Regulamin forum przy rejestracji

#1 Lennon
Proponuję wstawić Regulamin Forum na stronie rejestracji na forum http://forum.portalradiowy.pl/member.php...n=register. Wtedy międzyinnymi punkt w reg. e. Zabrania się zakładania kont których nickiem jest link do strony www bądź adres e-mail.
Jeżeli użytkownik złamie ten punkt jego nick zostanie zmieniony bez powiadomienia -ma sens. smiling face with open mouth and smiling eyes Ale nie tylko chodzi o ten punkt. Użytkownik jest wówczas uswiadomiony o zasadach panujących na forum. Po rejestracji również mozna dokładniej zapoznac się z tą lekturą. Pozdrawiam smiling face with open mouth and smiling eyes
#2 Little_gray
moze byc ale i tak zawsze jest ze zapoznalem sie z regulaminem bez jego czytania smiling face with open mouth
[Obrazek: banner.jpg] Pomogłem daj + rep

#3 Lennon
Wszystko wychodzi w praniu-jak widać. smiling face with open mouth and smiling eyes
#4 Direxx
Można dodać czemu nie ? smiling face with open mouth and smiling eyes Jutro postaram dodać regulamin przy rejestracji.

Closed
Pomogłem ? " Dodaj punkt reputacji"
#5 Little_gray
Temat został zamknięty.

Jeśli się z tym nie zgadzasz [Obrazek: icon_report.png] ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Pozdrawia
Zespół PortalRadiowy.pl
[Obrazek: banner.jpg] Pomogłem daj + rep

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości