Skocz do zawartości

Szukam radia poszukującego prezenterów!


KubSub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Na początku przedstawię się:

Mam na imię Jakub, mam 14 lat (prawie) i poszukuję "pracy" jako prezenter radiowy. Mam roczne doświadczenie na dwóch stacjach radiowych. Pochodzę z woj. Śląskiego, a głównie z Dąbrowy Górniczej. Poszukuję radia również z jakimś doświadczeniem i stabilnym serwerem ShoutCast. Proszę o zgłaszanie się w wiadomości prywatnej lub też w komentarzu tego postu.

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do próbki: http://www109.zippyshare.com/v/GORIgt62/file.html

 

Tym razem nie byłem taki aktywny, lecz po jakimś czasie "rozkręcam" się na antenie i zaczynam lecieć jak szalony :D Oczywiście dostosuję się do zdania zarządu, szybko wykonuję powierzone zadania. Staram się mówić wyraźnie oraz nie popełniać żadnych błędów ortograficznych, podczas pisania lub też prowadzenia audycji na antenie radia. Staram się podczas audycji używać jingli, myślę że na cele próbki nie było to potrzebne, ale uważam że i tak jest dobrze :D

Edytowane przez KubSub
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ShaKe napisał:

Wszystko ładnie i pięknie, tylko za sztywno. Brzmisz momentami jak robot,  trochę więcej luzu włóż w nagranie, cóż pozostaje czekać na nagranie z audycji.

Ładniej mi wszystko na audycji wychodzi bo wiem że grono ludzi liczy na mnie i mam szansę na pokazanie moich umiejętności. Tak na próbce to ciężko mi jest okazać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 lat później...
  • kosti zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.