Skocz do zawartości

Radio OIOM - Oddział Intensywnej Opieki Muzycznej


Rekomendowane odpowiedzi

Radio OIOM - Oddział Intensywnej Opieki Muzycznej to stosunkowo nowe radio. Powstało 8 stycznia 2023 roku i rozpoczęło swoją działalność z przytupem :) Nasza ekipa nie jest wielka, ale ludzie, którzy ją tworzą to ambitni pasjonaci, posiadający odpowiednie merytoryczne przygotowanie (wiedza o muzyce i twórcach) i to co robią, robią z pasją. W naszym radio nikogo nie trzeba wiązać zapisami regulaminu do rozgrywania konkretnej liczby godzin antenowych, gramy bo chcemy, bo lubimy i robimy to z przyjemnością :)

Jesteśmy jedynym radiem w sieci, w którym bez obaw o konsekwencje możecie opowiedzieć na czacie z jakiego radio przychodzicie i zaprosić nas oraz naszych Słuchaczy na swoje audycje. Często Prezenter prowadzący bieżącą audycję podchwyci temat i wspomni o tym na antenie. Nie konkurujemy z żadną rozgłośnią, nie pretendujemy do miana najlepszego czy największego radio w sieci. Nie uznajemy takich pojęć jak "podbieranie" prezenterów czy Słuchaczy. To nie ziemniaki w sklepie, które można zapakować do siatki i przynieść na swoje podwórko.

Co oferujemy Prezenterom?

  • świetną zgraną przyjazną ekipę przesympatycznych ludzi
  • przyjazny regulamin i luźne zasady
  • pełną swobodę w doborze repertuaru
  • pełną swobodę przy określaniu czasu trwania audycji i częstotliwości ich grania
  • pełną swobodę w zakresie wspominania o innych rozgłośniach radiowych i innych prezenterach na antenie i czacie radiowym (byle z szacunkiem)
  • nie wymagamy wyłączności (nie jest dla nas problemem jeśli jesteś członkiem ekip innych rozgłośni radiowych)
  • wysoką jakość nadawania (320 kbps)
  • pełen wgląd w statystyki
  • grupę radiową na Messengerze do wspólnych dyskusji z pozostałymi członkami ekipy

 

Co oferujemy Słuchaczom?

  • rożnorodne brzmienia muzyczne
  • audycje tematyczne
  • ambitne podejście do tematu audycji (nasze radio to nie tylko muzyka, to również konkretna merytoryczna wiedza o jej twórcach, którą przekazujemy na antenie)
  • świetną zabawę i ciekawe dyskusje na czacie radiowym
  • dużą swobodę tematyki rozmów na czacie (na czacie Radio OIOM możecie bezproblemowo mówić o innych radiach czy prezenterach otwarcie bez obaw o konsekwencje, warunkiem jest kultura osobista i szacunek)

 

Serdecznie zapraszamy Słuchaczy/Słuchaczki oraz wszystkich, którzy chcieliby u nas prowadzić swoje audycje. Masz propozycję współpracy? Jesteśmy otwarci :)

 

Strona radio:   http://www.radio-oiom.eu

Czat radiowy:   https://polfan.pl/app/room/Radio_OIOM

 

Klasyczna strona Panelu Radiowego:   http://oiom.panelradiowy.pl/radio

Grupa radiowa na FB:   https://www.facebook.com/groups/radiooiom/  

Edytowane przez prezenter.remix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona całkiem spoko zrobiona. 
Jest jednak kilka błędów. 
 

Zainstalowałeś Wordpress-a w innej domenie (fotomagik.eu), po co? 

Powoduje to problemy z wieloma rzeczami. Min. pozycjonowanie, ciasteczka, a nawet CSS.
Screenshot-2.png

Po kliknięciu w odnośnik nawigacyjny, przejdziemy i tak na domenę, w której zainstalowany jest WP. 
Screenshot-3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Kosti, ja sie kompletnie na tym nie znam. Utrzymuję hosting na główną stronę fotograficzną i tworząc stronę radio skorzystałem z wolnego miejsca na tym hostingu. Wtedy domeny radio jeszcze nie było, chciałem najpierw postawić stronę. Postawiłem więc w domenie fotograficznej, żeby było prościej. Po zakupieniu domeny nie przeniosłem jej stricte pod nową domenę , ustawiłem tylko przekierowanie. Obawiam się, że podczas takich przenosin cos bym sknocił i strona by przestała działać. A nie dysponuję aż taką ilością czasu aby stawiać ją od nowa, niestety odpowiednią wiedzą by poradzić sobie z problemami też nie dysponuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, prezenter.remix napisał:

Wiesz Kosti, ja sie kompletnie na tym nie znam. Utrzymuję hosting na główną stronę fotograficzną i tworząc stronę radio skorzystałem z wolnego miejsca na tym hostingu. Wtedy domeny radio jeszcze nie było, chciałem najpierw postawić stronę. Postawiłem więc w domenie fotograficznej, żeby było prościej. Po zakupieniu domeny nie przeniosłem jej stricte pod nową domenę , ustawiłem tylko przekierowanie. Obawiam się, że podczas takich przenosin cos bym sknocił i strona by przestała działać. A nie dysponuję aż taką ilością czasu aby stawiać ją od nowa, niestety odpowiednią wiedzą by poradzić sobie z problemami też nie dysponuję :)

Czyli strona internetowa to takie zło konieczne... byle coś tam było. Najważniejsze przecież to czat i panel radiowy. I ta mityczna dobra atmosfera i zabawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 16.04.2023 o 17:35, sam2022 napisał:

Czyli strona internetowa to takie zło konieczne... byle coś tam było. Najważniejsze przecież to czat i panel radiowy. I ta mityczna dobra atmosfera i zabawa. 

 

Strona internetowa to tak naprawde twoja wizytówka w sieci.

Jak to się mówi: "Jak Cię widzą, tak Cię piszą ".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ani moi słuchacze ani nikt inny nie narzeka na moja stronę internetową :) Można się czepić, że pod inną domeną faktycznie stoi, ale jaka to różnica dla odwiedzającego tak naprawdę? Żadna. strona jest spójna, przejrzysta, czytelna i dostarcza tych informacji, których powinna, a dostęp do nich jest łatwy, bo wszystko jest pod reką. Nie jest przeladowana pluginami ani zbędnymi treściami, ładuje się stosunkowo szybko. Więc jeśli mają mnie pisać po tym jak widzą moją stronę to jestem za :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.