Radia nieistniejące

Muzyka
#1 Lunka
Widziałam że już ten temat był nawiązany i zamknięty ale chyba tylko zamknięty by nie wnikać że z nieistniejącymi radiami nie jest nic robione. Wystarczy wejść w spis i przejrzeć tą listę ile nie istnieje a ile linków niby do radia przekierowuje na strony co wcale nie są radiami. Chyba coś tu nie tak jak nikt z tym nic nie robi. Albo ten kto powinien się tym działem zająć leży już odpoczywa na wiosennej trawce smiling face with open mouth and smiling eyes. Pozdrawiam.
Brak Sygnatury.
#2 Lennon
Administracja wie o tym problemie. Co miesiąc lista jest sprawdzana i odświeżana a radia nie istniejące usuwane . smiling face with open mouth and smiling eyes Ja bym wdrożył tutaj automatyczne usuwanie nie nadających stacji tak jak odbywa się to w panelu radiowym - gdzie panel "martwy" jest usuwany po 30 dniach. Wiadomo,że czasem zdarzy się zapomnieć przedłużyć pilota czy serwera ale zawsze można wpisać się ponownie do spisu stacji radiowych. smiling face with open mouth and smiling eyes Ps. Sugestia o tym ,że nikt nic tu nie robi-kierując się cytatem: "Albo ten kto powinien się tym działem zająć leży już odpoczywa na wiosennej trawce smiling face with open mouth and smiling eyes. Pozdrawiam." jest nie na miejscu inaczej portal ten by nie istniał.
#3 kosti
Automatyzacja jest do zrobienia jak najbardziej. Coś na zasadzie bota, który sprawdza tzw back linki. Często stosowana praktyka w katalogach stron.
Jeżeli na danej stronie nie ma linku zwrotnego do portalu, bot to zgłasza lub wyświetla, następnie ktoś może to sprawdzić, czy to nie pomysłka, lub chwilowa awaria strony i wtedy skasować.

Lennon tak jak napisałeś byłoby to trudne, ponieważ dany panel jest w sub-domenie panelu radiowego, więc mogę sprawdzić u siebie aktywność danej subdomeny i ją usuwać. W wypadku zewnętrznych stron, to pozostaje link zwrotny jak pisałem wyżej, lub bot szukający słów kluczowych jak "radio, stacja, muzyka" i zwracający wynik w postaci linków do stron, które ich nie posiadają, lub są całkowicie nieaktywne.
#4 Lennon
Lista jest już sprawdzana przez Moderatora LittleGray-a. Info w postaci raportu będzie wysłane SoundPlayerowi .
#5 Abrus
Jak chcą dodać moją stację pisze:
"Wystšpił błšd! Problem z połšczeniem. Skontaktuj się z administratorem." Proszę o poprawieniesmiling face with open mouth and smiling eyes
#6 Little_gray
Lista juz wyslana SoundPlayerowi ktore radia nie dzialaja wiec tylko czekac na usuniecie ich smiling face with open mouth and smiling eyes
[Obrazek: banner.jpg] Pomogłem daj + rep

#7 Lunka
Jeśli kogoś uraziłam słowami o odpoczynku na wiosennej trawce to przepraszam ale ta lista radyjek internetowych chyba jednak mało jest sprawdzana ale przepraszam. Mam nadzieje że moja sugestia o jej sprawdzenie nie jest taka zła sami tu utworzyliście na forum temat sugestii skarg wniosków itp więc nie ma co się burzyć że takie tematy się pojawiają. Doceniam pracę wszystkich na portalu ale bez sugestii nie byłoby naprawiania błędów. My wszyscy przecież tworzymy ten portal i każdy z nas ma tu swój udział że się to rozwija. Pozdrawiam pracowników i użytkowników.
Brak Sygnatury.
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości