Skocz do zawartości

Polecane posty

Wlasnie rozpocząłem swoją przygodę z radiem internetowym. Jak to zwykle na początku, trzeba zapoznać się z podstawowymi informacjami,co już uczyniłem. Pewnie jutro zabiorę się za instalację oprogramowania, itp wtedy też pojawi się pewnie więcej pytań. W tej chwili mam pytanie o to, jak zrobić radio nieco bardziej profesjonalnie. Chciałbym zapraszać gości i prowadzić z nimi rozmowy na żywo. Pytanie. 

1. Jak I do czego podłączyć kilka mikrofonów?

2. Czy jest możliwość zapisywania tych rozmów i odtwarzania ich później na własnej stronie www, jak to zrobi ?

4. Czy można nadawać na antenie Radia zdalnie, będąc w innym miejscu niż przy komputerze, no i jak to robić? 

5. Czy jest możliwość zliczania statystyk, a w zasadzie jak to zrobić? 

No i pytanie z innej beczki 

Jak korzystać z innego serwera. Mam wykupiony w home.pl jest pewnie dużo bardziej stabilny. 

tak jak ty chcesz radio internetowe prowadzić obawiam że tak jak ty chcesz je prowadzić tak się nie da niestety musisz mieć studio w nim kompa profesjonalne radio internetowe jest dosyć drogie musisz mieć mixser wynajęte studio i w nim sprzęt ewentualnie możesz z domu audycje prowadzić sam taniej ciebie wyniesie  jeżeli będziesz sam audycje w domu prowadził wystarczy tylko komp net i jakieś program do nadawania audycji w necie np sambro caster

1. pierwsze virtual audio cable 

2. pytanie 2 jest program do zapisywania na skype lub na samym samie wystarczy opcja 3 zapisywać

3. tak jest program broadcast myself z tego co wiem chyba teraz tylko płatny 

4. biała strona shoutcast lub sam panel

5. home każdy ma swój serwer ja polecam ovh i hekko ale to każdy ma własne stronki