Skocz do zawartości

Online to day - kto był online w ciągu 24 godzin


DJRadziu458

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, DJRadziu458 napisał:

To jest co innego to jest online nie onlinetoday? To co jest to pokazuje jak nazwa mówi kto jest obecnie nie kto był na forum poprzez 24 godziny.

 

I w czym by to miało pomóc forum? Podtrzymuje swoje zdanie, że takie rzeczy były fajne, ale 10 lat temu. Teraz nikomu jest to nie potrzebne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj pewnie nie bo online oprócz aktywnych 8 osób nikogo nie ma, nie oszukujemy się fora wyparły grupy FB,discordy itp

6 godzin temu, soundplayer napisał:

I w czym by to miało pomóc forum? Podtrzymuje swoje zdanie, że takie rzeczy były fajne, ale 10 lat temu. Teraz nikomu jest to nie potrzebne. 

i czym?,tym że ktoś nowy by być może zarejestrowałby się tu bo widziałby np kolega mój jest atak są tu już tylko pasjonaci ja też tu trafiłem bo ktoś po mnie jeździł nie chce już pisać kto bo mam daleko to w poważaniu ale u mnie to tak działa. 

 

6 godzin temu, soundplayer napisał:

Podtrzymuje swoje zdanie, że takie rzeczy były fajne, ale 10 lat temu. Teraz nikomu jest to nie potrzebne.

a skoro tak sądzisz to uważasz że fora jest sens teraz? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DJRadziu458 napisał:

a skoro tak sądzisz to uważasz że fora jest sens teraz?

 

 

Po pierwsze należy rozróżnić pewne rzeczy. To forum jest w konkretnym celu przypisane do konkretnego projektu. Ma służyć sprawom serwisu Portal Radiowy. Tutaj trafiają ludzie w konkretnym celu, z konkretnymi sprawami czy problemami. To nie jest Facebook gdzie aż boje sie wchodzić patrząc na ogrom ludzkiej głupoty. To nie jest forum/portal randkowy gdzie ludzie siedzą i slinią sie do ekranów. 

Z drugiej strony trochę racji jest w tym iż tego typu fora powoli umierają ale nie jest to spowodowane tym że nie ma ludzi tylko tym ze ludzie sa leniwi. Widzę to u siebie. Na mojej stronie na forum nasi prezenterzy znajdą wiele poradników począwszy od ustawień programów skończywszy na zdobywaniu muzy czy zgrywaniu, konwersji. Niestety ludzie sa na tle leniwi że nasi "technicy" musza np. ustawić komuś program lub o zgrozo wpisać hasło do nadawania bo w większości przypadków ludzie nawet nie zajrzeli na forum i nie spróbowali tego zrobić sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.02.2023 o 17:54, soundplayer napisał:

Moim zdaniem jest to nie potrzebne bo już coś podobnego jest.

Przechwytywanie.JPG

 

Uważam, że @soundplayer ma rację, te statystyki które są dostarczają wystarczająco informacji.

Nie ma potrzeby implementować kolejnych customowych statystyk, to zbędne zabawki nikomu nie potrzebne tak naprawdę.

Edytowane przez Aragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.