Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

UK RADIO FM
Szanowni Słuchacze!

Witamy na stronie internetowej Radia UK RADIO FM
Nasz zespół złożony jest z doświadczonych, znających problematykę lokalną dziennikarzy i prezenterów. Kochamy wszystko, co taneczne, i nie tylko

Dla kogo gramy?
Jesteśmy stacją stworzoną z myślą o słuchaczach w wieku młodszym Jak i Starszym ..  Nie jesteśmy Radiem typu ( JAZDA LECIMY).
Jednak swoją ofertą muzyczną i programową staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom wszystkich słuchaczy.

Co gramy?.
Przede wszystkim dominują dźwięki największych przebojów lat 70., 80. i 90. Oprócz nich usłyszycie na naszej antenie utwory mniej znane, lecz równie pozytywnie wpływające na Wasz nastrój i przywołujące miłe wspomnienia! A do takich piosenek z pewnością należą także utwory naszych Słuchaczy.
RADIO

AdobeStock_132815343-Converted.jpg

Edytowane przez UKRADIOFM
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dobry Wieczór i Dzień Dobry Radiowcy Oraz Słuchacze 😊😊

Jak wiecie.. UK RADIO FM Jest radiem powstałym całkiem nie dawno ! Wciąż prowadzimy prace konserwacyjne strony , Tak aby czytanie I przegląd był prosty i przejrzysty . Jednak w dniu dzisiejszym .. nasza strona Radia w dniu dzisiejszym została dostosowana do urządzeń mobilnych 👌👌 z zupełnie osobnym disegnem niż strona pierwotna .

Na naszej stronie .. słuchaczowi oferujemy , mnóstwo dobrej I ciekawej muzyki 👍 A gdyby słyszany kawałek wpadł w 👂? Jest zakładka ostatnio zagrane .. tam można podpatrzeć tytuł .. no i wiadomo co nie ? 😁😁 Czat ? Na chwilę obecną nie przewidujemy kontakt czat natomiast jest FB Dostępny na stronie 👉 ZOSTAW LIKE . Wciąż się rozwijamy .. poszukujemy słuchaczy , prezenterów ..  Bo my stawiamy na jakość 💪💪 nie ilość.  RADIO

IMG_20210401_222228.jpg

Aktualizacja adresu www
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W w kilku I wielu słowach opiszę nasza e-stacje UK RADIO FM . 

Czym dokładnie jest UK RADIO FM , Jakie założenia I plany ma e-radio UK RADIO FM  ? .

UK RADIO FM Jest na chwilę obecną strumieniem internetowym Odgrywającym tylko muzykę , oraz Jingle/ wstawki reklamowe . 

Jakie Plany ? .. Z Założenia na poprzednim projekcie e-radia IPLAY RADIO FM które to UK RADIO FM Jest bliźniaczym projektem e-stacji  Do naszych słuchaczy zakładamy dotrzeć po przez wyróżniającą unikatowa propozycje gatunków muzycznych takich jak , dance Eurodance , Disco, Eurodisco, Pop . 

Gdyż taki gatunek muzyczny jest wciąż na topie najczęściej wyszukiwanych I słuchanych gatunków muzycznych . 

Z założenia zakładamy również , stopniowe wprowadzanie do e-stacji UK RADIO FM nowości muzycznych którymi stopniowo będziemy wdrażać naszych stałych I nowych słuchaczy . A także stopniowo uruchamiać w e-stacji UK RADIO FM prowadzenie pewnego rodzaju TOP LIST-Y . 

Z założenia Planu UK RADIO FM Plan działania e-stacji UK RADIO FM to minimum 1 rok do marca 2022 w tym czasie będziemy kładli mocny nacisk na , pozyskiwanie nowych stałych słuchaczy po przez , prosta I rzetelną reklamę radia Podając prawdziwe Informacje i imię e-stacji UK RADIO FM . UK RADIO FM Jest bliźniaczym projektem kiedyś działającej e-stacji IPLAY RADIO FM które po założeniu w 2018 upadło po roku , że względu na małe zainteresowanie Unikalna nazwa e-stacji.  Nasze nie oficjalne motto E-stacji : rób to co kochasz .. dąż do celu. 

Czego w naszym radio nie zobaczycie ? W UK RADIO FM nie spotkamy żadnego rodzaju czatu  z założenia nie jest to element uniemożliwiający kontakt z prezentem , A słuchacze przekazywać sobie wiadomości mogą po przez Pozdrowienia za pośrednictwem e-stacji I prezentera prowadzącego . 

W Tej chwili zapraszam do współpracy  poszukiwani są , webmaster-technik /grafik . Prezenterzy min od 20 roku życia . Osoba do obsługi e-mail radiowych . Osoba odpowiadająca za rekrutację kolejnych prezenterów. 

wszelkie informacje na  https://ukradiofm.pl

Zastrzegam Prawo Kopiowania Pomysłu który Jest Całym Projektem radia stworzonym dla UK RADIO FM I Właścicielem jest UK RADIO FM .

Edycja www
Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

UK RADIO FM . 

Czym dokładnie jest UK RADIO FM , Jakie założenia I plany ma e-radio UK RADIO FM  ? .

UK RADIO FM Jest na chwilę obecną strumieniem internetowym Odgrywającym tylko muzykę , oraz Jingle/ wstawki reklamowe . 

Jakie Plany ? .. Z Założenia na poprzednim projekcie e-radia IPLAY RADIO FM które to UK RADIO FM Jest bliźniaczym projektem e-stacji  Do naszych słuchaczy zakładamy dotrzeć po przez wyróżniającą unikatowa propozycje gatunków muzycznych takich jak , dance Eurodance , Disco, Eurodisco, Pop . 

Gdyż taki gatunek muzyczny jest wciąż na topie najczęściej wyszukiwanych I słuchanych gatunków muzycznych . 

Z założenia zakładamy również , stopniowe wprowadzanie do e-stacji UK RADIO FM nowości muzycznych którymi stopniowo będziemy wdrażać naszych stałych I nowych słuchaczy . A także stopniowo uruchamiać w e-stacji UK RADIO FM prowadzenie pewnego rodzaju TOP LIST-Y . 

Z założenia Planu UK RADIO FM Plan działania e-stacji UK RADIO FM to minimum 1 rok do marca 2022 w tym czasie będziemy kładli mocny nacisk na , pozyskiwanie nowych stałych słuchaczy po przez , prosta I rzetelną reklamę radia Podając prawdziwe Informacje i imię e-stacji UK RADIO FM . UK RADIO FM Jest bliźniaczym projektem kiedyś działającej e-stacji IPLAY RADIO FM które po założeniu w 2018 upadło po roku , że względu na małe zainteresowanie Unikalna nazwa e-stacji.  Nasze nie oficjalne motto E-stacji : rób to co kochasz .. dąż do celu. 

Czego w naszym radio nie zobaczycie ? W UK RADIO FM nie spotkamy żadnego rodzaju czatu  z założenia nie jest to element uniemożliwiający kontakt z prezentem , A słuchacze przekazywać sobie wiadomości mogą po przez Pozdrowienia za pośrednictwem e-stacji I prezentera prowadzącego . 

W Tej chwili zapraszam do współpracy  poszukiwani są , webmaster-technik /grafik . Prezenterzy min od 20 roku życia . Osoba do obsługi e-mail radiowych . Osoba odpowiadająca za rekrutację kolejnych prezenterów. 

wszelkie informacje na UK RADIO FM

Zastrzegam Prawo Kopiowania Pomysłu który Jest Całym Projektem radia stworzonym dla UK RADIO FM I Właścicielem jest UK RADIO FM . 

IMG_20210415_183033.jpg

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, UKRADIOFM napisał:

Zgłosiłem moderatorom by usunęli wcześniejsze tematy . Gdyż założyłem nowy zaktualizowany . 

Pozdrawiam ;)

Nie będziemy usuwać tamtych tematów. Połączyłem je. Nie rób spamu. 😉  

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, kosti napisał:

Nie będziemy usuwać tamtych tematów. Połączyłem je. Nie rób spamu. 😉  

Nie robię spamu . Po prostu chce z aktualizować ważne dla mnie tematy . Usuwając wcześniejsze które wykroczyły całkowicie po za temat . I są dla mnie negatywna opinia reklamy .  

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.04.2021 o 17:29, UKRADIOFM napisał:

(...)W Tej chwili zapraszam do współpracy  poszukiwani są , webmaster-technik /grafik(...)

Kiedyś coś tam dłubałem, jakby coś to napisz PW może coś ogarniemy :)

• Thanks 1
Odnośnik do odpowiedzi

UK RADIO FM Przechodzi na wyższy poziom . 

Jako że samodzielnie prowadzę swoją stronę radiową , wyszukuje dobrych sprawdzonych sposobów jak najlepszej reklamy UK RADIO FM  Oraz staram się dotrzeć do jak największej liczby Słuchaczy  .. 

Chciałem wstępnie zapowiedzieć kolejna nowość w UK RADIO FM dzięki której wszystko będzie na kliknięcie jednego palca . Odsłuch , kontakt z Prezenterem , system pozdrowień . Oraz informacje o nadchodzących audycjach w UK RADIO FM . A wszystko to w jednej aplikacji specjalnie dedykowanej dla klientów serwera radiowego . 

UK RADIO FM - Z takiego dodatku jak najbardziej będzie już nie bawem korzystać ! UK RADIO FM W DEDYKOWANEJ APLIKACJI NA ANDROID/IOS .

UK RADIO FM Od kiedy w aplikacji ? Zakładam że od połowy czerwca UK RADIO FM będzie dostępne w dedykowanej aplikacji mobilnej. 

UK RADIO FM- Zmieniam to Radio dla Was.RADIO

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.05.2021 o 06:56, UKRADIOFM napisał:

Kiedyś coś tam dłubałem, jakby coś to napisz PW może coś ogarniemy

Bardzo  Serdecznie  chce podziękować  za pomoc temu Panu . Ode  mnie wyszła prośba stworzenia  specjalnie dedykowanego Playera na moją stronę www.  Player wykonany na PicoBello !! Jak dla mnie .. wykonanie Playera na 6+ . 

Gorąco Polecam tego Pana !! I będę polecał na swojej stronie www  . Dziękuję!!

W dniu 7.05.2021 o 06:56, UKRADIOFM napisał:

Cześć napisałem PW .;)

Bardzo  Serdecznie  chce podziękować  za pomoc temu Panu . Ode  mnie wyszła prośba stworzenia  specjalnie dedykowanego Playera na moją stronę www.  Player wykonany na PicoBello !! Jak dla mnie .. wykonanie Playera na 6+ . 

Gorąco Polecam tego Pana !! I będę polecał na swojej stronie www  . Dziękuję!!

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, kosti napisał:

No ale gdzie ten player? Chyba mi cos padło na oczy, bo widzę tylko ten z radiohosta. 😉

Player będzie  umieszczony  na stronie , po małej przebudowie Theme po zakupie szablonu theme licencjonowanego .  W ciągu najbliższych  dni,tygodni.  Pozdrawiam!

Odnośnik do odpowiedzi