Skocz do zawartości
Robcio

Problem z nie zabezpieczonymi skryptami

Polecane posty

Po przejściu na nowy serwer wraz z protokołem ssl wystąpiły problemy na wszystkich przeglądarkach. Wszystkie skrypty pochodzące z panela radiowego zostały zablokowane.

958_skrypty.png

Na starej stronie wszystkie rzeczy w tym player, pozdrowienia online chodza bez problemu. Na nowym serwerze nie dość że za każdym razem trzeba zezwalać na wczytywanie tych skryptów to wczytuje np. playera bez statystyk

667_skrypty_3.png

Czy jest jakieś rozwiązanie tego problemu ewentualnie czy ktoś zna wtyczkę  lub kod do playera który będzie wczytywał dane tak jak na powyższym obrazku

- kto gra

- audycje

- info /to mozemy w ostateczności pominąć/

- ilość słuchaczy

kontakt@panelradiowy.pl -> Polecam :) 

I zobacz czy w kodach masz też linki do skryptów playera itp z SSL bo panel radiowy też korzysta z SSL.

• Thanks 1

Dziękuje bardzo, taka prosta i banalna sprawa. Wszystko przenosiłem ze starej strony na nową a że tam to działało od wielu lat więc nie sprawdziłem kodów, iW nowych skryptach są już działające linki z SSL.

ostatnio czytałem chyba na komputer świat ze chrome i inne przeglądarki wprowadzają coś takiego i wszystkie hostingi bez protokołu ssl będę blokowane

Przed chwilą, Little_gray napisał:

ostatnio czytałem chyba na komputer świat ze chrome i inne przeglądarki wprowadzają coś takiego i wszystkie hostingi bez protokołu ssl będę blokowane

A co to ma do tematu? :D Sprawa wyjaśniona problem naprawiony.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Utwórz nowe...