[Szukam prezentera]  Poszukuję Ludzi do stworzenia konkretnego radia

#1 hernes1988
witam mam 28 lat poszukuję ludzi do stworzenia konkretnego zadbanego radia w którym mi będą pomagać ludzie rzetelni z normalnym podejściem do życia 
chce stworzyć radio z fajną ekipą a swoją drogą prezenterów prezenterek zapraszam do kontaktu poprzez portal jestem gotowy do działania od zaraz
chce kogoś kto umie ogarnąć stronę i serwery ładną stronę zrobić i zadbać o radio zemną również 
#2 DJComandor
dostales priva.
#3 kosti
Jakieś wynagrodzenie przewidujesz za stronę itp?
Czy może po prostu szukasz jeleni, którzy za admina na czacie, zrobią wszystko za Ciebie?
#4 Little_gray
(11.05.2017, 16:31)kosti napisał(a): Jakieś wynagrodzenie przewidujesz za stronę itp?
Czy może po prostu szukasz jeleni, którzy za admina na czacie, zrobią wszystko za Ciebie?

dobrze powiedziane prezenterzy zostaną a reszta po skończonej sprawie do widzenia
[Obrazek: banner.jpg] Pomogłem daj + rep

#5 DJComandor
Nie wiem dlaczego tak negatywnie podchodzicie do tego tematu :-) Jeszcze nie wiadomo dokladnie o co chodzi a wy juz przewidujecie te najgorsze scenariusze :-)
Pozdrawiam
#6 hernes1988
nikt nie zostanie wywalony chce konkretne radio a ty Kosti lepiej przyhamuj bo twoje słowa są nie na miejscu tylko śmieszne jeleniem jesteś ty człowieku !!! może tak cie w huja robili ale ja mam 28 lat i chce konkretną ekipę mieć

chce stworzyć miłe radio spoko DJ i działać z nimi wspólnie a nie jak inne radia po 15 latków zatrudniają ja chce od 18 ekipę mieć spoko co jak mnie nie będzie będzie 1 osoba pilnowała wszystkiego a nie na łapu capu zatrudniała i już gra ktoś stałe radio chce a nie jakąś żenadę
#7 Lennon
Z takim podejściem do ludzi... powodzenia.
#8 hernes1988
ja tego nie zaczołem tylko koleś to zaczoł i tyle w temacie Smile ja sobie niestety nie dam w karzę napoluć Smile
#9 abrus
Skontaktuj się na email [email protected]
#10 OneLifeMPITW
Nie że się czepiam czy coś,ale jak na 28 lat to składnie zdań masz średnie...(post pewnie nie wnoszący nic do tematu).To już razi i nie zachęca do współpracy z twoją osobą. Smile Pozdrawiam.
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości