#1 kameleon75
Widze ze w dalszym ciagu ekipa portalu nic nie robi w zwiazku z nie istniejacymi stacjami radiowymi.Poprostu one sa ale ich nie ma tylko nie potrzebnie zajmuja miejsce ale to tylko sprawa portalu moze tak lubia.
[Obrazek: meduzaaaaaaaa.gif]
#2 Lennon
Jak coś może jednocześnie być i nie być? Radia nie aktywne są od czasu do czasu usuwane.
#3 kameleon75
Nie wiem jak mozna od czasu do czasu usuwac nie aktywne stacje poprostu brakuje wam czasu.Taka strona lub stacja radiowa,ktora nie istnieje powinna byc usuwana w ciagu 24 godzin bo to tylko robi bałagan na waszym portalu.
[Obrazek: meduzaaaaaaaa.gif]
#4 Lennon
Portal jest tak Rozbudowany, że każdy z administracji musiałby zająć się jakąś jego częścią żeby wszystko ogarnąć w jeden dzień. A po za portalem, mamy jeszcze życie prywatne. Nikt z nas nie siedzi tu 24/h Ciężko też stwierdzić, czy dane radio nie powróci. Poza tym nikt nas nie goni... Więc nie oceniaj proszę naszej pracy ,nie mając o tym pojęcia.
#5 kosti
(01.03.2014, 12:29)kameleon75 napisał(a): Nie wiem jak mozna od czasu do czasu usuwac nie aktywne stacje poprostu brakuje wam czasu.Taka strona lub stacja radiowa,ktora nie istnieje powinna byc usuwana w ciagu 24 godzin bo to tylko robi bałagan na waszym portalu.

Hmm chyba nie do końca wiesz jak to działa.
Z tego co zrozumiałem, to według Ciebie moderator codziennie powinien wchodzić na kilkaset różnych stacji celem sprawdzenia, czy jeszcze istnieje i czy nie daj boże nie ma wyłączonego serwera...

[Obrazek: lol-guy-smiley-emoticon.jpg] Nie da się tak, poza tym jak jakaś strona ma awarię, bądź aktualizację to do kosza, bo w czasie sprawdzania nie działa...

Można by to zautomatyzować przez bota sprawdzającego cyklicznie link zwrotny do portalu. Ale komu się chce... winking face
#6 Lennon
Temat zamykam. Zespół Portalradiowy.pl jak i jego Administratorzy wiedzą co robić. Monitorujemy i śledzimy tę sytuację na bieżąco. Niebawem stacje z serwerami off zostaną usunięte . Dzięki za zwrócenie uwagi na tę sytuację. Będziemy baczniej się temu przyglądać.

Temat został zamknięty.

Jeśli się z tym nie zgadzasz [Obrazek: icon_report.png] ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawia
Zespół PortalRadiowy.pl
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości