmniej znaną (tak, jak mi odbije zagram nawet MetallicA lub AC/DC, no problem. Ale musi mi odbić lub po prostu pasować do aktualnie przyjętego charakteru audycji. A na audycje pomysły mam zawsze. 

mam tez ogólnie ujmując sporo wolnego czasu szczególnie popołudniu i wieczorami.

Gram z VDJ, używam półprofesjonalnego (lub jak ktos woli pół-amatroskiego) mikrofonu (taki na stojku z filtrem i antywstrząsem) i dbam o to, by w bilbliotece posiadac utwory o włąściwej jakości, najlepiej w jakosci CD z malymi wyjątkami w przypadku utworów, które np. lepiej brzmią w wersji z vinylu lub po prostu utwory, które aktualnie bez wydania fortuny nie sa możliwe do zdobycia w jakosci studyjnej.

I co? I to tyle.

Macie 5 słuchaczy na krzyz, nie zawracajcie mi glowy, nie lubię gadac do siebie i prowadzić audycji glownie dla ekipy radia. Taka skromna prośba ode mnie.

Macie profil Disco Polo...Nie piszcie, bo nie będę w zaden sposób do was pasował.

Chcecie sie wciąż rozwijać, macie stałą lub rosnąca liczbe słcuhaczy (realnych, nie ekipa i przyjaciele), szukacie oryginała, który być moze doda cos od siebie i nada stacji dodatkowego tempa? Oto jestem. Wiem, że to brzmi narcystycznie ale cóż...Znam siebie, wiem co umiem i na co mnie stać :) nie wiecie? Moze czas sie przekonać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.