Ankieta: Chcesz możliwość przesyłania punktów ?

Tak
33.33%
2
Nie
66.67%
4
Razem: 100% 6 głosów

Propozycja Z Punktami

#1 Aleks
Siemka

Chciał bym zaproponować taką fajną rzecz na naszym forum czyli chodzi o przesyłanie punktów innym użytkowników. Polegało by to na tym że by były 3 miejsca w 2 pisała by nazwa użytkownika od kogo a w 2 miejscu pisało by dla kogo a co do 3 miejsca była by to ilość punktów smiling face with open mouth and smiling eyes. Z kąt taki pomysł ? Ponieważ parę osób pisało do mnie czy mógł bym im wysłać tam 20 punktów bo brakuje im do 10 zł na slotex, pod spodem podpisywali że oddadzą ale ja odpisywałem że niestety nie ma takiej możliwości winking face. Myślę że taka możliwość przydała by się na naszym forum, oczywiście użytkownik pożyczający powinien być zobowiązany do oddanie takiej ilości punktów jaką pożyczył smiling face with open mouth and smiling eyes. Oczywiście że nie musi pożyczać każdy samowolnie mógł by wysłać punkty dla użytkownika np za pomoc w czymś tam. No i obok oczywiście przydał by się taki bajerek że pisało by kto komu wysłał i jaką ilość, a i no 4 miejsce by się przydało z jakiego powodu zostały wysłane punkty i wtedy w tym bajerze pisało by od kogo dla kogo ile i za co smiling face with open mouth and smiling eyes. Myślę że to jest dobry pomysł i dość przydatny, proszę o głosowanie i pisanie postów.

Osobiście jestem na Tak.
Wykonuję grafikę prawie ZA DARMO!
Pisz na priv lub GG: 52695566
#2 extradio
Aleks, pierw słownik bierz a potem dawaj propozycję.
A pomysł jest bezsensowny, ponieważ:
-Będą robić multi konta i robić spam aby wysłać pkt,
-będą zlecenia ze ktoś zrobi grafikę za pkt, a chyba w portalu radiowym nie chodzi oto,
-multi konta, będą reklamowali na stronach i zdobywali pkt i przesyłali do siebie,
-znajomi, znajomemu będą wysyłać pkt, a potem będą sprzedawać na portalu te slotex.

Więc jestem na nie.
#3 Aleks
Sory ale piszę na fonie winking face. Co do multi kont to dla rady się z tym zwalczać przecież jest coś takiego jak IP tak ? więc można zrobić tak że raz można się zarejestrować na 1 IP
#4 Lennon
Myślę,że to nie przejdzie, ale poczekamy na Administratora smiling face with open mouth and smiling eyes
#5 Aleks
Zobaczymy to co będzie to będzie smiling face with open mouth and smiling eyes. To tylko propozycja nie musi być spełniona ;P.
#6 SoundPlayer
hm...
Osobiście jestem przeciwny z tego samego powodu co extradio.
Jednakże forum i portal jest głównie dla jego użytkowników poczekam na wypowiedzi innych osób z ekipy portalu użytkowników.
W tedy będę się zastanawiał.
[Obrazek: 468x60.jpg]
#7 Lennon
Punkty na forum są tylko dodatkiem, nie jego istotą. Zgadzam się z moimi przedmówcami smiling face with open mouth and smiling eyes
#8 Aleks
Tak racja ale przecież można zrobić coś takiego że za te 10 zł na slotex będzie trzeba aż 250 punktów albo za panel premium 200 punktów winking face.
#9 beep
Oj Aleks Aleks smiling face with open mouth and smiling eyes 50 % Radiowców Którzy Są Na Portalu Radiowym Są Dla Punktów Które Mogą Wymienić Na Slotexie Większość Pisze Posty Tylko Dla Pkt Nie Dla Pomocy Więc Co To Zmieni Że Zwiększy Się Stawka Pkt Za 10 Zł Na Slotexie? - Pewnie By Im To Zmniejszyło Klientów Ale To Moje Zdanie Każdy Ma Własne I Czekam Na Wasze Odp
SZUKAM PARTNERÓW DLA STRONY ZESPOŁU BĄDŹ REKLAMY. Zainteresowani Wymianą Pisać Na GG: 48095485
#10 Radio ItaloDance
hmmm, ktoś kto zakłada radio powinien mieć świadomość, że to niesie za sobą pewne zobowiązania, finansowe rownież. Z doswiadczenia, wiem jak wygladają pożyczki, nie generalizuje, że wszyscy mają problemy z oddawaniem smiling face with open mouth and smiling eyes Jesli by pomysł przeszedl, czemu jestem przeciwna, to lepiej aby to była forma darowizny. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych konfliktów.

Pozdrawiam - M.
Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości