#1 Little_gray
W dzisiejszym Poradniku Pokaże jak Skonfigurować Wtyczkę Shoutcast dla Winampa

1.) Na początek ściągamy Winampa I wtyczkę shoutcast i instalujemy Download

2.) Po zainstalowaniu Przechodzimy w Winampie:
Opcje --> Pereferencje  --> Szukamy Wtyczki --> Efektów/DSP (Ctrl + P)

[Obrazek: 1.png]

[Obrazek: 2.png]

[Obrazek: 3.png]

[Obrazek: 4.png]

3.) Teraz Wybieramy SHOUTcast Source DSP v2.3.5 [dsp_sc.dll] I konfiguruj Wtyczkę

[Obrazek: 5.png]

4.) Teraz Przechodzimy W zakładkę Output

[Obrazek: 6.png]

5.) W zakładce "Login" Podajemy Dane do Nadawania Takie jak "IP,Port,Hasło i Nazwę Prezentera"

[Obrazek: 7.png]

6.) Przechodzimy Następnie W zakładkę "Directory" i Podajemy "Nazwę audycji I Stronę radia"

[Obrazek: 8.png]

7.) W zakładce "Encoder" Wybieramy Typ i Jakość nadawania

[Obrazek: 9.png]

8.) Przechodzimy teraz do zakładki "Titles" i tam wybieramy czy ma pokazywać tytuł i nazwę aktualnie grającej piosenki

[Obrazek: 10.png]

9.) Zostało nam teraz wybrać zakładkę Input W nie Wybieramy Naszą kartę dźwiękową i nasz mikrofon i następnie ustawiamy Suwaki
-Music Level:
-1 dB
-BG Music Level: -20 dB
-Mic Level: -8 dB
-Fade Time: 500ms
-Capture Davice Fade Time: 500ms

[Obrazek: 11.png]

10.) Przechodzimy ponownie w zakładkę "Output" i klikamy "Connect" już możemy grać na naszym Radiu

[Obrazek: 12.png]

Projekt I Opracowanie: Little_gray
[Obrazek: banner.jpg] Pomogłem daj + rep

#2 zabijaka82
nie mogę prowadzić audycji ;-(. w Input wybieram SoundCard Input i niżej mam albo "no available capture device" albo jak włącze słuchawki z mikrofonem z samsunga S5 mam info że mogę wybrać Realtek audio...... co robię nie tak że nie idzie sygnał do radia ??
Jak zaznaczę w Input "winamp(recommended) to muza na radio internetowe idzie ale nie mogę prowadzić audycji
Prośba o pomoc
#3 Lennon
Witaj. Wrzuć screeny z ustawieniami Audio (karty dzwiękowej realtek itp) oraz ustawienia jakie masz w wtyczce dsp.
#4 zabijaka82
[Obrazek: 64cab989be6a.png]cos takiego?

najlepsze że jak wcisnę "Push to talk" to głos się nagrywa i puszcza co mówię, ale nie słychać wcześniej i później muzyki :-(. Jeszcze dam linka do radia http://ole82.panelradiowy.pl/radio

tak na spokojni, to raczej radio nie czyta muzyki do karty muzycznej :-(
#5 Albert
Reconnection timeout powinno mieć wartość 1
Make this stream public nie jest wymagane
Encoder Setting może mieć inną wartość, 64kbps to absolutne minimum (dla osób mających problemy z siecią), w 128kbps da się słuchać (wartą ją ustawić o ile obsługuje ja serwer)
Fade time o wartości 2000ms to sporo - jak prezenter lubi mówić zaraz po kliknięciu na Push to talk to w Fade time i Capture Device Fade Time powinno być 500..1000ms
#6 popmix
[img][Obrazek: a2a6907aca74.jpg][/img][Obrazek: a2a6907aca74.jpg.html]kolego mix stereo masz wyłączony a musi być załączony, ale jeszcze problem w tym jaki system?? win 7?? bo co do karty realtek nie jest ona łatwa w obsłudze i ustawieniach, ja musiałem specjalny programik ściągac aby mikrofon w mix stereo zadziałał.ale czy ten programik na windows 7 i wyżej zadziała???voice switch 1.4 windows 7   w google wpisz i ściagnij se go. ja mam xp profesional + winamp shoutcast (tylko do połączenia z serwerem) a do mikrofonu do mixera voicesvitch 1.4
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości