Skocz do zawartości

Miniporadnik video do programu RadioBOSS


prezenter.remix

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z popularnością programu RadioBOSS, służącemu wielu z nas do prowadzenia audycji w radio internetowym i częstymi pytaniami dotyczącymi jego funkcjonalności czy ustawień, nagrałem poradnik dotyczący wykorzystania RadioBOSS w radio internetowym, wraz z omówieniem jego najważniejszych funkcji i ustawień w formie rozbitego na 5 odcinków poradnika video dostępnego dla wszystkich chętnych na YouTube.

Może on służyć jako ściągawka, dla tych, którzy jeszcze niezbyt pewnie poruszają się po programie , jak również dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z radiem internetowym, a dzięki rozbiciu go na 5 odcinków, łatwiej można wyszukać w nim potrzebne informacje.

Dzięki mojemu poradnikowi, skonfigurujesz RadioBOSS i nauczysz się jak efektywnie prowadzić z jego pomocą audycje w radio internetowym.

Poradnik dostępny jest tutaj:

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2023 o 08:52, Robcio napisał:

fajna rzecz wielu przyda sie ta seria ...czasami ręce opadają jak trzeba tłumaczyć co gdzie jak po raz xxx. Co do samego filmiku...nie wiem czy to tylko  u mnie ale głos jest słabiutki. Trzeba pogłośnić i mocno skupić sie na tym co mówisz.

tak, nad udźwiękowieniem muszę popracować, choć akurat nie nad tym, że jest słabiutki, bo słychać normalnie, przynajmniej u mnie. Ale ogólnie jakość dźwięku nie jest najlepsza w pierwszych odcinkach, bo dałem ciała, co tu ukrywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.07.2023 o 03:19, prezenter.remix napisał:

W związku z popularnością programu RadioBOSS, służącemu wielu z nas do prowadzenia audycji w radio internetowym i częstymi pytaniami dotyczącymi jego funkcjonalności czy ustawień, nagrałem poradnik dotyczący wykorzystania RadioBOSS w radio internetowym, wraz z omówieniem jego najważniejszych funkcji i ustawień w formie rozbitego na 5 odcinków poradnika video dostępnego dla wszystkich chętnych na YouTube.

Może on służyć jako ściągawka, dla tych, którzy jeszcze niezbyt pewnie poruszają się po programie , jak również dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z radiem internetowym, a dzięki rozbiciu go na 5 odcinków, łatwiej można wyszukać w nim potrzebne informacje.

Dzięki mojemu poradnikowi, skonfigurujesz RadioBOSS i nauczysz się jak efektywnie prowadzić z jego pomocą audycje w radio internetowym.

Poradnik dostępny jest tutaj:

 


Dobry pomysł też robię podobne ;) , ale się nie oszukujmy na dzisiejszych radyjkach to właściciel musi im wszystko dać na tacy 0 wysiłku serio i radio żeby nie wiadomo jak wyglądało to oni jak ktoś im zainstaluje oprogramowanie do grania czy skonfiguruje lub jedno i drugie pójdą grać byle gdzie :D Ja podobny serwis nawet hostuje to mało że są opisy na pw dostaje info jak to zainstalować w 2023 roku... chodzi o serwis https://programy.wrtteam.pl 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że filmik bardzo przydatny, Szczególnie Dla początkujących prezenterów korzystających z tego Programu. Aktualnie wolę Sama ale kiedyś zaczynałem z Programem "Radio Boss" Widzę że do najnowszej wersji programu dodali wiele przydatnych funkcji :D

Edytowane przez BiałyDżentelmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 22.07.2023 o 09:01, BiałyDżentelmen napisał:

Uważam że filmik bardzo przydatny, Szczególnie Dla początkujących prezenterów korzystających z tego Programu. Aktualnie wolę Sama ale kiedyś zaczynałem z Programem "Radio Boss" Widzę że do najnowszej wersji programu dodali wiele przydatnych funkcji :D

Generalnie miałem okazję pobawić się trochę SAMem, ale dla mnie to program nieintuicyjny i niepotrzebnie skomplikowany. Dla osób początkujących to potrafi być bardzo zniechęcające, dlatego jako początkujący mając wybór wybrałbym RadioBOSS i podejrzewam, że tak robi większość ludzi, dlatego zdecydowałem się na poradnik tego właśnie programu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, RemiX napisał:

Generalnie miałem okazję pobawić się trochę SAMem, ale dla mnie to program nieintuicyjny i niepotrzebnie skomplikowany. Dla osób początkujących to potrafi być bardzo zniechęcające, dlatego jako początkujący mając wybór wybrałbym RadioBOSS i podejrzewam, że tak robi większość ludzi, dlatego zdecydowałem się na poradnik tego właśnie programu.

 


Bardziej na twoim miejscu nauczyłbym ich robić porządne logo w photoshopie bo dobrze ogarniasz a logo czy grafika np skin do gry to łatwo zrobić ale wciąż logami są obrazki z netu czy jak wykonać plakat jesteś grafikiem to taka wiedza myślę tym radiom co im zależy by się pewnie przydała. może kiedyś ja znowu zaczne z poradnikami obecnie jade z streamkami z cs2'eczki bo jest nowość :) 

lub jak jest już taki kontent na kanale zrób jako playlisty jak ja np podzieliłem poradniki osobno gierki też i się będzie sklejało bo są najbardziej używane trzy jest nim Boss,sam i vdj :) ale dobra robota że robisz coś społecznie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DJRadziu458 napisał:

Bardziej na twoim miejscu nauczyłbym ich robić porządne logo w photoshopie

 

mysle ze ogarniecie Bossa to pestka w porównaniu z PS. Na necie jest wiele tutków dp PSa wiele w j. polskim. Jednak ogarniecie tego programu to już wyższa szkoła jazdy. Osobiście korzystam z niego ale z żalem  stwierdzam że może potrafię wykorzystać  z 10% możliwości jakie daje ten program. Może już za stary jestem na naukę :) 

Co ważne jest  wiele stron z gotowymi plikami psd za free,  które można dostosować do swoich potrzeb.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.