#1 Aleks
Witam mam takie problem że pod nickiem nie mogę zmienić tego napisu nie mam wogule takiej opcji np graficy mają tak że pisze Grafik Radiowy winking face a ja nie mam takiej opcji zmienienia tego, pisałem z adminem i wytłumaczyłem mu ale nie dostałem odp.....
Wykonuję grafikę prawie ZA DARMO!
Pisz na priv lub GG: 52695566
#2 Little_gray
z tego co wiem masz vipa i nie masz prawa do grafika smiling face with open mouth
[Obrazek: banner.jpg] Pomogłem daj + rep

#3 Direxx
Jaka chcesz ten tytuł to Ci już ustawie smiling face with open mouth and smiling eyes
Pomogłem ? " Dodaj punkt reputacji"
#4 Lennon
Ustawiasz to w panelu użytkownika smiling face with open mouth and smiling eyes
#5 Aleks
czy ja pisze że chce ? napisałem przykład a direxx na priv ci napisze winking face

(03.12.2013, 20:43)Lennon napisał(a): Ustawiasz to w panelu użytkownika smiling face with open mouth and smiling eyes

tak wchodziłem w edycje ale naprawdę nic tam takiego nie ma kolega nawet pokazywał jak to ma wyglądać ale niestety nic tam taiego nie ma confused face
#6 Lennon
[Obrazek: file.html] nie masz takiego czegoś??
#7 Aleks
No niestety nie mam bym zrobił zd ale jestem na tel i nie dam rady ;P.

Już mi admin pomógł ale prosił bym aby jakoś ten problem rozwiąząć po ja tego nie mam i lipaconfused face
#8 Direxx
Zobacze zaraz uprawnienia profilu smiling face with open mouth and smiling eyes
Pomogłem ? " Dodaj punkt reputacji"
#9 Lennon