Skocz do zawartości

[PL/UK][SHOUTcast V1.9.8] Prosty darmowy szablon / darmowa strona do radia internetowego


bela

Rekomendowane odpowiedzi

Prosty darmowy szablon do radia na SHOUTcast V1.9.8 . Polecam darmowy hosting radiowy: Myradiostream.com

 

Wygląd: Consciousness.ct8.pl

 

Pobierz: consciousness.rar (link będzie zawsze aktualizowany do najnowszej wersji)  

 

Szablon zawiera: 

Język: angielski i polski 

Motyw: ciemny i jasny

Wersja: PC i telefon 

Statystki radiowe: status radia, ilość słuchaczy, tytuł aktualnej piosenki, historię piosenek, dj nazwa i zdjęcie( twój adres/dj.php )

Menu: tekstowe i obrazkowe 

Wiadomość od DJ( twój adres/mess.php )

Wiadomość od Admina( twój adres/admin.php )

Co słuchasz obecnie i poprzednio( twój adres/listen.php )

Duże i małe kolorowe odtwarzacze do wrzucenia na inne strony( twój adres/radio/player.html - wygląd: www/radio/player.html )

Aktualnie dodane płyty na stronę(zmieniany w home pliki: new, newcd, newcd2, newcover) 

Zbiór dodanych płyt( zmieniamy pliki: /cd/set.html oraz cd/set/data.php - wygląd: www/cd/set.html )

Świecąca nazwa aktualności pliki z /news/light/on wrzucamy do light(wyłącznie - z off pliki wrzucamy do light)

Świecąca nazwa streama na YouTube pliki z radio/yt/on wrzucamy do yt(wyłączenie - z off pliki wrzucamy do yt)

 

Automatyczne zmienianie dj nazwy i zdjęcia(w przypadku jednego dj): zmieniamy i kopiujemy pliki z /shout/automatic_name_avatar do shout. 

 

Menu tekstowe

 

dark.png

 

 

light.png

 

Menu obrazkowe

 

dark2.png

 

light2.png

 

Menu tekstowe

 

mdark.png

 

mlight.png

 

Menu obrazkowe

 

mdark2.png

 

mlight2.png

 

Player 

player.png?ex=653abe36&is=65284936&hm=cf

Edytowane przez bela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale to aż w oczy kole, przypomina zmutowane php fusion albo stronę z przed co najmniej 10 lat.

Czasy się zmieniły, teraz króluje Bootstrap, responsywność i prosty przejrzysty layout.

Ta strona była by dobra 10 lat temu, ale nie teraz.  Technologie idą do przodu. 

 

Pozdrawiam.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.01.2023 o 13:46, djemtek napisał:

Link do pobrania chyba nie działa. Jak dla mnie fajna stronka klimatem nawiązująca do lat świetności radia internetowego. Takiego amatorskiego radia posłuchałbym chętniej niż jakiegoś party mix club fm. Chętnie skorzystałbym z linku do pobrania, ale nie działa mi.

Dziwne żeby link nie działał(może po prostu hosting chwilę nie działał). Link u góry będzie ciągle aktualizowany przez jakieś małe pierdoły(ostatnia wersja 23.1.23). Stronę robiłem SB sam, bo chciałem być niezależny od innych. Nie znam się na webmasterigu więc jest bardzo prosta, ale dostępna na telefonie spokojnie. 

Edytowane przez bela
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bela napisał:

Dziwne żeby link nie działał(może po prostu hosting chwilę nie działał). Link ciągle u góry będzie ciągle aktualizowany przez jakieś małe pierdoły(ostatnia wersja 23.1.23). Stronę robiłem SB sam, bo chciałem być niezależny od innych. Nie znam się na webmasterigu więc jest bardzo prosta, ale dostępna na telefonie spokojnie. 

ct8 ten hosting jest ograniczony tym że limity nakładają no i musisz raz na jakiś czas się zalogować co do szablonu + za chęci jak wyżej pisano zbytnio jaskrawy myślę komuś się przyda lepiej jak nie masz hostingu wstawić na mega.nz dłużej będzie niż na krakenfiles bo tam usuwają czasami już po 7 dniach aha i co do pobierania z ct8 mogli zablokować bo tam jest zakaz tzw. usług fastdownload (gier typu cs,mta,samp) jak również programów itp  przynajmniej w ver darmowej 

W dniu 15.01.2023 o 15:18, Robcio napisał:

u mnie zadziałało ... wiec może dołożę alternatywny link

 

https://krakenfiles.com/view/gwPIqqzc5q/file.html

bardziej jak wyżej pisałem lepiej to dać na mega.nz  itp bo kraken usunie  po kilku dniach lub na własny hosting taki szablon ile waży kilka mb zapewne ;) 

nie mam kiedy bo samemu mógłbym takie hostować tylko trzeba by zrobić jakiś mini portalo-index jak np zrobiłem programy do grania i użyteczne

W dniu 8.01.2023 o 17:22, bela napisał:

Prosty darmowy szablon do radia na SHOUTcast V1.9.8 . Polecam darmowy hosting radiowy: https://myradiostream.com

 

Wygląd: http://www.consciousness.ct8.pl/

 

Pobierz: http://www.consciousness.ct8.pl/download/consciousness.rar

 

Szablon zawiera: 

Język: angielski i polski 

Motyw: ciemny i jasny

Wersja: PC i telefon 

Statystki radiowe: status radia, ilość słuchaczy, tytuł aktualnej piosenki, historię piosenek, dj nazwa i zdjęcie( twój adres/dj.php )

Menu: tekstowe + obrazek i obrazkowe + wyskakujący tekst 

Wiadomość od DJ( twój adres/mess.php )

Wiadomość od Admina( twój adres/admin.php )

Co słuchasz obecnie i poprzednio( twój adres/listen.php )

Duże i małe kolorowe odtwarzacze do wrzucenia na inne strony( twój adres/radio/rp.html - wygląd: http://www.consciousness.ct8.pl/radio/rp.html )

Aktualnie dodane płyty na stronę(zmieniany w home pliki: new, newcd, newcd2, newcover) 

Zbiór dodanych płyt( zmieniamy pliki: /cd/set.html oraz cd/set/data.php - wygląd: http://www.consciousness.ct8.pl/cd/set.html )

Świecąca nazwa aktualności pliki z /news/light/on wrzucamy do 

 light(wyłącznie - z off pliki wrzucamy do light)

Świecąca nazwa streama na YouTube pliki z radio/yt/on wrzucamy do yt(wyłączenie - z off pliki wrzucamy do yt)

 

Automatyczne zmienianie dj nazwy i zdjęcia(w przypadku jednego dj): zmieniamy i kopiujemy pliki z /shout/automat_name_avatar do shout 

 

IMG_20230108_162329.jpg

 

IMG_20230108_160232.jpg


Z komputera/laptopa wygląda tak dla osób co nie chce się im zobaczyć lub im nie działa (wina może leżeć po braku SSL) też bo w wielu wypadkach np opera secure blokuje

Screenshot_5.thumb.png.5561ba88b4e1c163dde22685bd1d166d.png
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@DJRadziu458

 

CT8.PL mogę polecić przy małych stronach. wystarczy co 3 miesiące się zalogować aby konto nie zostało zawieszone. Wątpię aby tego typu link blokowali przy małych ilościach pobierania. Strona kolorystycznie do własnych potrzeb należy zmienić. Jaskrawo to dopiero jest mocno jak włączy się tło z tyłu które zmienią się co 1min 😛

Edytowane przez bela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • bela zmienił(a) tytuł na [PL/UK][SHOUTcast V1.9.8] Prosty darmowy szablon / darmowa strona do radia internetowego

 Odświeżyłem lekko stronę poprawiając kod w różnych miejscach jak i załączanie motywów. Zdjęcia zaktualizowane u góry. 

 

Link do pobrania(w pierwszym poście) ciągle będzie aktualizowany do najnowsze wersji. 

Edytowane przez bela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.