Skocz do zawartości

Portal Radiowy - Odświeżony generator statystyk, zmiana strony głównej


Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

W ciągu kilku ostatnich dni dokonałem kilku zmian na Portalu Radiowym:

  1. Postanowiłem zrezygnować ze strony głównej (bloga) portalu dostępnej pod adresem https://portalradiowy.pl - Na stronie tej od wielu lat nic się nie działo. Pierwotny zamysł był taki, aby pojawiały się tam różne artykuły na tematy radiowe, jednak nie sprawdziło to się z braku czasu. W związku z tym strona portalu została zamknięta i obecnie przekierowuje na forum.
  2. W związku z powyższym, trzeba było gdzieś przenieść generatory statystyk, które wcześniej dostępne były na stronie portalu. Generatory dostępne są obecnie pod nowym adresem https://staty.portalradiowy.pl/ odnośnik do nich jest również na forum w menu. Była to też świetna okazja do odświeżenia samych generatorów i pokazania ich w bardziej nowoczesny sposób. Do statystyk z odtwarzaczem, została też dodana możliwość wprowadzenia własnego adresu URL SSL do odtwarzacza.
  3. Kilka poprawek na samym forum, porządek z tematami, wątkami i działami.

 

Może ktoś z Was ma jakieś sugestie odnośnie forum? Może jakieś zmiany w działach, scalenie niektórych?

 

Zachęcam Was do aktywności na naszym forum! 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis PortalRadiowy.pl jak i forum swoją "swietność" i tak  przechodził za czasów gdy prowadził go Mateusz Soundplayer.

Na dzień dzisiejszy to tylko tablica ogłoszeń nt rekrutacji i reklamy radia- zadnych ambitnych tematów po za dobra robotą Konrada Kostiego. Kiedyś to tętniało życiem. :)

Jako byly moderator tego forum i stały bywalec wciąż jednak dostrzegam potencjal tego miejsca no bo

jak nie patrzeć to spora skarbnica wiedzy.

Brakuje tu wlasciwie tych  starych stałych wyjadaczy którzy  jak gdyby tworzyli to miejclsce.

 Pomyślmy może wspolnie co zrobić zeby to miejsce znow tętniło życiem jak za starych czasów.

 

Spory nieład panuje w działach i tych generatorów wiecej by się przydało.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

 

Edytowane przez Jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety swoją świetność przeszło zdecydowanie wiele for dyskusyjnych, gdzie większość osób obecnie korzysta z grup na Facebook i to raczej prędko się nie zmieni.

 

Co masz na myśli pisząc, że w działach panuje nieład?

 

Odnośnie wyglądu samych statystyk pozostały one bez zmian, a to dlatego że jest planowane coś nowego w Panel Radiowy i tam statystyki będą wyglądać zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WojtekW mojej ocenie warto. Należy jednak to jakoś rozplanować, aby wszystko było w granicach rozsądku. 

1. Treść tych działów moderowana, czyli akceptacja postu przez moderatora. Teraz mam trochę czasu, jestem dosyć często przy komputerze, więc mogę pomóc w tym. 

2. Osobny regulamin tych działów, przede wszystkim opieranie się na dowodach, a nie spekulacjach osób przykładowo wyrzuconych z danej stacji. 

 

Można spróbować, jak nie wypali zlikwidować. 

Na pewno nie zaszkodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z forum, wyrażasz zgodę na: Warunki użytkowania, Polityka prywatności.