Skocz do zawartości

Rekrutacja w Radio Mbox


Pierre_Deck

Rekomendowane odpowiedzi

Muzyka jest dla Ciebie pasją?
Chcesz się nią podzielić?

A może po prostu chcesz spróbować swoich sił jako prezenter radiowy?

Wspaniale! Zapraszamy do Naszej ekipy!
Pomóż nam się rozwijać i wspólnie stwórzmy coś, czego słuchacze nie zapomną!

Od kandydatów oczekujemy:
- Wysokiej kultury osobistej
- Stałego dostępu do internetu
- Dobrej dykcji i przyjemnego głosu
- Stale aktualizowanej legalnej kolekcji muzycznej
- Sprawności manualnej w stopniu pozwalającym na obsługę programu do nadawania audycji radiowych, radiowego GG, panelu radiowego oraz czynnego udziału w dyskusji na Pokoju Radiowym

Pomimo tego, że Radio Mbox jest młode posiada doświadczoną ekipę, która w każdej chwili służy pomocą.

Zapoznaj się z zakładką Radio i Ekipa na naszej stronie www.radiombox.pl

Z Naszej strony zapewniamy:
- Miłą atmosferę
- Możliwość rozwijania swoich zainteresowań
- Możliwość wspólnej pracy z kreatywnymi pasjonatami przy tworzeniu wyjątkowego Radia o wysokim poziomie kultury
- Możliwość realizacji Twoich pomysłów
- Wsparcie techniczne aby jakość audycji była na jak najwyższym poziomie
- Dynamiczny rozwój Radia

Zapraszamy do wypełnienia formularza rekrutacyjnego

KermitPodanie.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym u was grać. Lubię, gram i składam muzykę głównie disco polo i clubowa Best Musik tez daje rade. Mam konsole dzięki której sporo znanych utworów ubieram w całkiem nowe szaty. Mogę wysłać próbki jeśli chcecie. Pozdrawiam i proszę o odp. [email protected] w załączniku zostawiam coś od siebie Stare.mix

Stare.mix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Trybu napisał:

Witam chciałbym u was grać. Lubię, gram i składam muzykę głównie disco polo i clubowa Best Musik tez daje rade. Mam konsole dzięki której sporo znanych utworów ubieram w całkiem nowe szaty. Mogę wysłać próbki jeśli chcecie. Pozdrawiam i proszę o odp. [email protected] w załączniku zostawiam coś od siebie Stare.mix

Stare.mix

Zapraszamy na naszą stronę www.radiombox.pl oraz do wypełnienia formularza rekrutacyjnego.
http://radiombox.pl/REKRUTACJA.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.