Skocz do zawartości

Zlecę zrobienie strony w PHP Fusion


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Czy ktoś zajmuje się jeszcze PHP Fusion i byłby chętny zrobić stronę dla radia? Nie chodzi mi o instalację skryptu i zmianę szablonu bo tyle sam potrafię. Chodzi mi o zrobienie ciekawego stylu, z ciekawym układem strony, z grafiką, z niezbędnymi skryptami dostosowanymi do strony. Jakby ktoś chciał sobie dorobić, zarobić to proszę o kontakt na priv albo GG 1454681

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

PHP Fusion nie ma juz tak dobrego wsparcia jak było jeszcze 10 lat temu, nowe wersje mimo iż wychodzą sa mało rozwijane i dostosowywane pod Polske. Mała iliśc widżetów i dodatków sprawia iż Ci którzy kiedyś korzystali z php fusdion przesiedli sie na jak wspomniano wyżej wordpressa. WP zapewnie wiele darmowych wtyczek, jest bardzo często aktualizowany. Oferuje wszelkie rzeczy w wersjach darmowych a jesli ktos chce naprawdę super bajery to koszty sa nie duże w porównaniu z efektami. Wszelkiego rodzaju wtyczki czy dodatki typu czat forum sa proste w instalacji i obsłudze. Większość widżetów posiada polskie tłumaczenia. Na plus bogata oferta darmowych themów, a jeśli zdecydujesz się na płatny to także koszty nie sa jakieś makabryczne.

 

Sam osobiscie przez wiele lat korzystałem z fusiona chyba do wersji 8 później zaczęły sie problemy i przesiadłem się na WP, jedyne co żałuje top to iż nie zrobiłem tego wcześniej. jak pochodzisz tutaj po forum po stronkach radiowych które sie tu pojawiają możesz naprawdę znaleźć wiele fajnych rozwiązań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2022 o 18:41, Robcio napisał:

PHP Fusion nie ma juz tak dobrego wsparcia jak było jeszcze 10 lat temu, nowe wersje mimo iż wychodzą sa mało rozwijane i dostosowywane pod Polske. Mała iliśc widżetów i dodatków sprawia iż Ci którzy kiedyś korzystali z php fusdion przesiedli sie na jak wspomniano wyżej wordpressa. WP zapewnie wiele darmowych wtyczek, jest bardzo często aktualizowany. Oferuje wszelkie rzeczy w wersjach darmowych a jesli ktos chce naprawdę super bajery to koszty sa nie duże w porównaniu z efektami. Wszelkiego rodzaju wtyczki czy dodatki typu czat forum sa proste w instalacji i obsłudze. Większość widżetów posiada polskie tłumaczenia. Na plus bogata oferta darmowych themów, a jeśli zdecydujesz się na płatny to także koszty nie sa jakieś makabryczne.

 

Sam osobiscie przez wiele lat korzystałem z fusiona chyba do wersji 8 później zaczęły sie problemy i przesiadłem się na WP, jedyne co żałuje top to iż nie zrobiłem tego wcześniej. jak pochodzisz tutaj po forum po stronkach radiowych które sie tu pojawiają możesz naprawdę znaleźć wiele fajnych rozwiązań. 

 

Współczesny trend i w zasadzie standard dzisiejszych czasów to responsywność strony internetowej. 

PHP Fusion niestety nie miała jeszcze takich rozwiązań, po za tym masz rację, że nie jest wspierany co za tym idzie nadal zostaje w tyle i nie może zapewnić stabilności ani też dalszego jej rozwoju w kierunku obecnych technologii oraz rozwiązań w tej dziedzinie.

 

Natomiast WP jak najbardziej jest rozwojowy, jest wiele możliwości rozbudowy.

Zatem również polecał bym pójść koledze w tym kierunku, niżeli budować cokolwiek na nie przyszłościowym PHP Fusion, które jest zacofane.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2022 o 20:50, RUFI napisał:

Muszę w tej kwestii wprowadzić sprostowanie. W php fusion 9 silnik przebudowany,przeprogramowane na PDO. w 100% responsywne. Wsparcie owszem jest ale po śmierci autora projektu rzeczywiście nie jest najlepiej, prace nie idą tak jak kiedyś, zainteresowanie też zdecydowanie mniejsze. Po instalacji możliwość "wywalenia" błędów. Jak ktoś ogarnia podstawy programowania w php z łatwością sobie z nimi poradzi. Do wglądu STRONA PROJEKTU   oraz demówka DEMO PHP FUSION9

 

Nie wygląda to jakoś rewelacyjnie, ale to w końcu PHP Fusion.

Poprzednie wersje też jakoś szczególnie nie zachwycały. 

Pozostanę przy zdaniu, że jednak WP jest bardziej przyszłościowy dla twojego projektu, choć by dlatego, że ma pełne wsparcie, wydawane są kolejne aktualizacje skryptu, motywy i wtyczki.

Kolejnym argumentem przemawiającym za WP jest to, że dostępne są do niego setki darmowych szablonów i wtyczek co znacznie poszerza horyzonty i ułatwia jego rozbudowę w przyszłości oraz dopasowanie do danego projektu strony. Co więcej obsługa strony jak i samego panelu WP jest wręcz intuicyjna, to również ułatwia pracę z tym CMS-em i nie wymaga jakieś szczególnej wiedzy. Każdy szablon strony dowolnie możesz dopasować w prostym konfiguratorze z panelu administracji.

Co najważniejsze w przyszłości będziesz mógł samodzielnie obsługiwać cms i edytować jego wygląd czy zawartości.

Ale to oczywiście moja opinia i wcale nie musisz się z nią zgadzać.

Edytowane przez Aragon
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.