BroadcastMySelf (Android)

#1 Little_gray
Witam korzystając z okazji postanowiłem pobawić się androidem tak wiec zaczołem szukać programu do nadawania wiele godzin w szukania w necie niestety brak informacji na ten temat więc zaczołem szukać w sklepie google po tagach aż wkońcu znalazłem szukana aplikacje tak więc proszę "broadcast myself" obsluguje serwery shoutcast v1,v2 icecast program prosty w obsłudze jedyna wada to ni mozna ustawic kto gra jaka audycja i tytuły piosenek ale coś za coś tak wystarczy wybrać folder z piosenkami podać ip port hasło i jakość
 [Obrazek: p8dBsq9fpsGXSwXBTo1oke7BX7HeQmQKvCwLNoV0...Ep=h310-rw]
[Obrazek: GMRGfUF2ExayndgQLtQYzDR4a5K1tbuSRwOzrrNU...78=h310-rw]
Tak wiec miłego pobierania Wink
#2 Robcio
kiedys bawilem sie tym próbując zrobic audycje z telefonu, niestety jak dla mnie malo czytelny brak listy nagrań jakie mamy załadowane, na telefonie nawet z duzym wyświetlaczem wszelkie przyciski sa mało czytelne. Brako mzoliwosci powiekszenia/ rozciagniecie programu Nic tam nie ma intuicyjnego oprócz suwaków Smile Zaznaczone opcja na podgl;adzie auto reconnection jak i Live Record dostępne są dla wersji PRO. Nie kupowałem wiec nie wiem jak działa, testy padły na wersji free
[Obrazek: Secretlandlogonowe.png]

#3 arekbog123
Testowałem ten program za czasów, gdy miałem na 4stream serwer. Fajna aplikacja, ale szkoda, że na moim telefonie niektóre utwory za szybko przyspieszały lub spowalniały, ale mega aplikacja dla takich osób początkujących z nadawaniem z telefonu.
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości