Skocz do zawartości

Jak zbanować osobe ktora ubliza szkaluje oczernia na panelu radiowym z ukrytego ip


machdi44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niedawno pojawil sie na naszym radiu osobnik który notorycznie i bezpodstawnie w sposob wulgarny obraża prezenterkę i nie jesteśmy w stanie z tym nic zrobić ponieważ to robi z ukrytego ip pisząc z panelu radiowego. I tu moje pytanie  jak można sie pozbyc takiego osobnika.

Proszę o rzeczowe odpowiedzi , z góry dziękuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. W jakim sensie ukrytego? Maskowanie Tor-em, lub VPN-em?

Pokaż jakieś zrzuty ekranu, ewentualnie same adresy IP.

 

Jeżeli dany osobnik notorycznie omija bana IP, to niestety nie ma możliwości innej blokady.

Dam ci jednak radę. Najlepiej to ignorować, powiedzieć pozostałym prezenterom, aby robili to samo. 

Wiadoma sprawa, że to nic przyjemnego czytać bluzgi na swój temat, jednak niekarmiony troll zdycha z głodu. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby kupić swój serwer www wraz z domeną i potem przekierować adres pozdrowień z panelu na swój- np: /pozdrowienia.php dodać ip delikwenta do pliku .htaccess i gość jest pozamiatany na całej Twojej domenie. :) polecam hosting firmy Slotex.pl.

Edytowane przez Jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2021 o 09:49, Jarek napisał:

Najlepiej byłoby kupić swój serwer www wraz z domeną i potem przekierować adres pozdrowień z panelu na swój- np: /pozdrowienia.php dodać ip delikwenta do pliku .htaccess i gość jest pozamiatany na całej Twojej domenie. :) polecam hosting firmy Slotex.pl.

 

Gościu jest nam znany i to dobrze, próbowałem z nim rozmawiać normalnie jak człowiek poprosiłem o to że jeśli ma jakiś problem niech zmieni radyjko. Jest ich wiele na świecie, zresztą gra sam na innych radyjkach. W odpowiedzi zostałem zwyzywany i zablokowany na wszelkich komunikatorach/stronach przez niego. Próbowałem wpłynąć na niego po przez osoby zarządzające radyjkami na których gra. Jakby nie było taki człowiek świadczy także o tych stacjach. Z różnym skutkiem/z jednego wyleciał, na innym umyli ręce nie ich sprawa co on robi gdzie indziej/ 

Zbieramy materiały bo gościu jest na tyle nie poważny że nie dość ze wyzywa  prezenterki  od najgorszych to jeszcze używał gróźb karalnych zarówno przez panel pozdrowień jak i za  za pomocą dostępnych komunikatorów. Został poinformowany że jeśli nie zaprzestanie tych rzeczy to sprawą zajmą się odpowiednie służby. tam gdzie było to możliwe został także zablokowany.

 

Co do technicznych spraw, j sam slotex umożliwia mu bycie "anonimowym". Nie można go zablokować gdyż wysyła pozdrowienia z aplikacji radiowej.  Gdy wysyłamy pozdrowienia z aplikacji na telefonie firmowanej przez slotex otrzymujemy, a właściwie nie otrzymujemy danych więc nawet umieszczenie skryptu pozdrowień na własnej stronie nic nie da bo brak danych do zablokowania.

 

 

marq11.jpg

Edytowane przez Robcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Robcio napisał:

 

Gościu jest nam znany i to dobrze, próbowałem z nim rozmawiać normalnie jak człowiek poprosiłem o to że jeśli ma jakiś problem niech zmieni radyjko. Jest ich wiele na świecie, zresztą gra sam na innych radyjkach. W odpowiedzi zostałem zwyzywany i zablokowany na wszelkich komunikatorach/stronach przez niego. Próbowałem wpłynąć na niego po przez osoby zarządzające radyjkami na których gra. Jakby nie było taki człowiek świadczy także o tych stacjach. Z różnym skutkiem/z jednego wyleciał, na innym umyli ręce nie ich sprawa co on robi gdzie indziej/ 

Zbieramy materiały bo gościu jest na tyle nie poważny że nie dość ze wyzywa  prezenterki  od najgorszych to jeszcze używał gróźb karalnych zarówno przez panel pozdrowień jak i za  za pomocą dostępnych komunikatorów. Został poinformowany że jeśli nie zaprzestanie tych rzeczy to sprawą zajmą się odpowiednie służby. tam gdzie było to możliwe został także zablokowany.

 

Co do technicznych spraw, j sam slotex umożliwia mu bycie "anonimowym". Nie można go zablokować gdyż wysyła pozdrowienia z aplikacji radiowej.  Gdy wysyłamy pozdrowienia z aplikacji na telefonie firmowanej przez slotex otrzymujemy, a właściwie nie otrzymujemy danych więc nawet umieszczenie skryptu pozdrowień na własnej stronie nic nie da bo brak danych do zablokowania.

 

 

marq11.jpg

W takim wypadku "ulgę" przyniosłoby chyba jedynie napisanie własnego panelu pozdrowień, lub zastosowanie odpowiednich wtyczek do Wordpress-a. 

Wtedy można by wyeliminować większość znanych bramek proxy, oraz konkretne adresy IP, delikwentów, którzy piszą w ten sposób w pliku .htaccess.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 21.10.2021 o 20:46, machdi44 napisał:

Witam.

Niedawno pojawil sie...

Wprowadź monitorowanie. pewnie palant trolluje jednego DJ-a? Chyba że chce strollować całe radio. Ale to bez różnicy.

Mieliśmy to samo. Koledzy byłego męża naszej Prezenterki, prowadzącej koncert życzeń, w bardzo perfidny sposób ją atakowali. Otarło się o rezygnację i depresję dziewczyny. Poradziliśmy sobie.

Ogłosiliśmy, że wprowadzamy  monitorowanie pozdrowień. Że prezenter podczas swojej audycji nie ma dostępu do konsoli pozdrowień. Pozdrowienia są przekazywane prezenterowi po sprawdzeniu przez moderatora. Prezenter którego dotyczy trolling, tez podczas audycji powtarza kilka razy, ze pozdrowienia są monitorowane i on ich nie widzi, tylko dostaje od moderatora. Podczas pierwszej audycji troll myślał ze blefujemy, ale nie usłyszał komentarza DJ-a i zdenerwowania w głosie. Potem zaczął wyzywać moderatora. Trwało to 2 może 3 audycje i słabło z każdą godziną. Umilkło. Jednak raz na jakiś czas się zdarzyło, ale się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.