Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mirek2233

Jak pobrać listę słuchaczy z serwera SHOUTcast?

Polecane posty

witam mam pewien problem pisze swój autorski panel radiowy i mam mały problem nie wiem jak wyciągnąć listę słuchaczy z serwera shoutcast v2 i tu nasuwa się moje pytanie czy jest jakaś możliwość żeby zrobić skrypt php który jakoś by pobierał te dane o słuchaczach wystarczyło by ip czas słuchania i nazwa odtwarzacza i żeby je pobierał z shoutcast administrator z tej stronki admin.cgi bardzo proszę o jakieś rady jak to zrobić z góry dziękuje.

Do uzyskania listy słuchaczy musiałbyś przerobić klasę, którą wskazał kosti. Może wkrótce zaktualizuję ją o taką opcję.

a mniej więcej co bym musiał zrobić w tym kodzie aby to uzyskać jestem nawet gotów zapłacić aby tylko mieć ten kod. bardzo bym prosił o aktualizacje tej klasy będe mega wdzięczny.

to jak pomoże mi ktoś bardzo prosze wojtek pomożesz mi bardzo cię prosze?

matissek to co mi proponowałeś to nie oto mi chodzi napisze jeszcze raz chodzi mi o skrypt co pomoże mi wyciągnąć liste słuchaczy z shoutcast admin z tej stronki admin.cgi a dokładnie mi chodzi że jak mam powiedzmy 10 słuchaczy to żeby mi pokazywało ich w mojim panelu i chciałem aby tam było ip user agent i czas słuchania bardzo prosze o pomoc może wojtek mi pomożesz bardzo cię prosze.

Za free nikt Ci tego raczej nie zrobi . Mogę natomiast Ci kogoś polecić kto by podjął się tego oczywiście gdy mu zapłacisz. ; )

ja tylko się pytałem co pozmieniać w tej klasie shoutcast v2 lub co dodać aby to działało nie chodzi mi o gotowca moge sobie sam napisać byle bym miał jakieś wskazówki tylko oto prosze o nic więcej

Pisane na szybko, nie testowałem.

function shoutcast_stats($ip, $port, $password='', $sid=1)
{
   $ch = curl_init();
   curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, 'http://'.$ip.':'.$port.'/'.($password == '' ? 'statistics?json=1' : 'admin.cgi?pass='.urlencode($password).'&sid='.$sid.'&mode=viewjson'));
   curl_setopt($ch, CURLOPT_USERAGENT, 'Mozilla/5.0 (PortalRadiowy.pl)');
   curl_setopt($ch, CURLOPT_HEADER, 0);
   curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, true);
   curl_setopt($ch, CURLOPT_TIMEOUT, 3);
   $curl_exec = curl_exec($ch);
   return ($curl_exec ? json_decode(iconv('UTF-8', 'UTF-8//IGNORE', $curl_exec)) : false);
   curl_close($ch);
}

$shoutcast_statistics = shoutcast_stats('ip', 7000, 'haslo');
foreach ($shoutcast_statistics->listeners as $json_listener) {
   echo htmlspecialchars($json_listener->hostname); // IP słuchacza
   echo htmlspecialchars($json_listener->useragent); // Odtwarzacz słuchacza
   echo (int)$json_listener->connecttime)); // Czas słuchania
}

• Like 1

dziękuje wojtek właśnie o takie coś mi chodziło temat można zamknąć pozdrawiam a dla ciebie wojtek będe wdzięczny do końca życia jeszcze raz dziękuje wszystkim.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować