Skocz do zawartości
Lennon

Muzyka w radiach internetowych

Polecane posty

Jaki rodzaj muzyki najbardziej lubicie sluchać w radiach internetowych?

Ja osobiście uwielbiam klasyki rockowe  (lata 60-80) disco 80-90 oraz rock współczesny a także trance house i chillout.

Ja także klasyki rockowe, lata 80-90, rock oraz pop i czasem disco, muzykę klubową i tak dalej. Jest wiele gatunków muzycznych, które warto grać, wiele utworow;)

Jaki rodzaj muzyki najbardziej lubicie sluchać w radiach internetowych?

Nikt nie będzie raczej słuchał ostrego metalu skoro lubi Disco Polo. Każdy będzie szukał takich stacji, które nie dosc ze grają jego ulubione gatunki to jeszcze mają coś w sobie. Nie ma co ukrywać w dzisiejszych czasach radio internetowe w większości przypadków gra dla określonych grup np. dla użytkowników strony. Słuchacze którzy trafiają tam z przypadku albo zostają zachęceni własnie tym "czymś" albo idą dalej.  Dla mnie stacją musi zyc, sam autopilot mnie nie kręci, samą muzę mogę sobie włączyc na aimpie lub wieży. Miłe jest jak od czasu do czasu ktoś pogada ze słuchaczami.

Ja słucham np programu 3 polskiego radia, nie słucham prywatnych rozgłośni, które w kółko puszczają 20 utworów przez pół dnia

Ja jako założyciel i prezenter wolę słuchać Radio Boguś, gdzie są prawie te same przeboje jak w radiu ale bez reklam.

ja słucham tylko disco polo ten rodzaj muzyki najbardziej mi się podoba

Napisano (edytowany)

a ja słucham w internecie tylko radia Disco klimat dlatego że podoba mi się muzyka jaka jest w nim grana czyli disco polo mój ulubiony rodzaj muzyki

Edytowano przez michal
błąd w pisowni posta

Dziś "polatałem" sobie po różnych radyjkach reklamowanych na tym forum oraz z wykazu na portalu i większość "nadaje" muzykę disco polo i podobne oraz inne tzw "łupu cupu".

Ciężko znaleść coś do posłuchania z dobrej muzyki / o braku stron radia już nie wspomnę - większość ma tylko link do odsłuchu na fb /.

Gdzie się dało poczytałem tez ramówki - kilka audycji na tydzień.

Na kliku radyjkach zdarzyło mi się usłyszeć coś poza wymienionymi wyżej - jednak były to rodzynki w "cieście" discopolowego chłamu.

Nie wiem czy to ja miałem pecha - czy jest to aktualna tendencja na wszystkich radiach w necie.

Byłbym wdzięczny za podanie namiarów na radyjka grające inną muzykę.

Dnia 28.03.2018 o 17:25, Dinoz aur napisał:

Dziś "polatałem" sobie po różnych radyjkach reklamowanych na tym forum oraz z wykazu na portalu i większość "nadaje" muzykę disco polo i podobne oraz inne tzw "łupu cupu".

Ciężko znaleść coś do posłuchania z dobrej muzyki / o braku stron radia już nie wspomnę - większość ma tylko link do odsłuchu na fb /.

Gdzie się dało poczytałem tez ramówki - kilka audycji na tydzień.

Na kliku radyjkach zdarzyło mi się usłyszeć coś poza wymienionymi wyżej - jednak były to rodzynki w "cieście" discopolowego chłamu.

Nie wiem czy to ja miałem pecha - czy jest to aktualna tendencja na wszystkich radiach w necie.

Byłbym wdzięczny za podanie namiarów na radyjka grające inną muzykę.

Zapraszam. http://szpila-radio.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się