Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja natomiast polecam stronę hosterion.pl maja naprawdę dobre ceny hostingu jak i domen. Do tego oferują panel radiowy w naprawdę niskich cenach a w standardzie opcja iceCast , oferują birate do ponad 300kbs do tego auto dj jest w cenie. Możliwość nagrywania audycji i wiele wiele opcji których nie posiada panelradiowy. Ceny i opcje jakie preferują są najważniejsze jeśli chodzi o opcje do 50 słuchaczy z możliwością Icecast w cenie autodj i birate nadawanie do ponad 300kbps płacimy blikiem zaledwie 34zl bez dodatkowych opłat.  Na screenach podstawowa opcja reszte polecam oblukac samemu.Screenshot_20210424-205710_Chrome.thumb.jpg.4864cad3c5b50ebb1215c9288c39d6ee.jpg

Screenshot_20210424-205659_Chrome.jpg

Edytowane przez Mat010
Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak jak dla mnie firma już na starcie odpadła. Jakiś czas temu próbowałem się z nimi skontaktować na kilka sposobów. Niestety do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi. Kontakt z potencjalnym klientem to podstawa działalności wszelakich firm które żyją dzięki klientom. Co jak co ale np. slotex tutaj błyszczy. Kontakt oraz pomoc techniczna godne polecenia.

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś czas temu, wykupiłem Hosteriona na miesiąc i potestowałem co tam jest w środku. Niestety, albo i stety, nie znalazłem tam nic co skusiłoby mnie do zostawienia go na stałe. Tak jak i pozostałe krajowe serwisy radiowe (Slotex i Radiohost) Auto Dja-a mają opartego na centovii. Akurat ten sposób zarzadzania muzyką w autopilocie nie spełnia moich oczekiwań. Nie jestem w stanie zrobić tego co potrzebuje. Nie znaczy to ze wszystkie zagraniczne serwisy to dają. Tam też większość oparta jest na centovii. Jest na szczęście kilka które mają inne narzędzia do autopilota i te dają mi zdecydowanie więcej możliwości. 

Edytowane przez wuzet
Odnośnik do odpowiedzi