Winamp - nie moge prowadzić audycji

#1 zabijaka82
Witam,
chciałem na wstępie przywitać Dj'ów  radiowych. Chciałem dołączyć do Waszego grona, bynajmniej pobawić się w wolnej chwili , jako prezenter radiowy. Jednak mam problem z konfiguracją Winampa lub ustawień dźwięku u siebie.
Instrukcję wykonałem wg instrukcji na forum: Instrukcja. Problem jest w tym, że nie mogę prowadzić audycji radiowej jako prezenter, czyli przemawiać do słuchaczy. Jeżeli natomiast mam ustawione żeby tylko nadawało z Winampa, to muzyka leci. 

Proszę Was o pomoc w rozwiązaniu zaistniałej sytuacji. Poniżej wrzucam screeny z ustawień : 

1. Sound Input
[Obrazek: 1bc36c660d65.png]

2. Ustawienia nagrywania:
[Obrazek: 5b311edad5f4.png]

3. Ustawienia miksera dźwięku:
[Obrazek: 4f22493e0be0.png]

4. Ustawienia dźwięku:
[Obrazek: 021185fc757c.png] 

5. Komputer: Lenovo Y700

Wszelkie wskazówki mile widziane  Shy Shy
#2 kosti
Jako domyślne urządzenie ustaw Miks Stereo.
#3 zabijaka82
nie pomogło :-(
#4 zabijaka82
dobra, bo walczę i walczę, CZY KTOŚ z tu obecnych , prowadzi radio internetowe ?? Jakiego sprzętu używacie. Karta/lapek/słuchawki proszę o info
#5 ShaKe
Napisz do mnie po 15:00, to Tobie pomogę o ile mały nie będzie płakać. Musisz ustawić urządzenie Miks stereo jako domyślne urządzenie do nagrywania, a komunikacyjne ustawiasz mikrofon. Wtedy w programie, a raczej wtyczce dsp sekcja Capture Device powinieneś mieć Miks stereo. Następnie zwiększysz poziom nagrywania i voilà gotowe.
#6 zabijaka82
THX ShaKe!!
Coś się ruszyło. teraz leci muza, przez chwilę było (10sek) ok, ale obecnie jakby na pół gwizdka nagrywanie było a wszystkie głośniki na Maxa albo jakby najpierw szedł dźwięk z mikrofonu a nie z magrywania
#7 zabijaka82
nie działa jak ma działać :-(
#8 zabijaka82
Temat uważam za zakończony.. Niestety problem sprzętowy w lapku jest przyczyną moich męczarni. Nic tam bawię się dalej i prezenterka odłożona na kilka dni później Big Grin

ShaKe BARDZO DZIĘKUJĘ ZA Poświęcony czas i naukę :-)
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości