Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

>>>> Nasi drodzy użytkownicy Jesteśmy już po głównych modernizacjach. Bardzo dużo się u nas zmieniło, zmieniliśmy silnik forum z smf na mybb, a już w nie długim kolejne modernizację mniejsze czatu.

>>>>> Nasi drodzy użytkownicy zapraszamy nasze radio - portal gdzie mamy dla Was przygotowane wiele niespodzianek jak i zmian. 
Od kilku dni wprowadziliśmy dla Was gry typu : Kamien , Papier , Nożyce.  Rzut Moneta czyli Orzeł i Reszka. Jak i od niedzieli macie do dyspozycji grę Relaxowe Automaty :) z gier to nie wszystko zajrzyjcie do nas a sami zobaczycie co dla Was mamy przygotowane. 

>>>>> Mamy dla Was również kupony upominkowe (kody) o różnej wartości gdzie po wprowadzeniu na wasze konto pójdzie okreslona ilośc kredytow. 

>>>>>  Mamy specjalna Loterie gdzie losowanie odbywa się co dwa dnia, podstawowa pula to 3000 $ Kredytow a cena każdego losu to 500 $ i każdy zakupiony los tzn jego cena przechodzi do puli wygranej, czyli im więcej zakupicie losow tym większa kumulacje. A to nie przepada ktoś zawsze wygra !!! 

>>>>> Od kilku dni otworzyliśmy specjalnie dla Was nasz Blog. Gdzie będziecie ze wszystkimi zmianami, lub jakie będą przeprowadzane na bierzaco. Blog pod tym adresem https://radio-relax.pl/blog/

>>>>> Zapraszamy również do naszego sklepu po upominek dla wybranej osoby lub też po ulubiony kolor nicku :)

>>>>> To oczywiście nie wszystko jest jeszcze wiele dodatkow przygotowanych dla Was zajrzyjcie sami a zobaczycie sami :) Oczywiscie w toku sa juz nastepne aktualizacje i dodatki by Wam umilic pobyt u nas. 

>>>>> Zajrzyj do nas a na pewno nie pożałujesz https://radio-relax.pl

Do zobaczenia u nas :)

1615925644694585.jpeg

relax.jpg

Odnośnik do odpowiedzi

U nas jedna rejestracja ale za to masz dostęp do forum i wszystkich przywilejów z nim związanych jak i na czat wejdziesz, bez kolejnych zbędnych rejestracji bo wszystko zintegrowane na jednej bazie danych. A więc zanim napiszesz coś najpierw zajrzyj a nie oceniasz książkę po okładce. Kolejna sprawa to radio nie jest od roku tylko ponad 3 i ma ze tak ujme swoja historie :)

Kto był od od początku to wie

Odnośnik do odpowiedzi

Przypisujesz sobie autorstwo tej strony, jednak prawda jest taka, że użyłeś darmowego szablonu, wywalając oryginalnego autora ze stopki. 

Ba.. nawet z kodu, na szczęście nieudolnie dosyć..

Oryginał: https://html5up.net/uploads/demos/solid-state/

Licencja ich szablonów: https://html5up.net/license

Chyba nie do końca wiesz co oznacza, że coś jest udostępnione na licencji CC 3.0.

1.png

2.png

11.png

22.png

Można by też wspomnieć o braku Polskich znaków w tekście...

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogłem tego zrobić całkowicie bo bym musiał wykupić pelne prawa do niego jak zapewne wiesz, a po wczesnym kontakcie z autorem szablonu i zapłaceniu mu juz tu nie będę pisał o jakich kosztach mowa. A więc pisząc najprościej co do tego szablonu do pewnego stopnia mogę go modyfikować pod siebie jak tylko chce i zmodyfikowane rzeczy w nim mogę przypisac pod siebie. Ale ciebie to juz raczej nie powinno interesować co i jak i myślę tego typu dyskusje w tym dziale nie powinny się znajdować:) Bo wątek który otworzyłem ma służyć do reklamy mojego radia. A więc posty tego typu jak już piszesz to pisz w dziale właściwym:) i uwagii tego typu myślę że powinieneś napisac mi prywatnie lub po prostu zapytać najpierw, ale nie ważne. Pozdrawiam 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Koper napisał:

Nie mogłem tego zrobić całkowicie bo bym musiał wykupić pelne prawa do niego jak zapewne wiesz, a po wczesnym kontakcie z autorem szablonu i zapłaceniu mu juz tu nie będę pisał o jakich kosztach mowa. A więc pisząc najprościej co do tego szablonu do pewnego stopnia mogę go modyfikować pod siebie jak tylko chce i zmodyfikowane rzeczy w nim mogę przypisac pod siebie. Ale ciebie to juz raczej nie powinno interesować co i jak i myślę tego typu dyskusje w tym dziale nie powinny się znajdować:) Bo wątek który otworzyłem ma służyć do reklamy mojego radia. A więc posty tego typu jak już piszesz to pisz w dziale właściwym:) i uwagii tego typu myślę że powinieneś napisac mi prywatnie lub po prostu zapytać najpierw, ale nie ważne. Pozdrawiam 

Od tego jest forum, aby dyskutować. 

W tym dziale prezentujesz swoje radio, użytkownicy mogą je ocenia, oraz dyskutować na jego temat.

Prywatną wiadomość napisałem, ale do prawdziwego autora tej templatki na TT. 

Jeśli uzyskam odpowiedź, dam znać. 😉

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.03.2021 o 23:15, Koper napisał:

U nas jedna rejestracja ale za to masz dostęp do forum i wszystkich przywilejów z nim związanych jak i na czat wejdziesz, bez kolejnych zbędnych rejestracji bo wszystko zintegrowane na jednej bazie danych. A więc zanim napiszesz coś najpierw zajrzyj a nie oceniasz książkę po okładce. Kolejna sprawa to radio nie jest od roku tylko ponad 3 i ma ze tak ujme swoja historie :)

Kto był od od początku to wie

problemem jest bardiej to, że 1. Po rejsetracji trzeba cekac na łaskawe aktywowanie konta. Kompletnie niezrozumiałe ustawienie dla radia. To chcecie zbierac słuchaczy czy tworzyc zamknieta grupę wzajemnej adoracji? 2. Nie iwem w sumie po co ta cała rejestracja i logowanie bo ....To jest rejestracja do forum. To po prostu wszystko w cąłosci bardziej przypomina jaiieś zamkniete forum a nie radio. To nie jest strona co macie, to jest forum. A to, podsumowujac troche nie trzyma sie kupy, nie ma ładu ani składu. 3. W zwiazku z potrzeba rejestracji i logowania na forum (bo nie do radia) najzabawniejsze jest, że automatycznie odcinamy sie od radia, czyli czesci najwazniejszej. Musisz/cie zrozumiec, że radio, nawet internetowe jest do słuchania an ie angazowania i aktywnosci na jakimś forum. To przedziwne co tam robicie. jezlei jakimś cudem to działa to gratuluję ale cos mi mówi, że działa raczej średnio.

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież tobie nie musi się podobać xD każdy ma inne upodobania itp. Ale jednak ludzie przychodzą i zostają a gdyby im się nie podobało to by było inaczej. A ze tobie się nie podoba to juz nie mój problem :D miłego dnia

Odnośnik do odpowiedzi

Ja juz widze jak oni do ciebie tam przychodzą i zostają. jestem tu druga osoba, której odpowiadasz w sposób juz nawet nie arogancki tylko zwyczajnie chamski. To swiadczy o tym czym własciwie jest ten twór i kto go prowadzi. nie powiem, żebym znał wiele osób, które chciałyby mieć z kims takim na łuzej do czyeniania. Troche pokory, kultury i podstawy savoir vivre'u sie naucz zanim odpowiesz komukolwiek na cokolwiek. na razie wygląda to tak, że jestes przekonany 9bezpodstawnie) o swojej wyzszości tylko nikt nie wie nad czym i nad kim. kamienie przeciw orzechom, ze pod ta wielką otoczka twojego nabrmziałego ego skrytego za strona na kóra nie da ise wjeść jako zwykły uzytkownik internetu skrywa sie totalna porazka lub plumkanie czegos bez ładu i składu dla 3 zimoków na krzyż. Dówód - na całym tym twoim forum, radio właściwie jest jakims tłem dla całej reszty badziewia. Żegnam.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja Ciebie widze jako pierwszego kandydata na czarna listę. na razie jest tam pusto, mozesz zdobyć pierwszem iejsce. gdyby zależało to odem nie juz byś tam był. Ty i twór, który smiesz nazywać radiem.

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie, nie ma co się burzyć.

Czekam na odpowiedź autora szablonu, puki co mojego pytania jeszcze nie wyświetlił. Jeżeli ją otrzymam, to sam umieszczę radio w czarnej strefie waz dowodami. 

Swoją opinię może wyrazić każdy, lecz konstruktywny sposób, bez obrażania się wzajemnie. 

Odnośnik do odpowiedzi

Wyraziłem i cóż...Zostałem ładnie obrażony...Nieważne. takie "twory" na szczęscie nigdy nie funkcjonuja zbyt długo w przestrzeni, choc zawsze iwęcej napusja w 5 minut istnienia niż da sie zbudowac w rok tym, ktorym zależy.

Odnośnik do odpowiedzi