Niedostępny
#1 Tola
Witam
Mam takie dwa pytanka, oczywiście do administracji:
1. Wczoraj po godz. 19 SoundPlayer obiecał dać każdemu uzytkownikowi po 40 pktów w ciągu 24h, ja jeszcze ich nie mam nie wiem jak inni. Czy będą te punkciki czy nie?

2. Dlaczego tematy są tak szybko zamykane? Czasem nim temat na dobre się rozkręci widzę zamknięcie. I wcale nie mam tu na mysli tematów, w których są jakieś sprzeczki czy nieładne wymiany zdań, ale zwykłe tematy poruszające np. sprawy forum. Nie wszyscy siedzą przed komputerami 24h na dobę.
Brak Sygnatury.
#2 Direxx
Powiedz mi o które tematy chodzi. smiling face with open mouth and smiling eyes Linki smiling face with open mouth and smiling eyes

Co do Punktów SoundPlayer pow że będą w przeciągu 24h.
Pomogłem ? " Dodaj punkt reputacji"
Niedostępny
#3 Tola
Direx chodzi mi między innymi o wczorajszy temat dotyczący punktów ale to tak naprawde jeden z wielu tematów, które się przwijają i zaraz są zamykane.
No i właśnie Sound napisał:"W związku z zaistniałą sytuacją na forum każdy z was otrzyma 40 punktów do swojego profilu.
W ciągu 24h przeprowadzę tą operację" i w związku z tym, że 24h juz minęło chciałam zapytać co z puktami, patrzę a tu temat zamknięty. Tak wiem mogę go zgłosić do wznowienia ale zanim to się stanie to znów zostanie zamknięty. Może by tak wstrzymać się z zamykaniem ich chociaż ze 24h od umieszczenia ostatniego wpisu?
Brak Sygnatury.
#4 Lennon
Tematy są zamykane w/g schematu : zostaiamy tylko tematy z poprzedniego miesiąca.Resztę tematów zamykamy .Pozostałe są zamykane na prośbę autora lub naruszają regulamin albo regulamin wewnętrzny działu np nie dostosowanie się do wzoru w poszczególnych działach , lub niedostosowanie się do informacji zamieszczonej przez Administrację,lub też problem lub sugestia zawarta w temacie przez autora została rozwiązana bądz zaakceptowana przez administrację smiling face with open mouth and smiling eyes
#5 SoundPlayer
Obiecane punkty zostały właśnie przyznane smiling face with open mouth and smiling eyes
[Obrazek: 468x60.jpg]
Niedostępny
#6 Tola
Dziękuję Sound winking face
Brak Sygnatury.
#7 SoundPlayer
Co do zamykania tematów przyznam że masz rację są czasem za wcześnie zamykane...
Postaram się omówić tą sprawę z ekipą forum.
[Obrazek: 468x60.jpg]
Niedostępny
#8 Tola
Sound i znów muszę Ci podziekować smiling face with open mouth Jak widzisz, nie należę do osób, które "zaspamowują" forum ale czasem chciałabym dopisać coś do jakiegoś wątku, który gdzieś tam rzuci mi się w oczy ale widać z refleksem u mnie kiepsko winking face
Brak Sygnatury.
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości