Skocz do zawartości
jarzo1234

Problem z Sambroadcaster

Polecane posty

Odinstaluj Sama (najlepiej użyj do tego programu IObitUnistaller) i spróbuj zainstalować go na nowo. Zrób to również z Firebridem (jeśli używasz tej bazy danych.)

W procesie ponownej instalacji pomoże Ci ten poradnik: https://forum.portalradiowy.pl/thread-11.html .

Jeżeli zaś była to testowa wersja pro i jej termin minął, lub płatna wersja do której nie posiadasz klucza, to miało prawo się tak zadziać.

wielokrotnie spotkałem sie z takimi problemami w tej wersji programu na nowszych systemach, historia pokazała że najlepsza opcja jest wersja 4.2.2 jak na razie prezenterzy z mojego radia którzy używają tą wersje na systemach w8 i w10 jakoś sobie radzą

Witam

Mam problem z tym programem, nie mogę zainstalowac wersji 4.2.2 na windows 10 na win 7 wszystko śmiga idealnie ale na win 10 nie.

Wywala mi błąd podczas instalacji w momencie instalowania fire coś tam z bazą danych. Próbowałem zainstalowac w zgodności z win 7 i też nie działa.

Czy jest ktoś z Was wstanie powiedzieć jak to zainstalować ? może mam jakąś dziwną instalkę ? może macie jakąś instalkę, która pójdzie na win 10 ?

Witam

Mam problem z tym programem, nie mogę zainstalowac wersji 4.2.2 na windows 10 na win 7 wszystko śmiga idealnie ale na win 10 nie.

Wywala mi błąd podczas instalacji w momencie instalowania fire coś tam z bazą danych. Próbowałem zainstalowac w zgodności z win 7 i też nie działa.

Czy jest ktoś z Was wstanie powiedzieć jak to zainstalować ? może mam jakąś dziwną instalkę ? może macie jakąś instalkę, która pójdzie na win 10 ?

Zainstaluj odrębnie Firebrida ale wersję 2.5 potem Sambroadcastera 4.2. Powinno pomóc.

Witam, miała ten sam problem, całkowitym formacie dysku nie mogłam zainstalować Sambroadcastera 4.2.2. nie załamałam się, ale drążyłam , drążyłam i znalazłam sposób, sam 4.2.2 mi się nie oprze. Osoby z problemami zapraszam do kontaktu, pomogę.

Jest jak instaluję Sambroadcater 4.9.2 odznaczam wszystkie oprócz firebirda i poźniej instalujemy wersję 4.2.2 wiem bo znajomym tak robiłem i im działa dlatego że w wersji 4.2.2 nie instaluje firebirda przez to że strona z Firebirdem została usunięta

Zainstalowałem firebirda 2.5 jak instaluje sama mam błąd systsem windows nie może odnaleźć pliku instsvc.exe i wywala. 

Przy instalacji Sama pomiń inatalację bazy Firebird . Zainstaluj wersję 4.2.2. Jezeli mowa o systemie win 8/10.

Edytowano przez Lennon

3 minuty temu, Lennon napisał:

Napisz do mnie na gg 55730822 lub lennon-kontakt@outlook.com

Ok, wysłałem maila. Aby nie było spamu nie wiem czy jestem  ślepy ale nie widzę jak pominąć instalacje bazy danych. Chyba się nie da jak wybieram inny program też są inne problemy bo innych programów nie mam zainstalowanych.