Skocz do zawartości
djkombos

chce nadawać w radiu prosze o pomoc

Polecane posty

jestem już na panel radiowy mam już jakiś serwer aktywny co dalej mam robić żeby prowadzić audycje proszę o pomoc bo jestem w tym naprawdę cienki nic nie rozumiem

Napisano (edytowany)
Dnia 6.02.2018 o 09:43, djkombos napisał:

jestem już na panel radiowy mam już jakiś serwer aktywny co dalej mam robić żeby prowadzić audycje proszę o pomoc bo jestem w tym naprawdę cienki nic nie rozumiem

Witam. 

Po pierwsze musisz uruchomić wszystkie wykupione przez siebie usługi radiowe. 

Czyli przechodzisz do danej uslugi w panelu hostingowym i je wlaczasz. 

Po drugie aby Twoja stacja nadawala 24h wypadało by wgrać muzykę do auto pilota. 

Po trzecie aby połączyć sie z Twoim serwerem potrzenujesz programu do nadawania np: sambroadcaster , winamp tudzież radioboss.

Musisz tez w ustawieniach panelu radiowego i panelu hostingu uslug radiowych po uzupełniać wszelkiego rodzaju niezbędne do uruchomienia radia dane otrzymane wraz z zakupionymi uslugami radiowymi.

Jesli będziesz potrzebował pomocy zapraszam do kontaktu lennon-kontakt@outlook.com lub gg: Lennon (55730822)

Przejdź do działu Poradniki u Nas na forum i przestudiuj wszystkie te zagadnienia o ktorych pisslem wyżej. 

Podawanie ogolnego linku prowadzacego czasem do konkurencyjnych portali  to nie jest dobry pomysł.

Mamy tu wielką skarbnice wiedzy radiowej która zawsze można rozwijać i poszerzać :)

Edytowano przez Lennon
  • Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się