Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Mat010 napisał:

Robcio a pochwal się jaka ty masz stronę zobaczymy czy na 10 lat przygody twojej jest to adekwatne z twoimi umiejetnosciami. Podaj link bo nie chce mi się szukać. 

7 godzin temu, UKRADIOFM napisał:

Podpisuję się pod postem kolegi , 

Też nie chce mi się szukać A chętnie bym zajrzał .. ocenił . Każdy z nas ma swój styl tworzenia strony , I każdy z nas ma swój sposób przekazywania treści na stronie Osobie odwiedzającej . 

Podejrzewam, że to radio, które ma w podpisie... Ale mogę się mylić.

Mimo wszystko, to nie temat o radiu Secretland, tylko o Ukradio. 

Jeśli w tym dziale istnieje takowy wątek, odnajdźcie i oceńcie jego stronę.

"Nie chce mi się" - to nie wytłumaczenie. 

• Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ocena zwykłego (acz spostrzegawczego) słuchacza radia:

Skala ocen: 1 - 6

1. Strona

- design - 2

- kontent - 1

- ergonomia - 2

2. Muzyka

- spójność tematyczna - 4 (jest w miarę spójnie z małymi odlotami w kierunku dance-club, reggae -> ocena z odsłuchu od 15:50 do 16:45)

- jakość nadawania - 5 (256kbps 44,1kHz stereo zasługuje na pochwałę)

- jakość prezentowanego materiału - 3 (materiał różnej jakości, bez wyrównanego poziomu audio, bez nałożonego procesora DSP, niektóre utwory w wersji maxi,  mix point ustawiony na 4 lub 5 sekund to już absurd)

- oprawa muzyczna - 2 (można zauważyć że jest ale puszczana w sposób zupełnie losowy, brak oprawy dedykowanej dla tego radia, voice track "to jest nowość" puszczany przed utworem z lat 80ych 🙂  )

Podsumowanie:

Duuuużo pracy, dużo nauki, więcej pokory i mniej skłonności do utarczek słownych - z takim nastawieniem nie znajdziesz partnerów do projektu.

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Marecki napisał:

Ocena zwykłego (acz spostrzegawczego) słuchacza radia:

Skala ocen: 1 - 6

1. Strona

- design - 2

- kontent - 1

- ergonomia - 2

2. Muzyka

- spójność tematyczna - 4 (jest w miarę spójnie z małymi odlotami w kierunku dance-club, reggae -> ocena z odsłuchu od 15:50 do 16:45)

- jakość nadawania - 5 (256kbps 44,1kHz stereo zasługuje na pochwałę)

- jakość prezentowanego materiału - 3 (materiał różnej jakości, bez wyrównanego poziomu audio, bez nałożonego procesora DSP, niektóre utwory w wersji maxi,  mix point ustawiony na 4 lub 5 sekund to już absurd)

- oprawa muzyczna - 2 (można zauważyć że jest ale puszczana w sposób zupełnie losowy, brak oprawy dedykowanej dla tego radia, voice track "to jest nowość" puszczany przed utworem z lat 80ych 🙂  )

Podsumowanie:

Duuuużo pracy, dużo nauki, więcej pokory i mniej skłonności do utarczek słownych - z takim nastawieniem nie znajdziesz partnerów do projektu.

Owszem nie posiadam , jeszcze" dedykowanej oprawy muzycznej w postaci Jingle i wstawki . Jak opisałem wyżej .. dopiero co wystartowałem , dopiero co .. staram się radio rozwijać I inwestować w nie . Lecz z umiarem gdyż są rzeczy ważne I ważniejsze . Co do Jingli jakieś tam Jingle wstawiłem .. ustawiłem na min 10 poziom rzadkiego odgrywania . Jednak ten JINGIEL nowość . Być może nie zauważalnie wkradł mi się przy ładowaniu na autopilot .  Jeżeli chodzi o czas , przejścia autopilota między utworami bo to on gra I to autopilot decyduje kiedy skruci dany utwór albo w jakim czasie zakończy odgrywanie by przejść do następnego . Ja domyślnie ustawiłem xfade 8sec przed końcem może wchodzić następny utwór . 

Jak najbardziej nastawiony jestem na wszystkie uwagi . Przyjmuje je z pokorą , I na bieżąco staram się usunąć możliwie , problem.

Pozdrawiam ! 

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.04.2021 o 20:57, Mat010 napisał:

Robcio a pochwal się jaka ty masz stronę zobaczymy czy na 10 lat przygody twojej jest to adekwatne z twoimi umiejetnosciami. Podaj link bo nie chce mi się szukać. 

Nie musisz szukać, wystarczy kliknąć w moją sygnaturkę (to ten obrazek pod spodem). Co do moich umiejętności... nie ma co tu mówić o umiejętnościach jako takich bo te posiada np. kosti. Wcześniej było więcej kombinowania bo strona przez ponad 8 lat stała na phpFusion, tam trzeba było trochę popracować głową ale wystarczył inetrnet i znajomość htmlu. Od października 2018 strona została zmieniona i  oparta jest o Wordpressa i tam zbyt dużo nie trzeba umiejętności. Moja praca to przerobiony i dostosowany them, trochę dostosowanych wtyczek. Trochę grafik zrobionych prze zemnie. Player zrobiony przez kostka. Cały sęk w tym żeby wyglądało to estetycznie, zachęcało do przeglądania i powrotu a to chyba się mi udało 

Oto statystyki odwiedzin od października 2018

cJ34KH6.png

Pierwsza kolumna to unikatowe wejścia, druga to wszystkie wejścia. Jak na 1,5 roku bo przez ten okres mniej wiece3j są zbierane te statystyki i mały serwis skierowany do określonej grupy ludzi chyba nie jest aż tak słabo.

Edytowane przez Robcio
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.04.2021 o 22:24, UKRADIOFM napisał:

Cześć ! Nazywam się Marcin . 

Muzyka pasjonuje się od dziecka . 

Jako Prezenter  działam od 2011 r Obecnie od końca 2019 r zrobiłem całkowita przerwę od jakich kolwiek audycji radiowych ! Natomiast .. postawiłem na coś własnego , coś nowego .. coś co różni się od Innych e-stacji radiowych . ,Tzw" radio na wakacje . Bo śledząc radia internetowe nie działają dłużej jak w okresie wakacyjnym , A później .. nie ma. Ale My nie o tym .. chciałbym z przyjemnością zaprezentować Wam mój projekt radiowy Oraz początkowe założenie działania ? . 

Mój projekt - UK RADIO FM RADIO Z POLSKI GRAJACE DLA ZAGRANICZNYCH SŁUCHACZY . O Tym też opowiem .. 

Dla czego UK RADIO FM? Dla tego UK RADIO FM iż , jako założenie postawiłem na 5 gatunków muzycznych które będą wyróżniać nasza stację radiową , POP,DANCE , EURODANCE, DISCO,EURODISCO 

Z całkowitym wykluczeniem gatunku muzycznego DISCO POLO Gdyż .. tego gatunku muzycznego gra każda e-stacja . 

Jako założenie działania e- stacji UK RADIO FM  założyłem 1 rok Do marca 2022r jeżeli do tego czasu e-stacja technicznie będzie miała Słuchaczy , załogę - prezenterów -grafikow- osoby Techniczne  o tym za chwilę .. 

Radio zaczęło transmisje 24/25 marzec br , wg statystyki serwera radiowego raportu 14 dniowego wyglądają następująco : łączna liczba słuchaczy 338. 26%Poland 38%Germany Pozostałe kraje po 5% 10% to Czech Republic, Austria,Australia,France,Unaited States, Chiny ,France. Unikalne Kraje ? 31 Państw . 

Dalej troszkę o radiu ... UK RADIO FM nie jest e-radiem na wakacje ! 

Wobec tego projektu mam wiele poważnych planów , również uzyskanie licencji w przyszłości Aby radio było legalne całkowicie pod względem odgrywanych utworów MP3 . A także w przyszłości przewiduje wejść w eter pasma FM  stać się nowa stacja radiowa na fali muzycznej . Która po za gatunkiem muzycznym , POP,DANCE, EURODANCE, DISCO, EURODISCO . Będziemy mogli zaprezentować .. więcej gatunków muzycznych . 

Na chwilę obecną strona radia korzysta z wszelkich możliwych zabezpieczeń https Oraz posiada certyfikat SSL . 

W Tej chwili .. szukamy osób na Poszegolne stanowisko : GRAFIK - TECHNIK- MODERATOR- 

Także prezenterzy są bardzo mile widziani . 

Jeżeli w skrócie po wyższy plan założenia radia Ciebie przekonał , I chciał byś pomoc w rozwoju ? 

Napisz : redakcja@ukradiofm.pl

http://ukradiofm.pl 😉

Poprawiony Wygląd strony https://ukradiofm.pl

Screenshot_2021-04-24-14-33-04-186_com.android.chrome.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

Co chwile zmieniasz templatke... To już chyba 5 wygląd Twojej strony jaki widzę...

Mówiłem Ci, dokończ to na spokojnie, poproś kogoś o pomoc jak czegoś nie ogarniasz.

Zastanów się jeszcze 5 razy, czy faktycznie WP jest Ci potrzebny...

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, kosti napisał:

Co chwile zmieniasz templatke... To już chyba 5 wygląd Twojej strony jaki widzę...

Mówiłem Ci, dokończ to na spokojnie, poproś kogoś o pomoc jak czegoś nie ogarniasz.

Zastanów się jeszcze 5 razy, czy faktycznie WP jest Ci potrzebny...

Strona już skończona , znalazłem pomoc .  Tym samym bardzo Dziękuję tej osobie za poświęcenie czasu , Oraz przebudowę strony wg moich wytycznych . 

https://ukradiofm.pl

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Masz pomysł na własną audycję ? Chcesz spróbować swoich sił w radio i bawić się razem z nami ? Zapraszamy.

W związku z rozwojem i ambitnymi planami radiowymi zapraszamy do współpracy osoby chcące prowadzić własne audycje w UK RADIO FM

Macie fajne pomysły ? Zrealizujmy je wspólnie 

Wymagania

-ciepłego i miłego dla ucha głosu

– dobrego mikrofonu ponieważ głos musi być dobrze słyszalny dla słuchaczy

– umiejętności posługiwania się programu do nadawania muzyki przez Internet

– nie nagannej dykcji i umiejętności płynnego czytania (np. pozdrowień od słuchaczy)

– pozytywnego myślenia i dobrego poczucia humoru

– wysokiego poziomu kultury osobistej

– umiejętności pracy w zespole

– często aktualizowanego zbioru muzycznego

– dobrego łącza internetowego

– dobrej karty muzycznej

Nie czekaj .. zgłoś się do nas 

https://ukradiofm.pl - redakcja@ukradiofm.pl

Edytowane przez UKRADIOFM
Odnośnik do odpowiedzi

Czytam powyższą dyskusję i nachodzi mnie taka refleksja .... Jesteśmy w Polskojęzycznym internecie. Jesteście jak się domyślam Polakami. Robicie radia po Polsku i dla Polaków. Czyli podstawowym narzędziem słownym jest język Polski. Dlaczego więc tak często używacie go niepoprawnie i z błędami? Ponadczasowe pisze się razem. To taki na szybko przykład z zamieszczonej reklamy kilka postów wyżej. W całej dyskusji jest tego dużo więcej. Sorry Panowie, ale jeśli tak podchodzicie do robienia radia, jak do poprawności językowej, to nie jest to amatorska zabawa w radio, tylko amatorszczyzna. 

Odnośnik do odpowiedzi
27 minut temu, wuzet napisał:

Czytam powyższą dyskusję i nachodzi mnie taka refleksja .... Jesteśmy w Polskojęzycznym internecie. Jesteście jak się domyślam Polakami. Robicie radia po Polsku i dla Polaków. Czyli podstawowym narzędziem słownym jest język Polski. Dlaczego więc tak często używacie go niepoprawnie i z błędami? Ponadczasowe pisze się razem. To taki na szybko przykład z zamieszczonej reklamy kilka postów wyżej. W całej dyskusji jest tego dużo więcej. Sorry Panowie, ale jeśli tak podchodzicie do robienia radia, jak do poprawności językowej, to nie jest to amatorska zabawa w radio, tylko amatorszczyzna. 

Nie oceniaj książki po okładce  . Wszędzie zdażają się błędy w druku , w gazetach, książkach o której wspomniałem . A nawet oglądając film .. znajdziemy błąd w literówce . 

Nie rozumiem tylko jak jest cel twojego wpisu ? Co chciałbyś przekazać drogo Panie ?. Ja wiem jaki jest harakter twojego wpisu , czysty hejt ;) podsmiech*jka ;)

Jednak drogi Panie takie komentarze .. nie działają na mnie negatywnie . Ale mam na to radę ! Spedz kilka dni z moim radiem , spójrz ile pracy czasu I poświęcenia w to wkładam . Aby mogło to być .. jak to nazwałeś " Amatorszczyzna" ? Wtedy ocen 👍 Pozdrawiam 

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, UKRADIOFM napisał:

harakter

Sorry.

Nie hejtuję. Wręcz odwrotnie. Kibicuje każdemu "dobremu" projektowi radiowemu. Nawet chętnie pomogę i doradzę. Sam przerabiałem tworzenie własnego radia, współpracę z innymi. Trochę doświadczeń sięga jeszcze początku wieku z radiofonią naziemną.  Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, wuzet napisał:

Sorry.

Nie hejtuję. Wręcz odwrotnie. Kibicuje każdemu "dobremu" projektowi radiowemu. Nawet chętnie pomogę i doradzę. Sam przerabiałem tworzenie własnego radia, współpracę z innymi. Trochę doświadczeń sięga jeszcze początku wieku z radiofonią naziemną.  Pozdrawiam

Mój projekt jest dobry Mój projekt ma plan na siebie . Pisałem o tym w wielu postach . Nie jest to radio na chwilkę . Z góry założyłem działanie radia przez 1 rok . Co będzie dalej .. czas pokaże . Radio wygląda jak wygląda , działam sam I mam ku temu ograniczone narzędzia pracy . Ale idę w zaparte nie poddaje I walczę choć nie jest łatwo . Walczę bo to mój cel , chce dla Was dla słuchaczy stworzyć zaje*iste radio . 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, wuzet napisał:

Widzę kolega polonista. Nie żebym się czepiał bo sam popełniam błędy zarówno te ortograficzne jak i interpunkcyjne, nie wspomnę o składni ale... No właśnie ale proponuję zanim zaczniesz zwracać uwagę zacząć od siebie. Obrońca języka ojczystego używający zamiast przepraszam Panowie - Sorry Panowie?? Rozumiem że Panowie z dużej litery ze względu na szacunek?? Przy okazji poprawna forma to "polskojęzycznym".  Nie jestem specjalistą ale nad interpunkcją w powyższej wypowiedzi pewnie też można by się pochylić.

• Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

Polonistą nie jestem. Edukację zakończyłem maturą 😉 
Zwróciłem uwagę na błąd w oficjalnym materiale publikowanym w internecie, jakim był "screen" strony radia. Może niepotrzebnie wylałem ogólny mój żal do pseudo radiowej gawiedzi zalewającej internet na Was. Nie mniej jednak co zauważam od dłuższego czasu, to totalny brak chęci do używania normalnego języka, na rzecz niepoprawnych form. Powtarzam to z uporem maniaka, że jakie by radio nie robić, czy dla kilku znajomych, czy z ambicją na setki/tysiące słuchaczy, siadając za mikrofon i mówiąc do słuchaczy, stajemy się osobami publicznymi i powinniśmy dbać o kulturę i poprawność. Zarówno tą językową jak i warsztatową. To już jest jednak kolejny wielki problem, być może na inną dyskusję. Mianowicie większość tzw. prezenterów, nie ma najczęściej bladego pojęcia o podstawowych zasadach jakie obowiązują w radiofonii.

Najgorsze w takich dyskusjach to okopywanie się na swoich pozycjach. Najczęściej słyszę argument że jestem amatorem, robię to dla zabawy i za darmo i nie muszę znać tych zasad, bo najważniejsza jest dobra zabawa. Jeszcze raz powtórzę. Nie atakuje i nie traktujcie tego jako hejt, atak. Trzymam się zasady że człowiek uczy się całe życie  ... a i tak głupi umiera 😉

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, wuzet napisał:

Polonistą nie jestem. Edukację zakończyłem maturą 😉 
Zwróciłem uwagę na błąd w oficjalnym materiale publikowanym w internecie, jakim był "screen" strony radia. Może niepotrzebnie wylałem ogólny mój żal do pseudo radiowej gawiedzi zalewającej internet na Was. Nie mniej jednak co zauważam od dłuższego czasu, to totalny brak chęci do używania normalnego języka, na rzecz niepoprawnych form. Powtarzam to z uporem maniaka, że jakie by radio nie robić, czy dla kilku znajomych, czy z ambicją na setki/tysiące słuchaczy, siadając za mikrofon i mówiąc do słuchaczy, stajemy się osobami publicznymi i powinniśmy dbać o kulturę i poprawność. Zarówno tą językową jak i warsztatową. To już jest jednak kolejny wielki problem, być może na inną dyskusję. Mianowicie większość tzw. prezenterów, nie ma najczęściej bladego pojęcia o podstawowych zasadach jakie obowiązują w radiofonii.

Najgorsze w takich dyskusjach to okopywanie się na swoich pozycjach. Najczęściej słyszę argument że jestem amatorem, robię to dla zabawy i za darmo i nie muszę znać tych zasad, bo najważniejsza jest dobra zabawa. Jeszcze raz powtórzę. Nie atakuje i nie traktujcie tego jako hejt, atak. Trzymam się zasady że człowiek uczy się całe życie  ... a i tak głupi umiera 😉

Obecny komentarz wykracza po za temat prawidłowy wpisu , temat wpisu jest kategorią " Szukam Radia /Prezentera . 

Natomiast żale , I poglądy na temat prowadzenia e-radia Albo używania przez prezenterów polszczyzny .. proszę do odpowiedniego działu tematycznego . Takiego typu komentarze negatywnie wpływają na reklamę mojego radia . 

Z wyrazami szacunku - UK RADIO FM

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie...  za chwilę się pozabijacie.

A temat rzeczywiście dotyczy konkretnego radia więc jak gdyby powstał offtopic.

Ogólne dyskusje o radiach internetowych<-- w tym dziale możecie kontynuować temat polszczyzny i używanego języka w eterze.

• Thanks 1
Odnośnik do odpowiedzi

Wracam zatem do tematu, czyli UK RADIO FM.

Oglądnąłem stronę, posłuchałem radia.

Zapytam na początek, czy masz jakieś doświadczenie radiowe? Jeśli możesz i zechcesz to napisz w skrócie jakie.

Co do strony. Plus że jest to nowoczesny i przejrzysty szablon. Co do treści, której jest niewiele jak na razie, zakładka O nas. To już jest jednak tekst na stronie który jest ogólnodostępny w sieci. Sporo błędów. Warto zrobić korektę. Ktoś wchodząc na stronę i czytając taki tekst, wyrabia sobie opinie czego może się dalej spodziewać. Co innego nasze dyskusje na forum. Tutaj jak w normalnej rozmowie miedzy ludźmi, trafiają się każdemu błędy, używamy skrótów myślowych itp.

Co do emisji, to słyszę muzykę i w ciągu kilkunastu minut usłyszałem jeden jingiel. Prawdopodobnie darmowy, dostępny w sieci. Nie słychać jingli identyfikujących radio. Co do samej muzyki, to już rzecz gustu, a o gustach się ponoć nie dyskutuje. Jeszcze jedna rzecz wpadła mi w oko. Piosenka Sławomira. Mp3 przekonwertowane z youtuba najprawdopodobniej. Na początku piosenki jest jakaś rozmowa z teledysku, której być może w czystej piosence nie ma, ale to szczegół. Natomiast bardziej chodzi mi o opis piosenki w playerze, gdzie pojawia się tekst "Official video". Mało profesjonalne. Warto poświęcić trochę czasu i popracować nad takimi opisami.

Przy okazji zapytam, jak sprawa praw autorskich jest rozwiązana? Jeszcze jedno pytanie co do samej nazwy. Sugeruje ona powiązania z Wielką Brytanią. Czy charakter radia będzie jakoś związany z tym faktem ?

Edytowane przez wuzet
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 godzin temu, wuzet napisał:

Wracam zatem do tematu, czyli UK RADIO FM.

Oglądnąłem stronę, posłuchałem radia.

Zapytam na początek, czy masz jakieś doświadczenie radiowe? Jeśli możesz i zechcesz to napisz w skrócie jakie.

Co do strony. Plus że jest to nowoczesny i przejrzysty szablon. Co do treści, której jest niewiele jak na razie, zakładka O nas. To już jest jednak tekst na stronie który jest ogólnodostępny w sieci. Sporo błędów. Warto zrobić korektę. Ktoś wchodząc na stronę i czytając taki tekst, wyrabia sobie opinie czego może się dalej spodziewać. Co innego nasze dyskusje na forum. Tutaj jak w normalnej rozmowie miedzy ludźmi, trafiają się każdemu błędy, używamy skrótów myślowych itp.

Co do emisji, to słyszę muzykę i w ciągu kilkunastu minut usłyszałem jeden jingiel. Prawdopodobnie darmowy, dostępny w sieci. Nie słychać jingli identyfikujących radio. Co do samej muzyki, to już rzecz gustu, a o gustach się ponoć nie dyskutuje. Jeszcze jedna rzecz wpadła mi w oko. Piosenka Sławomira. Mp3 przekonwertowane z youtuba najprawdopodobniej. Na początku piosenki jest jakaś rozmowa z teledysku, której być może w czystej piosence nie ma, ale to szczegół. Natomiast bardziej chodzi mi o opis piosenki w playerze, gdzie pojawia się tekst "Official video". Mało profesjonalne. Warto poświęcić trochę czasu i popracować nad takimi opisami.

Przy okazji zapytam, jak sprawa praw autorskich jest rozwiązana? Jeszcze jedno pytanie co do samej nazwy. Sugeruje ona powiązania z Wielką Brytanią. Czy charakter radia będzie jakoś związany z tym faktem ?

Drogi Panie , przewijając działy forum - portalradiowy.pl . W odpowiednich sekcjach , znajdziesz wszystko o projekcie I całym pomyśle radiowym , UK RADIO FM. Ale mam czas , poświęcę się i przytoczę mniej więcej.. projekt I pomysł na radio raz jeszcze. 

Otóż , UK RADIO FM jest w całości bliźniaczym projektem IPLAY RADIO FM -- IPLAY RADIO FM , które powstało w 2018 r Ale zakończyło działanie po kilku miesiącach , ze względu na brak zainteresowania . Unikalna Albo mało oryginalna nazwa radia . Na tym samym projekcie powstało UK RADIO FM które jak pisałem wyżej , jest projektem bliźniaczym radia . 

Jaki jest pomysł radia , co jestem w stanie słuchaczom zaoferować, jako założyciel radia .  Pomysł na radio jest stworzony na konkretnych zasadach I etapach w trakcie rozwoju radia . Pierwszy etap startu - 25.03.2021 rozpoczęcie transmisji radia w internecie Na jasno określonych gatunkach muzycznych - Dance Disco Eurodisco Eurodance Rock RockBallads RockClasic I Pop . Takiego gatunku muzyki , nasi słuchacze mogą na pewno . Spodziewać się od radia UK RADIO FM . UK RADIO FM Jest e-radiem które dopiero się rozwija , kolejnymi etapami radia jest, pozyskiwanie słuchaczy . Zależy mi na słuchaczach w wieku od 20 roku życia . Stąd jasno określone gatunki muzyki . UK RADIO FM nie posiada jeszcze , dedykowanej oprawy muzycznej , jednak nie oznacza to że nie będzie takie oprawy nigdy. 

Czy UK RADIO FM jest powiązane z Wielką Brytanią ? Tak ! Radio jest powiązane z Wielką Brytanią . I w tych rejonach już po malutku osiągam nie wielką ilość słuchaczy którzy słuchają i wracają. 

W kolejnych etapach rozwoju UK RADIO FM będę kładł nacisk na inwestycje takie jak , dedykowany wygląd strony , dedykowany flash player na stronie , również oprawa muzyczna dedykowana .  

Tak w skrócie ... O UK RADIO FM Pozdrawiam 😊😊

Edytowane przez UKRADIOFM
Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, UKRADIOFM napisał:

dedykowany flash player na stronie

wszelkie bajery flashowe niestety są już nie wspierane i znikają, proponuje tutaj pomoc kostka który stworzy ci odtwarzacz w html5 dostosowany do twojej strony

• Like 1
Odnośnik do odpowiedzi

Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Ci powodzenia w realizacji tego projektu. Swoją opinie na jego, jak i Twój temat, pozostawię już dla siebie 🙂

Pozdrawiam.

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, wuzet napisał:

Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Ci powodzenia w realizacji tego projektu. Swoją opinie na jego, jak i Twój temat, pozostawię już dla siebie 🙂

Pozdrawiam.

Dziękuję Bardzo . Również Życzę Powodzenia 👌

Odnośnik do odpowiedzi