Sugestia... :)

#1 Direxx
Witam...

Ja wiecie nasze forum przechodzi dorbne zmiany stylistyczne jakie już dziś widać oraz zmienią się na dniach. smiling face with open mouth and smiling eyes

Wychodzę do was z pytanie... Jak sami dobrze wiecie działa reklamuj stację, rekrutacja jest takim zsypem radi... oraz ogłoszeń bez kategori, kolowialnie mówiąc ''wszystko do jednego worka i niech dzieje się z tym co chce''...

Mam propozycje ! Aby powstały tzw... ''Podziały'' z muzyką proferowaną w radiu smiling face with open mouth and smiling eyes...

Czyli. Wchodzi sobie taki radiowiec... No i widzi dział rekrutacja. Aktulnie było tak że użytkownik wchodził dodawał ogłoszenie i dowiedzenia...

Wyglądało by to tak... Radio Clubowe, Radio DiscoPolo itp, itp...

Co wy na to smiling face with open mouth and smiling eyes ?
Pomogłem ? " Dodaj punkt reputacji"
#2 Radio ItaloDance
Moim zdaniem, bardzo dobry pomysł smiling face with open mouth and smiling eyes Informacje będą lepiej czytelne a i nie umknie nic w gąszczu stacji radiowych, jakie powstają smiling face with open mouth and smiling eyes
#3 Lennon
Ogólnie to nie jest problem tylko tego działu jeśli chodzi o tak zwany "zsyp".Akurat strefę reklamową zostawiłbym tak jak jest.Jeśli chodzi o kategoryzowanie na gatunki muzyczne myślę,że to nie jest jednak dobry pomysł.Niektórzy mają problem z wzorami w tym dziale myślę,że z tą sugestią też byłby problemy.Ponadto niektóre radio określają rodzaj preferowanej przez siebie muzyki
#4 Direxx
Odświezam.
Pomogłem ? " Dodaj punkt reputacji"
#5 Bryan
Pomysł jak dla mnie dobry i myślę że było by to dobre i ciekawe dla innych winking face
Zapraszam do mojego fanpage, klikamy Lubię To!:
https://www.facebook.com/SouthBeatPL
https://www.facebook.com/SkyflyersPoland
#6 gacus124
Zdecydowanie dobry pomysł z podziałem smiling face with open mouth

Pozdrawiam smiling face with open mouth and smiling eyes
Hands Up nie umarł
Tak długo, dopóki żyjemy
Więc, DJ, podkręć
Teraz graj to cały czas
Hands Up nie umarł
Ponieważ nie pozwalamy mu umrzeć