#1 paxton
Witam, Jestem głównym właścicielem radia ALL4MUSIC wzieliśmy udział w konkursie na radio ROKU fakt wygraliśmy po dyskwalifikacji ( jakieś tam błędy) był również konkurs na Prezentera Roku również go wygrał nasz prezenter LITTLE_GRAY (dziękujemy wszystkim głosującym) Ale mamy takie pytanko minoł jakiś czas od zakończenia konkursu i co na tym koniec?? Szanowna Administracjo Portalu Radiowego czy nie powinno być z waszej strony udostępnione cokolwiek byś my byli wyróżnieni, nie daliście żadnej reklamy za free czego kolwiek z tego co mi wiadomo admini pisali ze na pewno będzie coś więcej a tutaj cisza jakoś umilkło, Jakieś to dla mnie dziwne czy to feer ??
[Obrazek: q9ta.jpg]

#2 Lennon
nie wiem czy zauważyłeś ale na stronie głownej naszego portalu można posłuchać waszego radia.
#3 paxton
Tak radio Tygodnia jak widać a ma być radio roku <rozpacz>
[Obrazek: q9ta.jpg]

#4 Lennon
Obiło mi sie też o uszy ,że Direxx miał pogadać z Soudem o specjalnych rangach dla radia oraz prezentera roku.

To już trzeba uzgodnić z 'górą' winking face
#5 SoundPlayer
Może mamy wam jeszcze zapłacić za ten tytuł ?
A może zrobić pomnik ?
Jesteście co jakiś czas promowani na fanpage portalu gdzie jest prawi 5tyś osób.
Żeby nie robić spamu nie reklamujemy codziennie.
Może od razu napisz że oszukuję smiling face with open mouth and smiling eyes
Macie zezwolenie na multikonto radiowe.
Mało ?
Portal i forum już i tak jest zaśmiecony w reklamach więc nie będziemy dokładać nowych.
Nie wiem po co ten temat jak można było do mnie na PW napisać.
Chyba że chcecie komuś coś tym udowodnić.
[Obrazek: 468x60.jpg]
#6 Symbiotic
lecz również nie oszukujmy sie radio roku ? all4music oO aż dziwnie sie na to patrzy no ale nagonka głosowanka i tak wychodzi smiling face with open mouth and smiling eyes polecam next time wybrac przedstawicieli każdego zgloszonego radia i tylko oni glosuja w tym ze nie moga na swoje smiling face with open mouth and smiling eyes
Discoparty.pl
#7 SoundPlayer
Nie wiadomo czy w przyszłym roku odbędzie się taki konkurs.
W chwili obecnej jestem za tym aby nie robić w konkursy na radio roku 2014.
Ma na to wpływ wiele czynników.
[Obrazek: 468x60.jpg]
#8 extradio
SoundPlayer, masz rację. Miało być lepiej niż pisaliście tam a wyszło klapa.
4allmusic, co to za radio wgl?
#9 Lennon
extradio przyzwyczailiśmy sie już,że wszystko co nie dotyczy Ciebie jest złe i krytykowane przez Twoją osobę.Moim zdaniem konkusy takie powinny się odbywać.Co zawiodło?Myślę ,że brak kilku ustaleń,pozatym konkurs był przeprowadzony organizacyjnie dobrze.
#10 extradio
Organizacyjnie dobrze? Po pierwsze, strona do głosowania powinna być oddzielna, po drugie sprawdzanie ip co 2-3 dni które głosują,.
Krytykuję wszystko? Bardziej Ty krytykujesz i dodajesz nie potrzebne nikomu notki..
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości