Skocz do zawartości
craftek

Lista przebojów - odsłuchy

Polecane posty

Witam, na panelu radiowym chciałem utworzyć listę przebojów i rzecz jasna odsłuchy do piosenek. Niemniej jednak odsłuchy z wrzuty nie mają już miejsca bytu, a te z zippyshare, które do tej pory stosowałem, nie działają. Player w ogóle nie odtwarza fragmentu piosenki wrzuconej na serwer. Co zatem mam zrobić? Odsłuchy z youtube nie wchodzą w grę, bo chcę mieć odsłuchy w formie fragmentów piosenek, a nie teledysków. Za porady i odpowiedzi dziękuję z góry i pozdrawiam.

image.thumb.png.5c096e7d6a3ab5e595a0db690b381e3a.png

Edytowano przez craftek

Sprawdź czy te utwory nie wygasly na zippy share.

W serwisie YouTube można rowniesz wstawić link do utworu od danego (wybranego przez siebie momentu).

Edytowano przez Lennon
Edit

Dziękuję serdecznie za odpowiedzi, krótko się odniosę: pliki na zippy są aktualne, więc to nie jest to. Próbowalem wstawić fragment z youtube, ale nawet ta opcja nie działa (screen poniżej). Co do wrzucania swoich plików - to co mam wkleić w okienko link do pliku? Najlepiej by było właśnie albo zippy albo własny plik, mam nadzieję że ten problem się w przeciągu tygodnia rozwiąże :( jeszcze raz dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam.

image.thumb.png.e385d7fb25c39fa67fbc3baed208de34.png

2 godziny temu, craftek napisał:

Dziękuję serdecznie za odpowiedzi, krótko się odniosę: pliki na zippy są aktualne, więc to nie jest to. Próbowalem wstawić fragment z youtube, ale nawet ta opcja nie działa (screen poniżej). Co do wrzucania swoich plików - to co mam wkleić w okienko link do pliku? Najlepiej by było właśnie albo zippy albo własny plik, mam nadzieję że ten problem się w przeciągu tygodnia rozwiąże :( jeszcze raz dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam.

image.thumb.png.e385d7fb25c39fa67fbc3baed208de34.png

Ciekawe napewno powinny działać linki do yt bo dziś wstawiałem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się