#11 Lennon
nikt nie jest maszyną,żeby sprawdzać co 5 minut ip.Incydent z nabijaniem głosów został wyjaśniony .Po za tym innych nie stwierdzono.Wynajdywanie problemów na siłę,po to aby być na chwilę w centrum uwagi czy aby zaistnieć nikomu dobrze nie służy.Każda mała porażka,skaza czy tez nie domówienie mając tu na mysli konkurs jest nauką na przyszłośc i wcale nie trzeba z tego rezygnować tylko starać sie zrobić coś lepiej następnym razem. smiling face with open mouth and smiling eyes

Grunt to umieć dobrze wyciągnąć z czegoś wniosek
#12 kosti
Konkursy powinny się odbywać jak najbardziej, lecz prawo do głosowania powinni mieć użytkownicy z określoną ilością postów lub określonym stażem na forum. Wtedy uniknie się nabijania w bardzo prosty sposób. Np możliwość udziału w ankietach zrobić od 20 postów. Wtedy z czystego lenia nie będzie się nikomu chciało z tym bawić, ponieważ gra nie warta świeczki.

Nagroda w postaci playera na stronie i promowanie na FB hmm nie takie złe. Lecz mogli byście dodać też player na forum jakiś mały i/lub wysłać massmaila do użytkowników, które radio zostało wyróżnione tą nagrodą.

Ps. Abrus nie wiem czy masz taki charakter, czy też po złości to piszesz, ale strasznie się czepiasz. smiling face with open mouth
#13 BialaKoszula
Oczywiście, głosów nie było dużo, więc gdybyśmy tak mieli rozgadawać każdemu link i prosić się, by głosował, też byśmy wygrali. Raczej wydaje mi się, że radia, które są już bardzo długo w sieci i są bardzo znane, np. Radio FTB - Te radio, czy radia podobne, będą zawsze radiem roku, bez względu na ilość głosów.
Pozdrawiam.
#14 Shake
RadioFTB radiem roku? Ciekawe z której strony, kiedyś może tak lecz aktualnie nic z tych rzeczy... Jestem za by takich glosowan nie bylosmiling face with open mouth and smiling eyes Ankiety tego typu to oszustwo.
Życie mamy tylko jedno więc szanuj siebie człowieku smiling face with open mouth and smiling eyes

29.12.2014 - próbka głosowa
http://www.hulkshare.com/o56pft5e1iww
-----------------
RadioAZ - Coming Soon - już wkrótce

#15 kosti
Nie ma sensu robić spin, które radio powinno być radiem roku.
Poza tym jest to radio roku wg portalu radiowego, nie według wszechświata.

Konkurs został przeprowadzony na zasadzie ankiety, bez konkretnych wytycznych dotyczących głosujących. Oszukać taką ankietę jest bardzo łatwo, gdy nie ma żadnych ograniczeń co do biorących udział w głosowaniu.
Portal zyskał dzięki temu kilku "martwych" użytkowników, którzy rejestrowali się tylko aby oddać głos na radio.

Niesmak jaki pozostał u wielu przy akcji z rzekomym nabiciem dwóch głosów na pewno zostanie. Takie coś powinno być załatwione na zapleczu, czyli nabite głosy powinny być usunięte i temat nie powinien być poruszany.

Reasumując radio, które wygrało głosowanie w konkursie zasługuje na miano radia roku portalu radiowego. Przytyki w stylu "gdybym ja dawał linki i prosił słuchaczy o głosowanie, miałbym więcej", są dziecinne. Czasu na zbieranie głosów w mojej ocenie było bardzo dużo, więc można było wspominać o tym słuchaczom.
#16 Lennon
nie wiem o co wam chodzi -wytyczne były jasne i klarowne :glosowć było można tylko raz i każda próba nabijania głosów co było ogłoszone już na samym początku groziła dyskfalifikacją.Rozumiem waszą gorycz ,że to nie wasze radio wygrało ale po co ta zawiśc i wmawianie komuś na siłę że owy konkurs to zło.myślę ,że w przyszłym roku również damy radę,wzbogaceni o nowe doświadczenia z ubiegłego roku.

Temat uważam za zamknięty.
#17 Direxx
Nie organizowac takich rzeczy... Jest to wytacznie radi i ganianie się o jakąś bzdetny napis RADIO ROKU. Co kogo wgl interesuje czy to jest radio roku czy nie.

Nie organizować tego. Koniec. AMEN.

A teraz odpalcie Muze w Winampie i Relax.

Temat OFF
Pomogłem ? " Dodaj punkt reputacji"
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości