#1 Lennon
Witam, wpadłem na pomysł aby dodać nową rangę na forum jaką byłaby Bywalec

Ranga ta oddzielała by Radiowiec od Vipa

Co idzie za tym by podnieść nieco poprzeczkę:

0 - User level 0
1 - User level 1
2 - 14 - User level 2
15 - 29 - User level 3
30 - 79 - User level 4
80 - 99 - User level 5
100 - 129 - User level 6
130 - 159 - User level 7
160 - 179 - User level 8
180 - 189 - User level 9
190 - 199 - User level 10

(RADIOWIEC)

200 napisanych postów (osoby często zaglądające na forum,znające panujące tu zasady ,czynnie uczestniczący w życiu forum.) = Bywalec

Kolor rangi do decyzji Administracji.

Rangę tę można byłoby wdrożyć od nowego roku na 5 urodziny Portalu.

300 napisanych postów (Vip to grupa do której trafiaja osoby które przekroczą 300 postów... na forum, lub gdy administracja zrobi jakiś konkurs na tą range. Ta grupa pokazuje jacy użytkownicy są najbardziej piszący oraz co wnoszą w zycie forum. = VIP)

Sugestię tę pozostawiam do obgadania forumowiczom oraz Administracji.
#2 kosti
Wiesz... mi to wygląda na standardowe rangi MyBB tylko z inną ilością napisanych postów.

Ranga by się przydała konkursowa jakiś "ultra vip", czy coś. smiling face with open mouth miałoby ją bardzo mało ludzi, przez co byłaby wyjątkowa.
#3 Lennon
(28.11.2014, 12:50)Lennon napisał(a): Witam, wpadłem na pomysł aby dodać nową rangę na forum jaką byłaby Bywalec

Ranga ta oddzielała by Radiowiec od Vipa

Co idzie za tym by podnieść nieco poprzeczkę:

0 - User level 0
1 - User level 1
2 - 14 - User level 2
15 - 29 - User level 3
30 - 79 - User level 4
80 - 99 - User level 5
100 - 129 - User level 6
130 - 159 - User level 7
160 - 179 - User level 8
180 - 189 - User level 9
190 - 199 - User level 10

(RADIOWIEC)

200 napisanych postów (osoby często zaglądające na forum,znające panujące tu zasady ,czynnie uczestniczący w życiu forum.) = Bywalec

Kolor rangi do decyzji Administracji.

Rangę tę można byłoby wdrożyć od nowego roku na 5 urodziny Portalu.

300 napisanych postów (Vip to grupa do której trafiaja osoby które przekroczą 300 postów... na forum, lub gdy administracja zrobi jakiś konkurs na tą range. Ta grupa pokazuje jacy użytkownicy są najbardziej piszący oraz co wnoszą w zycie forum. = VIP)

Sugestię tę pozostawiam do obgadania forumowiczom oraz Administracji.

Mam jeszcze małą sugestię odnośnie Promocja for i stron radiowych Jak słusznie zauważył Kosti powinien być zakaz wprowadzania rekruatcji (tylko samo reklamowanie takowych witryn.)
#4 Little_gray
ciekawy pomysł
[Obrazek: banner.jpg] Pomogłem daj + rep

#5 Abrus
Przecież tutaj vipa masz od 200 postów. Usunąć rekrutację, to jak usunąć dział grafika..
#6 Direxx
Chcesz zeby przy 200 postach byl Bywalec ? A przy 300 Vip ?
Pomogłem ? " Dodaj punkt reputacji"
#7 Direxx
Temat został przeniesiony do odpowiedniego działu.

Pozdrawia
Zespół PortalRadiowy.pl
Pomogłem ? " Dodaj punkt reputacji"
#8 Lennon
Tak Danielu smiling face with open mouth and smiling eyes chcę podwyższyć nieco poprzeczkę co do rangi Vip jednocześnie ranga Bywlec była by takim oddzielnikiem między tymi rangami -czyli rangi Radiowiec a Vip pokazująca
udział w życiu naszej społeczności naszych użytkowników.
W sumie wszyscy jesteśmy tu poniekąd radiowcami.

Abrus ,źle mnie zrozumiałeś. Chodziło mi o zakaz rekrutowania ludzi stąd do innych społeczności poprzez dział Promocja for i stron. Był dziś na forum taki temat związany z rekrutacją do jednego for radiowych.
#9 Bryan
Lennon wszystko fajnie spoko tylko ja gdzieś przesiałem PSD rang tych co robiłem dla forum więc będzie tez problem z tym smiling face with open mouth and smiling eyes

Ps. A jednak nie smiling face with open mouth and smiling eyes posiadam psd tylko jaki kolor ta ranga będzie mieć ?
Zapraszam do mojego fanpage, klikamy Lubię To!:
https://www.facebook.com/SouthBeatPL
https://www.facebook.com/SkyflyersPoland
#10 Lennon
Jeśli Administracja się zgodzi na ten pomysł- do zadecyduje również o kolorze rangi.

Bywalec może taka?
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości