Skocz do zawartości

Polecane posty

Nick Dejwid

Staż 8 lat

O sobie: Witam serdecznie wszystkich. Chciałbym po dłuższej przerwie wrócić do grania na jakiejś spokojnej normalnej stacji internetowej. Zależy mi na odbudowaniu swojej formy jako prezenter.

Preferowane gatunki muzyczne: Pop,Rock,Disco Polo, 80-90

Doświadczenie: Grałem na wielu różnych stacjach ale niestety atmosfera często zmuszała mnie do rezygnacji z gry.

Jakieś poparcie swojego doświadczenia? Byle baran może tak napisać, a potem wychodzą cyrki. ;)

Jakieś poparcie swojego doświadczenia?  Byle baran może tak napisać, a potem wychodzą cyrki. ;)

Niestety nagrania z moich audycji poszły razem z formatem komputera także nie mam jak udowodnić :).

Nick Dejwid

Staż 8 lat

O sobie: Witam serdecznie wszystkich. Chciałbym po dłuższej przerwie wrócić do grania na jakiejś spokojnej normalnej stacji internetowej. Zależy mi na odbudowaniu swojej formy jako prezenter.

Doświadczenie: Grałem na wielu różnych stacjach ale niestety atmosfera często zmuszała mnie do rezygnacji z gry.

Jeśli nadal aktualne to zapraszamy: http://radioftm.panelradiowy.pl/embed.php?script=rekrutacja

Witam..

Zapraszam do kontaktu na nasz komunikator radiowy nr: 63513803

Jesteśmy nowym radiem, ale dzialamy profesjonalnie i caly czas się rozwijamy.

Mamy masę pomysłów, a aktualnie szukamy prezenterow ;)

Nick Dejwid

Staż 8 lat

Witaj :) jeśli masz chęć to zapraszam  do Radia Muzycznie Uzależnieni gdzie tworzymy zgraną paczkę jesteśmy jak jedna wielka rodzina :D link do radia www.radioemu.pl tam znajdziesz wszelkie informacje, lub też zapraszam na moje gg 11135596, pozdrawiam

Dnia 2.06.2017 o 10:43, ShaKe napisał:

Jakieś poparcie swojego doświadczenia? Byle baran może tak napisać, a potem wychodzą cyrki. ;)

Niestety  nie posiadam moich nagrań z audycji bo poszły z dyskiem :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się